بارسلونا و رئال مادرید تمدید نزدیک-اجرای مسابقه عنوان

فقط قبل از فصل به تعویق افتاد در مارس 10, سابق رئال بزرگ Jorge Valdano بود تشبیه دو تیم' متناقض فرم به یک مساب

توسط HONARMANDKHABAR در 19 خرداد 1399

فقط قبل از فصل به تعویق افتاد در مارس 10, سابق رئال بزرگ Jorge Valdano بود تشبیه دو تیم' متناقض فرم به یک مسابقه بین دو لنگش اما هر دو طرف مجموعه به تجدید و قوی تر پس از استراحت طولانی.

بارسا در حال افزایش است با بازگشت لوئیس سوارز از مصدومیت زانو که مجموعه نگاه به حکومت او را برای فصل و تجاوز و قدرت باید کمک به آنها را به راحتی مشکلات خود را در شکستن طرف.

واقعی را دوباره لذت بردن از خدمات ادن هازارد پس از او کنار با شکسته مچ پا در فوریه. همچنین بازگشت اسپانیا به جلو مارکوس Asensio که باید سهولت بار در کنفراس خود را فراری گلزن برجسته با 14 کشته شدند.

بارسا در هدف قرار دادن یک سوم متوالی اسپانیایی عنوان led واقعی توسط دو نقطه زمانی که فصل به تعویق افتاد.

استراحت و نیز با توجه به خود, پیری, تیم ملی برخی از استراحت بسیار مورد نیاز در حالی که زمان اضافی بر روی زمین آموزش باید به آنها کمک بیشتر انطباق با ایده های مربی Quique Setien که موفق ارنستو والورده در ماه ژانویه است.

با طرفداران مجاز به سالن و واقعی بازی بازی های خانگی خود را در 6000-ظرفیت آلفردو دی استفانو ورزشگاه در حالی که در سانتیاگو برنابئو در حال مرمت آن خواهد شد یک عنوان مسابقه بر خلاف هر گونه دیگر است.

"ما را از دست ندهید که تقویت و حمایت شما از این جمعیت که یک تاثیر بزرگ" گفت: Setien.

بارسا باید یک کمی راحت تر اجرا در خود مانده 11 وسایل در فضا از پنج هفته با بازی های خانگی برابر اتلتیک بیلبائو و اتلتیکو مادرید به علاوه سفر به سویا و ویارئال به دنبال مانند آنها سخت ترین بازی.

که ضرب و شتم بارسا در ماه مارس تنها به ضربه خود را در صدر از دست دادن به رئال بتیس را پنج برنامه به طور بالقوه روی حیله و تزویر وسایل: والنسیا ختافه و ویارئال در خانه به علاوه سفر به رئال سوسیه داد و اتلتیک بیلبائو.

"این امر می تواند عجیب و غریب می گویند ما بدتر از بارسا پس از ما به ضرب و شتم آنها را درست قبل از ما رفت و به حبس گفت:" رئال دروازه بان كورتوآ.

"حتی اگر ما پس از آن از دست داد به بتیس, من فکر می کنم ما در شکل خوب است. همه ما واقعا هیجان زده در مورد شروع لیگ برتر فصل دوباره و مبارزه برای قهرمانی و برنده شدن در آن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب