حمله در کابل بیمارستان نوزادان در میان 13 کشته

کابل, مارس 12 افراد مسلح با حمله به یک بیمارستان در پایتخت افغانستان کابل در روز سه شنبه بین المللی که در آن ا

توسط HONARMANDKHABAR در 24 اردیبهشت 1399

کابل, مارس 12

افراد مسلح با حمله به یک بیمارستان در پایتخت افغانستان کابل در روز سه شنبه بین المللی که در آن انسان دوستانه سازمان پزشکان بدون مرز اجرا می شود یک کلینیک زنان و زایمان, کشته شدن 13 نفر از جمله دو نوزاد, نوزادان, مقامات گفت.

24 مرده در مراسم تشییع جنازه بمب گذاری در شرق استان

  • در جریان حمله یک بمب گذار انتحاری زده تشییع جنازه یک فرمانده پولیس در Nangahar شرق افغانستان است.

  • به عنوان بسیاری از 24 نفر کشته و 68 زخمی شدند در این حمله. طالبان را تکذیب کرد مسئولیت هر دو حمله.

در یک حمله جداگانه در همان روز یک بمب گذار انتحاری زده تشییع جنازه یک پلیس فرمانده با حضور مقامات دولتی و اعضای پارلمان در ولایت Nangahar کشته شدن دست کم 24 نفر و مجروح شدن 68. هیچ فوری ادعای مسئولیت هر دو حمله. طالبان افغانستان اصلی شورشیان اسلامگرا که می گوید آن را متوقف حملات در شهرهای تحت آمریکا خروج نیروهای نظامی ایران را رد دخالت در هر دو. داعش از عمل در Nangahar است و انجام تعدادی از مشخصات بالا حملات در کابل در ماه های اخیر. روز دوشنبه نیروهای امنیتی خود را رهبر منطقه ای در پایتخت. یک سخنگوی Nangahar استانی دولت گفت: تلفات تلفات می تواند در حمله به مراسم تشییع جنازه.

در کابل این حمله آغاز شد و در صبح هنگامی که حداقل سه نفر افراد مسلح با پوشیدن لباس پلیس وارد دشت-e-Barchi, بیمارستان, پرتاب نارنجک و تیراندازی, دولت, مقامات گفت. پانزده نفر زخمی شدند در این حمله. نیروهای امنیتی کشته شده بود حمله توسط, بعد از ظهر. —رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب