سیاه, بازاریابی اکسیژن سیلندر: تیم دولت برای جلوگیری از این تهدید در Telangana

تیم های بازرسی خواهد بود و بیمارستان و نمایندگی مجاز و فروش برای ارزیابی اینکه آیا فروش و استفاده از اکسیژن سی

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399
oxygen cylinder, black marketing of oxygen cylinder, Telangana, COVID-19 patient, supply of oxygen cylinders, latest news on coronavirus outbreakتیم های بازرسی خواهد بود و بیمارستان و نمایندگی مجاز و فروش برای ارزیابی اینکه آیا فروش و استفاده از اکسیژن سیلندر بودند در انطباق با دستورالعمل و آغاز پیگرد قانونی در صورت هر گونه تخلف. (بازنمودی تصویر:IE)

این Telangana دولت تصمیم گرفته است به صورت مشترک تیم های مقامات برای انجام بازرسی, در میان دیگر اقدامات برای بررسی سیاه, بازاریابی, اکسیژن, سیلندر. دبیر کل Somesh کومار در ملاقات با مقامات از جمله پلیس روز جمعه در تامین اکسیژن به بیمارستان.

در این جلسه تصمیم گرفته به شکل مشترک با تیم ها و اقدامات دیگر زیر شکایت از بازاریابی سیلندر اکسیژن منجر به کمبود ممکن است در عرضه به بیمارستان های رسمی مطبوعاتی گفت:.

اخبار مرتبط

مشترک تیم را تشکیل می دهند از مقامات مبارزه با مواد مخدر دولت وظیفه نیروی پلیس شهر حیدرآباد مدیر بهداشت عمومی و معاون رئیس کنترل از مواد منفجره است.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

تیم های بازرسی خواهد بود و بیمارستان و نمایندگی مجاز و فروش برای ارزیابی اینکه آیا فروش و استفاده از اکسیژن سیلندر بودند در انطباق با دستورالعمل و آغاز پیگرد قانونی در صورت هر گونه تخلف.

تصمیم بر آن شد در این نشست به توصیه تمام بیمارستان ها درمان COVID-19 بيمار به در مایع برودتی و اکسیژن مخازن/مخازن برای جلوگیری از تنگناها با توجه به استفاده از سیلندر انتشار گفت.

معامله گران که در حال برگزاری سهام اکسیژن سیلندر باید دارای مجوز از مراجع ذیصلاح عدم که آنها نیز تحت پیگرد قانونی قرار زیر مواد منفجره عمل به آن هستیم.

این حیدرآباد کمیسر پلیس اعلام کرد که این کمیسیون نیروی کار در حال حاضر شروع عمل است و دو مورد قبلا رزرو شده تحت قوانین مختلف از جمله مواد مخدر و آرایشی و بهداشتی عمل 1940, IPC, مدیریت بحران, قانون و مواد منفجره عمل 1984 با توجه به انتشار.

برخی از گزارش های رسانه ها در چند روز گذشته claimedthat وحشت خرید توسط برخی از افراد منجر به کمبود در تامین اکسیژن سیلندر در بیمارستان های شهرستان. سیلندر اکسیژن حیاتی هستند برای (درمان) مبتلا به کمتر اکسیژن.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن