آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس در حال حاضر

ژوئن 5 در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس در حال حاضر: زمانی که coronavirus و تظاهرات

توسط HONARMANDKHABAR در 16 خرداد 1399

ژوئن 5

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس در حال حاضر:

زمانی که coronavirus و تظاهرات برخورد

استرالیا مقامات قانونی اقدام را امتحان کنید و متوقف کردن یک زندگی موضوع اعتراض برنامه ریزی شده برای روز شنبه در سیدنی با اشاره به خطر شیوع COVID-19 داده و به هزاران انتظار می رود برای حضور در. پلیس ایالتی بود در اصل تایید اعتراض در درک که وجود خواهد داشت کمتر از 500 شرکت کنندگان است.

نخست وزیر اسکات موریسون قبلا در روز جمعه گفت: مردم به حضور در این گردهمایی و تظاهرات مشابه در ملبورن و دیگر شهرستانها.

هشدارهای خود پیوست کسانی که از فرماندار نیویورک اندرو کومو و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مدیر رابرت Redfield که خواست شرکت کنندگان در تظاهرات گسترده ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید برای آزمایش برای کوروناویروس.

هیدروکسی کلروکین یا نه ؟

دانشمندان در حال از سرگیری COVID-19 آزمایشات از شرکت های معروف جهان, دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان سردرگمی همچنان ادامه دارد در مورد ضد مالاریا مورد ستایش قرار داد توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل "تغییر بازی" در مبارزه با این بیماری همه گیر.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) که در هفته گذشته متوقف شد محاکمه هنگامی که لانست در یک مطالعه نشان داد که مواد مخدر گره خورده بود به افزایش خطر مرگ در بیمارستان بستری بیماران در گفت و شد آماده از سرگیری محاکمه.

اما هیئت منصفه هنوز با توجه به مارتین Landray co-دانشمندان در بازیابی آزمایشی بزرگترین پروژه تحقیقاتی به داروهای موجود است که ممکن است repurposed برای درمان COVID-19 بيمار. "مردم می توانند نقل قول, داده, مردم می توانند با نقل قول کارشناسان وجود دارد اما در ادامه عدم قطعیت بزرگ," او گفت:.

دستیابی به موفقیت سخاوت

GAVI واکسن داد گفت: آن را مطرح کرده بود $567 میلیون به سوی یک هدف اوليه از 2 میلیارد دلار از کمک کنندگان بین المللی برای پیشرفته بازار تعهد به خرید آینده COVID-19 واکسن برای کشورهای فقیر.

معامله کمک خواهد کرد و به اندازه کافی امن COVID-19 واکسن دوز - زمانی که عکس های توسعه یافته اند - برای کشورهای فقیر به immunise بهداشت و درمان کارگران و کسانی که در معرض خطر آن گفت: همچنین ایجاد یک "بافر از دوز" برای استفاده از زمانی که مورد نیاز است.

"به ضرب و شتم COVID-19 بیماری همه گیر جهانی از پیشرفت علم است. به آن نیاز دارد دستیابی به موفقیت سخاوت" بیل گیتس روسای بشردوستانه بنیاد گیتس گفت نشست.

گاوی است که یک مشارکت عمومی-خصوصی با حمایت بنیاد بیل و ملیندا گیتس که بانک جهانی یونیسف و دیگران.

تماس با ما-ردیابی پوشیدنی

سنگاپور قصد دارد به زودی راه اندازی یک دستگاه پوشیدنی برای رمان coronavirus تماس ردیابی است که اگر موفق آن را توزیع به تمام آن 5.7 میلیون نفر از دولت گفت: در روز جمعه.

شهر-دولت در حال حاضر توسعه یافته برای اولین بار از نوع خود برنامه گوشی های هوشمند برای شناسایی و هشدار به افرادی که در تعامل با رمان coronavirus حامل اما تکنولوژی بلوتوث بوده و با احاطه اشکالات و نرم افزار به طور گسترده ای استفاده می شود.

دستگاه در حال توسعه را می توان در یک راحتي و یا نگهداری در یک کیف دستی و خواهد بود باطری وزیر خارجه ویویان Balakrishnan گفت: در ماه گذشته در مصاحبه با Sky News Australia. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب