بنگلادش موفق به پر کردن سهمیه حج در میان virus بحران

تنها 3,457 مردم برای ثبت نام حج تحت دولت برنامه توسط آخرین مهلت Apr 30, با یکی دیگر از 61,137 جزوات امید بستن

توسط HONARMANDKHABAR در 12 اردیبهشت 1399

تنها 3,457 مردم برای ثبت نام حج تحت دولت برنامه توسط آخرین مهلت Apr 30, با یکی دیگر از 61,137 جزوات امید بستن به صورت خصوصی مدیریت اسلامی, بنیاد رسمی اسلامی بنیاد گفت: bdnews24.com.

بنگلادش تا به حال توافق با عربستان سعودی برای ارسال تا 137,198 زائران برای انجام حج در این سال از جمله 17,198 زائران تحت حکومت و مدیریت 120,000 تحت مدیریت خصوصی. اما شمارش از ثبت نام در حال حاضر در 64,594.

حج تنظیم شده است انجام می شود در جولای 30, بسته به رویت ماه است.

با این حال همه گیر جهانی است شک و تردید بیش از این سال را به زیارت پس از عربستان سعودی در یک اقدام بی سابقه به حالت تعلیق در طول سال عمره مفرده بیش از ترس از کروناویروس جدید, پخش كردن, به, اسلام, مقدس ترین شهرها آمده است.

پادشاهی هنوز برای نهایی یک طرح برای این سال را به حج تحت شرایطی.

وزارت امور مذهبی بود, تمدید مهلت ثبت نام حج سه بار میان عدم قطعیت است. وزارت امور خارجه وزیر امور مذهبی شیخ دکتر عبدالله به نام مشتاق زائران به خود را کنار بگذارید شک و تردید و ثبت نام کنید.

پرداختن به عدم پر کردن این سال سهمیه عبدالله گفت: bdnews24.com: "من تا به حال مرتب یک کنفرانس مطبوعاتی و خواست هر کس به ثبت نام. من به آنها اطمینان داد که آنها را از دست دادن پول خود را حتی اگر آنها موفق به این زیارت."

"برخی از زائران ثبت نام کرده اند اما تصمیم برای تعلیق عمره را واقعا تحت تاثیر پاسخ. اما بسیاری از مردم ثبت نام کرده اند بر این اساس ما اطمینان," او گفت:.

در سرنوشت این سال را به حج دولت گفت: "اکنون همه چیز بستگی به کروناویروس وضعیت. اگر خدا اجازه کسانی که ثبت نام کرده اند را به انجام حج. ما شما را مطلع اگر وزارت می آید به یک تصمیم جدید."

اسلامی مدیر بنیاد Anisur رحمان سرکار نمی کند باور شکست برای پر کردن سهمیه بندی عمده شکست. "این واقعا یک مسئله به عنوان 64,594 است که هنوز هم تعداد زیادی," او گفت:.

حج ثبت نام آغاز شده بود در mar 1 با مهلت Mar 15. اما مردم متوقف شد, ثبت نام پس از بنگلادش گزارش اول خود را COVID-19 موارد در Mar 8.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب