بیلبائو شبکه 50th هدف لیگ برتر به آرسنال ضربت نوریچ

Krul ابلهانه اقدام به جعلی طولانی و پا زدن و دریبل های گذشته گابن مهاجم در 33 دقیقه اما او nicked توپ حافظ و ن

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

Krul ابلهانه اقدام به جعلی طولانی و پا زدن و دریبل های گذشته گابن مهاجم در 33 دقیقه اما او nicked توپ حافظ و نورد آن را به شبکه برای رسیدن به نیم قرن از اهداف در انگلیسی پرواز بالا.

توپچی ها به ثمر رساند درخشان دوم چهار دقیقه بعد به عنوان David Luiz شروع حمله با یک صلیب عالی میدان توپ به کیه Tierney. خود را پاس داشت بیلبائو که teed تا گرانیت جاکا به نمره با شیرین اولین بار شات.

نورویچ مدیر دانیل Farke سه تغییرات در شکستن و سمت خود را آغاز نیمه دوم درخشان با تعویض مهاجم آدم ایده وادار به صرفه جویی در دقیقه اول از دوره دوم.

اما نوریچ امادگی برای اشتباهات آمد به آنها امد و شد زیاد و بیلبائو کشته و بازی کردن با گل دوم خود را در دقیقه 67 پس از بازدید کنندگان از دست داد و توپ را به پرتاب.

سدریک سوارس آمد کردن زمین به نمره خود گل اول آرسنال در 81st دقیقه به لندن باشگاه صعود به مکان هفتم در 47 امتیاز. نورویچ باقی مانده پایین در 21 امتیاز شش پشت 17th, قرار می گیرد, West Ham United با شش بازی باقی مانده است.

بیلبائو گفت که او با افتخار از هدف خود را-به ثمر رساند رکورد در آرسنال اضافه کرد که بحث و گفتگو با باشگاه در مورد امضای یک قرارداد جدید ادامه دارد.

"ما با باشگاه و ما در حال رفتن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد, اما اول از همه من واقعا با تمرکز بر روی بازی و در پایان فصل خواهیم دید" 31 ساله گفت: BT Sport.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب