چگونه دریافت کشف با حلقه شنا بادی

این حلقه بادی در مدت زمان کوتاه توسط پمپ باد محصولات بادی راه اندازی می شود و همچنین با داشتن وزن بدنه سبک به

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این حلقه بادی در مدت زمان کوتاه توسط پمپ باد محصولات بادی راه اندازی می شود و همچنین با داشتن وزن بدنه سبک به راحتی قابل حمل و جا به جایی می باشد. وزن آن نیز در حدود 400 گرم بوده که بسیار سبک می باشد و کودک قادر است به راحتی آن را حمل نموده و مورد استفاده قرار دهد . این محصول به صورت شورتی طراحی شده که موجب افزایش امنیت کودک در حین تفریح خواهد شد. لازم به ذکر است از ویژگی های بسیار خوب و جذابی که در طراحی این حلقه شنا بادی اینتکس طرح جدید استفاده شده است می توان به داشتن دستگیره های پلاستیکی نرم در دو سمت حلقه بادی اشاره کرد که می توانید با گرفتن آن به خوبی تعادل خود را در آب های مواج حفظ کرده و با امنیت کامل به آب تنی و شنا بپردازید. از این رو میتوان نام این جاندار را به «ماهیای که دارای رَحِم است» تعبیر کرد. هم چنین ممکن است که محصول مورد نظر شما همانند محصولاتی که برای سنین کودکان هم تولید می شود دارای دستگیره حمل و نقل و همین طور طناب نجات هم باشد که این مزیت هم در این محصولات به چشم می خورد.

هم چنین از نظر وزن هم این محصولات به دلیل این که مناسب برای سنین کودکان هستند دارای وزن های کمی می باشند و عموما کمتر از یک کیلو گرم وزن دارند که این نکته باعث شده تا به ساده ترین حالت حتی خود کودک هم بتواند اقدام به حمل و نقل این محصولات کرده و از محصول در شرایط مورد نظر به راحتی استفاده کند. حلقه شنا بادی اینتکس طرح جدید دارای وزن بدنه بسیار اندک و سبکی بوده که در حجم کم جمع شده و به راحتی قابل جا به جایی و حمل و نقل می باشد. این کالا به دلیل نوع طراحی جذاب و کودک پسندانه ای که داشته بسیار مورد توجه قرار گرفته و در زمان بسیار کم فروش خوبی را تجربه کره است. شاگردان در آن زمان به هندبال ۱۱ نفری میپرداختند. در سال ۱۳۱۷ خورشیدی در چهارچوب معارف مکتب سپورت ایجاد گردید که در آن از تمام مکاتب شهر شاگردان جذب میگردید و پس از دو سال تدریس به حیث استاد سپورت به تمام مکاتب معرفی میشدند که نخستین تعداد فارغان آن دوره را ۱۱ تن تشکیل میداد.

 This da ta was wri​tt​en  by GSA Con tent Generator  Dem oversi​on!

استاد حسینی باشگاههای را در تهران قم و مشهد تأسیس نموده شاگردان و مربیان زیادی را تحویل جامعه دادند. بهجز این گوشوارهها، گوشواره دستساز هم طرفدار زیادی دارد. البته قابلیتهای دیگری هم دارد و ضدآب هم هست. بدین لحاظ تیمهای ورزشی دوش در شهر و ولایات وجود دارد. لازم به ذکر است حلقه شنا بادی فوق مناسب برای تمامی سنین به خصوص بزرگسالان بوده که به واسطه حجم بزرگ خود می تواند به خوبی بزرگسالان را نیز بر روی آب نگه دارد. این حلقه شنا بادی به گونه ای طراحی شده که دارای بدنه ای با رنگ های مختلف بوده که بدنه ای دلنشین را به ارمغان آورده و با قرار گیری بر روی آب چشم هر بیننده ای را به خود جلب می نماید. به منظور استفاده از این محصول می توانید با استفاده از انواع پمپ های دستی و از طریق دریچه هوای تعبیه شده بر روی بدنه و در کم ترین زمان ممکن آن را راه اندازی نمایید و در اختیار کودک خود قرار دهید. برای خرید این محصول جذاب و کاربردی با نمایندگی اینتکس تماس حاصل فرمایید و محصول خود را پس از سفارش در مدت زمان کوتاه به همراه ضمانت نامه معتبر تحویل بگیرید. حلقه شنا بادی اینتکس طرح جدید از جدیدترین و زیباترین محصولات بادی تولید شده توسط برند معتبر اینتکس می باشد که از محصولات 2021 این شرکت بوده و با بدنه ای زیبا و کیفیت عالی تولید و طراحی شده است.

این حلقه شنا دارای دو محفظه هوای مجزا بوده که متناسب با نیاز کودک می توان از هر دو محفظه استفاده نمود و یا تنها یکی از آن را به کار گرفت. این محصول شبیه به یک قورباغه طراحی شده که در دست آن یک اسباب بازی بادی به منظور افزایش سرگرمی کودک تعبیه شده است. حلقه شنا بادی اینتکس از لوازم شنا و تفریحات آبی بزرگسالان و کودکات بوده که ساعت ها سرگرمی و تفریح را در روز های گرم تابستان برای افراد به وجود می آورد. با توجه به اسمی که این محصول بادی داشته، طراحی آن به صورت حلقه ای طراحی شده و با ساختار بادی خود می تواند به راحتی بر روی آب شناور بماند. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید این محصول شبیه به یک قایق کوچک طراحی شده که دارای رنگ آبی تیره و روشن و طرح های زیبا و فانتزی کشتی و دریا بر روی بدنه می باشد که برای اغلب کودکان جالب به نظر می رسد. با توجه به موارد ذکر شده می توان دریافت که این محصول دارای بدنه ای مقاوم بوده و به سادگی آسیب نمی پذیرد . وینیل ها از جمله مواد مقاوم و در عین حال سبک وزن بوده که در ساخت محصولات بادی به کار گرفته می شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن