مالزی روغن پالم تولید گام تا قدرت پردازش به حفظ کارگران خارجی در میان همه گیر

این صاحب مزرعه در شبه جزیره مالایی بلافاصله مقابله با یک جایزه 500 ringgit ($100) - در حدود یک چهارم از Babul

توسط HONARMANDKHABAR در 4 تیر 1399

این صاحب مزرعه در شبه جزیره مالایی بلافاصله مقابله با یک جایزه 500 ringgit ($100) - در حدود یک چهارم از Babul ماهانه حقوق و دستمزد - به جلب او برای تمدید قرارداد خود را با حداقل یک سال.

Coronavirus همه گیر است تشدید کمبود نیروی کار در مالزی روغن پالم در صنعت است که به شدت متکی به کارگران خارجی. هزاران نفر در حال حاضر رها شده در مزارع در جهان و دومین تولید کننده رفتن به خانه به عنوان مرز بسته اضافه کردن فشار در یک صنعت که در آن حدود 2-3 درصد از کارگران خارجی "فرار" در هر سال.

نیروی کار بحران را تهدید به کاهش مالزی خروجی و صادرات در زمان افزایش رقابت به عنوان تقاضای جهانی برای روغن نخل هوا به حدود 3 درصد در زمان محصول سال.

Babul کارفرما است که در میان کسانی که در تلاش برای جلب کارگران خارجی که حدود 84 درصد از زمینه دست در کشور باقی بماند.

"من به رئیس من من نمی خواهم به اینجا دیگر" گفت: Babul که اسپری آفت کش ها در این زمینه است. "او گفت که مرزها بسته شده و از من خواست صبر کنید تا این ویروس حل و فصل و تمدید قرارداد با یک سال دیگر."

Babul که کاهش یافته است به نام دوم خود را و خواسته رویترز به شناسایی کارفرمای خود را به طور معمول می فرستد خانه بیش از دو سوم از حدود 2000 ringgit ($469)-یک-ماه حقوق و دستمزد.

دولتی مالزی روغن پالم هیئت مدیره (MPOB) می گوید: صنعت استخدام نزدیک به 337,000 خارجی است اما هنوز هم کوتاه بیش از 37,000 زمینه کارگران است.

FILE PHOTO: A palm oil seed is seen at a plantation in Pulau Carey, Malaysia, January 31, 2020. Reuters

فایل عکس: نخل روغن دانه دیده می شود در کشت و زرع در Pulau کری مالزی ژانویه 31 سال 2020 است. ایسنا

در میان خروج هزاران نفر از کارگران از همسایه اندونزی در ماه مارس به مالزی بسته مرزهای شامل coronavirus. وجود دارد ترس از تجدید سیل خروج از زمانی که مرز بازگشایی شده است.

کمبود کارگران می تواند تاخیر میوه نخل را برداشت و محدود کردن تولید نفت به استخراج نرخ سقوط زمانی که میوه های خوشه در حال برداشت دیر است.

این صنعت در حال حاضر از دست می دهد حدود 10-20% از پتانسیل تولید سالانه با توجه به کمبود کارگر مالزی, روغن پالم انجمن (MPOA) اجرایی Nageeb وهاب به رویترز گفت.

این MPOB پیش بینی شده است این کشور در سال 2020 روغن پالم خام خروجی به سقوط 4.3 درصد به 19 میلیون تن است. صادرات که در آن مالزی است که بیشتر وابسته به نسبت بالا تولید کننده اندونزی به دلیل کاهش مصرف داخلی پیش بینی می شود رکود 11 درصد به 16.5 میلیون تن است.

FGV Holdings, بزرگترین روغن پالم خام تولید شده توسط حجم است که در میان کسانی که در راه اندازی طرح های جدید برای نگه داشتن کارگران است.

"ما به دنبال در حفظ و نگهداری طرح های برای جلب کارگران کشت و زرع به کار دیگر با ما با ارائه قرارداد تجدید امکانات جدید مانند کیف پول الکترونیکی متفرقه مغازه ها و مسئولیت اجتماعی شرکت ها برنامه های" FGV گفت: در یک ایمیل.

کشت و زرع کارگران به طور معمول ساعات طولانی کار و زندگی در کشت و زرع املاک. آنها معمولا پرداخت, مسطح, حداقل دستمزد به علاوه انگیزه پرداخت مربوط به عملکرد مانند تناژ میوه جمع آوری شده است.

IOI پارسیان Bhd گفت: آن را به حال شروع به دادن پول اضافی به کارگران تمدید قرارداد فراتر از دو سال است اما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات.

An Indonesian worker pushes a cart of palm oil fruits at Felda Bukit Cerakah in the district of Klang, outside Kuala Lumpur April 16, 2014. Reuters

اندونزی کارگر هل یک سبد از روغن پالم میوه ها در Felda Bukit Cerakah در منطقه کلنگ خارج کوالالامپور مارس 16, 2014. ایسنا

محلی کار فشار

کار به طور معمول حساب برای 30-40 ٪ از هزینه های تولید در صنعت روغن نخل و جدید برنامه های تشویقی را اضافه کنید به این لایحه.

دولت مالزی خواسته است تا شرکت ها به کار جذاب تر برای مردم محلی که دوری آنچه آنها را به عنوان کثیف و خطرناک و دشوار شغل.

سنگاپور مبتنی بر Wilmar بین المللی با مسئولیت محدود, گفت: آن را تشدید آن استخدام درایو برای مردم محلی و افزایش بهره وری با آموزش.

اما MPOA که نشان دهنده بزرگ کشاورزان مانند FGV و Sime Darby مزارع Bhd, توافق به دنبال محلی برای کار عمومی مانند fertilising اما هنوز هم می خواهد دولت به موضوع خارجی اجازه کار برای برداشت.

برداشت محصول در نظر گرفته شده است دشوار کار ماهر به عنوان کارگران نیاز به بلند کردن یک قطب طولانی به انتخاب میوه نخل از درختان است که می تواند برج به عنوان بالا به عنوان 25 متر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن