استرالیا تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ; ارائه می دهد 10,000 رواديد به دانش آموزان و کارگران ماهر

ملبورن, جولای 9 نخست وزیر اسکات موریسون در روز پنج شنبه اعلام کرد تعلیق استرالیا استرداد پیمان با هنگ کنگ بیش

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399

ملبورن, جولای 9

نخست وزیر اسکات موریسون در روز پنج شنبه اعلام کرد تعلیق استرالیا استرداد پیمان با هنگ کنگ بیش از بحث برانگیز چینی امنیت ملی قانون اعمال شده وجود دارد و ارائه ویزا به 10000 دانش آموزان و موقت کارگران ماهر از سابق قلمرو بریتانیا برای شروع یک زندگی جدید در این کشور است.

این حرکت پس از رئیس جمهور چین ماه گذشته امضا برانگیز قانون برای اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که اجازه پکن برای سرکوب مخالفان جرم فتنه و محدود کردن اعتراضات با مجازات تا به زندگی در زندان است.

موریسون گفت جدید امنیت ملی قوانین اعمال شده توسط چین در هنگ کنگ نمایندگی اساسی "تغییر شرایط" برای بسیاری از دولت ها در سراسر جهان است.

"ما تصمیم به تعلیق استرداد توافق با هنگ کنگ نشان دهنده اذعان اساسی تغییر شرایط در رابطه با هنگ کنگ به دلیل امنیتی جدید که به نظر ما تضعیف می کند "یک کشور و دو سیستم' چارچوب و هنگ کنگ خود قانون اساسی و درجه بالایی از استقلال تضمین شده در چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که در مجموعه وجود دارد خارج وجود دارد" موریسون گفت: در کانبرا است.

هنگ کنگ است که اداره تحت اصل "یک کشور دو سیستم" که بر اساس آن چین موافقت کرده است به منطقه یک درجه بالایی از خودمختاری و برای حفظ آن اقتصادی و اجتماعی سیستم برای 50 سال از تاریخ تحویل.

این مستعمره سابق بریتانیا شد, منطقه ویژه اداری چین, در تاریخ 1 ژوئیه سال 1997 زمانی که بریتانیا 99 سال اجاره از سرزمین های جدید در شمال جزیره هنگ کنگ منقضی شده است.

جدید امنیت ملی قانون اعمال هفته گذشته پس خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ در سال 2019 باعث می شود secessionist, خرابکارانه و یا فعالیت های تروریستی غیر قانونی و همچنین مداخله خارجی در این شهرستان در امور داخلی.

موریسون گفت: مهاجرت شده است یک ستون از قدرت استرالیا و از آن شده است بسیار استقبال کشور به چنین افرادی از سراسر جهان است.

او گفت: دولت استرالیا نیز گسترش هنگ کنگ مبتنی بر کسب و کار به نقل مکان به کشور و اولویت بسیار ماهر متقاضیان از طریق جریان موجود از خاک چینی.

"به عنوان یک نتیجه از تغییراتی که رخ داده است در هنگ کنگ وجود خواهد داشت که شهروندان هنگ کنگ که ممکن است به دنبال به حرکت در جای دیگر برای شروع یک زندگی جدید در جایی دیگر خود را به مهارت های کسب و کار خود و چیزهایی که آنها در حال اجرا است تحت قبلی مجموعه ای از قوانین و ترتیبات در هنگ کنگ و به دنبال آن فرصت را در جای دیگر" او گفت:.

"این بهترین شاهد آن است که بهترین هدف آن است که بهترین تمرکز و مهاجرت به عنوان یک نتیجه شده است یک ستون از قدرت ملت ما و نه فقط اقتصاد ما اما جامعه ما به عنوان خوب," او گفت:.

موریسون که در هفته گذشته گفت: او ناراحت شد از سرکوب معترضان در هنگ کنگ برجسته استرالیا سابقه طولانی در جذب هنگ کنگ بهترین و درخشان که کمک به رشد اقتصادی و ایجاد شغل.

"ما متعهد به حصول اطمینان از این است که بیشتر تقویت شود. به همین دلیل استرالیا معرفی خواهد شد اقدامات جدید برای دانش آموزان موقت فارغ التحصیلان و متخصصین و کارگران ماهر از هنگ کنگ که می خواهند به زندگی می کنند, کار و تحصیل در استرالیا," او گفت:.

موریسون گفت: ویزای جدید ترتیبات خواهد شد ارائه فرصت های بیشتر برای هنگ کنگ دارندگان گذرنامه به باقی می ماند در استرالیا راهی برای گرفتن اقامت دائم.

وجود دارد حدود 10000 شهروندان هنگ کنگ در استرالیا با توجه به گزارش های رسانه ها.

"وجود دارد تقریبا 10,000 موجود موقت ماهر فارغ التحصیلی موقت و دارندگان ویزای دانشجویی در استرالیا چه کسی خواهد بود واجد شرایط برای این ویژه برنامه با بیشتر از 2500 خارج از استرالیا و 1,250 برنامه های در دست" موریسون اضافه شده است.

او همچنین گفت: دانش آموزان سابق در حال حاضر در یک ویزای فارغ التحصیلی موقت خواهد بود واجد شرایط برای یک فرمت از پنج سال موثر پنج شنبه. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن