Azim Premji بنیاد NCBS, inStem جوهر مشارکت در افزایش تست برای inStem

همکاری نیز برای انجام تحقیقات به روش های جدید و ابتکاری برای تست برای SARS-CoV-2 ویروس.Azim Premji بنیاد مرکز

توسط HONARMANDKHABAR در 29 اردیبهشت 1399
Azim Premji Foundation, NCBS, inStem, covid 19 pandemic, SARS-CoV-2 virus, Azim Premji Foundation, wipro, latest news on Azim Premji Foundationهمکاری نیز برای انجام تحقیقات به روش های جدید و ابتکاری برای تست برای SARS-CoV-2 ویروس.

Azim Premji بنیاد مرکز ملی علوم زیستی (NCBS-TIFR) و موسسه سلول های بنیادی, علم و پزشکی بازساختی (inStem) گفت: باید همکاری برای تقویت تست زیرساخت ها و امکانات برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر. همکاری نیز برای انجام تحقیقات به روش های جدید و ابتکاری برای تست برای SARS-CoV-2 ویروس.

مشارکت فعال خواهد بود رایگان-از-هزینه آزمایش برای COVID-19 به تعداد زیادی از مردم محروم و به حاشیه رانده جوامع با استفاده از NCBS-TIFR و inStem را با ظرفیت بالا قابلیت های فنی و ماهر علمی پرسنل یک Azim Premji بنیاد بیانیه ای گفت:.

اخبار مرتبط

این موسسات را نیز به طور جدی تحقیق روش های نوآورانه از تست که به طور بالقوه می تواند کمک به افزایش این کشور ظرفیت و سرعت COVID-19 تست قابل توجهی از آن گفت. NCBS-TIFR و بنیادی در حال آزمایش در مراکز تایید شده توسط خود را در بخش مربوطه انرژی اتمی (DAE) و بیوتکنولوژی (DBT) به عنوان در هر دستورالعمل از شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) اعلام شد.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

NCBS-TIFR و inStem هستند موسسات تحقیقاتی در مرز مناطق زیست شناسی. هر دو استخدام تجربی و روش های محاسباتی در این مطالعه از مولکول های سلول های موجودات زنده و سیستم و به کارگیری سلول های بنیادی در سلامت و بیماری است.

Azim Premji بنیاد و Wipro مرتکب شده اند مبلغ تومان 1,125 کرور برای کمک به سوی یکپارچه در سراسر کشور در پاسخ به Covid-19 در هماهنگی با نهادهای دولتی و جامعه مدنی و شرکای بیانیه ای گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب