می توانید برنامه های چینی مانند Infinite حرکت دادگاه علیه ممنوعیت? در اینجا قوانین چه می گویند

پس از دولت به منظور منع 59 چینی برنامه آمد و در ژوئن 29, سوالات مطرح شده توسط برخی از اینترنت فعال گروه که عمل

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399
After the government's order banning 59 Chinese apps came on June 29, questions were raised by some internet activist groups that the action was illegal as the government should have first served a notice on these companies and given them a chance to respond to the allegations levelled.پس از دولت به منظور منع 59 چینی برنامه آمد و در ژوئن 29, سوالات مطرح شده توسط برخی از اینترنت فعال گروه که عمل غیر قانونی بود که دولت باید اول خدمت توجه در این شرکت ها و با توجه به آنها یک شانس برای پاسخ به اتهامات وارد.

این شرکت های چینی داشتن برنامه های که ممنوع شد توسط دولت در تاریخ 29 ژوئن خواهد بود محدود به حرکت در دادگاه ها برای هر قانونی کردند تا زمانی که دولت خود را کامل تحقیق در فعالیت های خود را که ادعا می شود در برابر منافع ملی.

حتی اگر هر یک از این شرکت ها حرکت می کند دادگاه به دنبال موقت امداد بر این اساس که آنها خدمت کرده است با هر گونه اطلاع قبل از ایجاد ممنوعیت احتمال هر گونه مداخله قضائی در این مرحله است که از راه دور گفت: کارشناسان حقوقی.

اخبار مرتبط

دلیل این است که دولت اضطراری قدرت در بخش 69A از فن آوری اطلاعات عمل می کنند برای جلوگیری از هر گونه محتوای آن راضی است که آن را در برابر حاکمیت این کشور یکپارچگی و دفاع و در چنین مواردی قانون نیازی نیست که آن را به خدمت هیچ گونه اطلاع قبلی به ارائه دهندگان محتوا نگران قبل از سفارش ممنوعیت.

پس از دولت به منظور منع 59 چینی برنامه آمد و در ژوئن 29, سوالات مطرح شده توسط برخی از اینترنت فعال گروه که عمل غیر قانونی بود که دولت باید اول خدمت توجه در این شرکت ها و با توجه به آنها یک شانس برای پاسخ به اتهامات وارد.

آزادی اینترنت بنیاد در بیانیه ای گفت: "مسدود کردن قوانین 2009 به طور خاص فراهم می کند برای یک تعریف فرایند اطلاع شنوایی و استدلال سفارش. این فرآیند ظهور از Shreya Singhal قضاوت و اعمال می شود به تمام زمینه را برای مسدود کردن از جمله کسانی که استوار بر امنیت ملی است."

مقامات و کارشناسان حقوقی گفت: FE که این سوال که چرا دولت را برای اولین بار در خدمت اطلاع در این شرکت است بی اساس است. قوانین زیر بخش 69A هستند به طوری که شرکت های مربوطه می تواند نماینده خود را به دولت پس از ممنوعیت که بعد از انجام کامل پرس و جو توسط وزرا پنل به این موضوع است. این وزرا بدن خواهد شد متعاقبا ارسال آن گزارش به این که بر اساس شواهد تصمیم می گیرد و در عمل بیشتر است. اگر این کار احساس می کند که این ممنوعیت توجیه است و باید ادامه داد, شرکت های نگران سپس باید گزینه ای را برای درخواست تجدید نظر قبل از کابینه, وزیر, که خواهد شد و سپس به شکل یک پانل به آنها را بشنود. این پنل را شامل نمی شود آن کار به عنوان آن را در تصمیم گیری خود را که یک تجدید نظر ساخته شده است.

با توجه به cyber کارشناس حقوقی Pawan Duggal, "از آنجا که قانون فراهم می کند برای اولین بار به نمایندگی خود را در مورد قبل از این دولت اگر هر شرکت و حرکت به دادگاه آنها به احتمال زیاد به توان گفت برای اولین اگزوز گزینه های ارائه شده در این قانون قبل از آمدن به قضایی فروم. "

Duggal توضیح داد که از مقررات این قانون استناد حاکمیت امنیت و یکپارچگی ملت می آید تحت شرایط اضطراری قدرت و بدون اطلاع قبلی مورد نیاز است.

این کاملا آشکار در دولت بیانیه ای در ممنوعیت سفارش. "وزارت فناوری اطلاعات دریافت کرده است بسیاری از شکایت از منابع مختلف از جمله چندین گزارش در مورد سوء استفاده از برخی از برنامه های تلفن همراه در دسترس بر روی آندروید و iOS سیستم عامل برای سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز به سرور است که مکان خارج از هند. تلفیقی از این داده ها از آن استخراج و پروفایل توسط عناصر دشمن به دفاع و امنیت ملی هند است که در نهایت impinges بر حاکمیت و یکپارچگی هند است که یک ماده بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری ، " بیانیه ای گفت: "این وزارت نیز دریافت بسیاری از نمایندگی نگرانی از شهروندان در خصوص امنیت اطلاعات و خطر به حریم خصوصی مربوط به بهره برداری از برنامه های خاص."

مقامات آگاه از روند تحقیق گفت: طبیعت به گونه ای است که تعهد نهفته در شرکت های نگران برای اثبات که آنها نه زیاده روی در هر ضد ملی و فعالیت های, به جای دولت تجهیز هر مدرکی که ممکن است در اختیار آن. برای مثال در مورد چینی برنامه های دولت پنل ممکن است بخواهید آنها را به اثبات چگونه داده های ذخیره شده در خارج از کشور بود نه مشترک با دولت چین.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب