محصولات چینی نبرد تحریم تمایلات; برنامه سازان می تواند از دست دادن $70-100 میلیون دلار

افزایش تنش و درگیری در هند و چین مرز منجر به ظهور قوی ضد چین و احساسات در هند کارگردانی در مارک های چینی. وضعی

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399

افزایش تنش و درگیری در هند و چین مرز منجر به ظهور قوی ضد چین و احساسات در هند کارگردانی در مارک های چینی. وضعیت بدتر شده است با دولت مرکزی تحمیل موقت ممنوعیت 59 نرم افزار متعلق به شرکت های چینی. لیست برنامه های ممنوع در ژوئن 29, شامل Infinite, Shein کلوپ کارخانه و UC Browser و با توجه به قرابت چینی برنامه سازان می تواند از دست دادن $70-100 میلیون دلار در سال است.

قبل از ممنوعیت هندی, لیگ برتر حاکم شورا تصمیم گرفته است به بررسی IPL را حمایت مالی می پردازد. در 2018, شرکت چینی BBK Electronics متعلق به Vivo صعود پنج سال حمایت از حقوق IPL در `2,200 کرور. اما گزارش ها حاکی از آن است که بسیار بعید است که BCCI رها می Vivo به عنوان یک حامی.

زمانی که احساسات در برابر کسب و کار چینی شروع به چرخش منفی Xiaomi تحت پوشش نام تخته/وضوح از شرکای خرده فروشی خود را با ساخته شده در هند' آرم. به آن اضافه شده است 'ساخته شده در هند' بخش در وب سایت خود را به لیست آن کمک به جوامع محلی اشتغال ایجاد شده در هند برجسته آن تولید, توانایی, و اشاره کرد که کل تیم رهبری شامل سرخپوستان.

حتی اگر چینی برندهای گوشی های هوشمند شده اند ممنوع سخت ضد چین و مقررات می تواند در انواع دیگر از مشکلات است. "واردات در حال بررسی در بنادر مختلف از ورود. این می تواند تاثیر خود را در زنجیره تامین" گفت: Prachir سینگ ارشد پژوهش تحلیلگر مقابل پژوهش است.

طبق یک نظرسنجی که توسط مقابل از 10 سرخپوستان نمی خواهید برای خرید یک گوشی چینی. اما مارک های چینی از جمله Asus Vivo, OnePlus, Realme Xiaomi و Huawei حساب 81 درصد از بازار گوشی های هوشمند. هندی مارک های خود را کمتر از 1 ٪ از بازار است. "سامسونگ تنها غیر چینی نام تجاری است که ممکن است برای به دست آوردن اما این بستگی دارد که چگونه به نام تجاری در پاسخ به ضد چین و خوی در هند" Singh اضافه شده است.

تا حد زیادی از مارک های چینی ساخته شده است آشکار تلاش برای اطمینان بخشیدن به مصرف کنندگان دیگر از فعال کردن روابط عمومی خود را در ماشین آلات. "این ناامید کننده است که این شرکت ها شده اند در برقراری ارتباط با مصرف کنندگان خود را. آنها گرفتار شده اند در backfoot به عنوان آنها نشده اند فعال در ارتباطات خود استراتژی" مشاهده Harish Bijoor نام تجاری استراتژی متخصص Harish Bijoor مشورت. "هنگامی که درک همه چیز است, برندها باید سرمایه گذاری در طرح های ارتباط جمعی."

Infinite در بیانیه ای گفت: آن مطابق با "تمام اطلاعات خصوصی و امنیت مورد نیاز در قانون هند" و "به اشتراک گذاشته نمی شود هر گونه اطلاعات از کاربران در هند با هر دولت خارجی از جمله دولت چین". باشگاه کارخانه هم با صدور بیانیه ای که این برنامه را به خطر نمی اندازد امنیت و حریم خصوصی کاربران است.

حتی اگر این ممنوعیت ممکن است همچنان برای مدت زمان طولانی برنامه های که در حال حاضر شناخته شده به عنوان "چینی" ممکن است به از دست دادن خود ارزش ويژه برند در میان برخی از کاربران. "شرکت های گیر کرده در یک Catch-22 وضعیت که در آن هر چیزی آنها انجام و یا می گویند می تواند انتقاد," Saurabh Uboweja شریک مدیریت BOD, مشاوره, گفت:. او افزود که این مارک می تواند نشان می دهد خود را از طریق رسانه های جمعی و ارتباطی که آنها به دنبال هنجارهای طبق قانون هند و نه یک تهدید هند به امنیت و حاکمیت.

در عین حال محتاط مارک های recalibrating خود را رسانه های دیجیتال صرف برای کوتاه مدت. Mondelez هند است که قوی تر Infinite در گذشته خواهد بود "تمرکز خود را رسانه های دیجیتال صرف در Google و Facebook و آزمایش با جریان ویدئو سیستم عامل برای راه اندازی آن آخرین محصول Cadbury Chocobakes", Sudhanshu Nagpal دانشیار مدیر بازاریابی, (بیسکویت), Mondelez هند گفت. این شرکت با اختصاص حدود 40 درصد از آن صرف بازاریابی برای آن بیسکویت دسته به دیجیتال. "تا کنون به دلیل نگرانی های ایمنی با نام تجاری Infinite نمی کند به شدت از ویژگی های ما, digital marketing, media mix" Nagpal اضافه شده است.

برنامه های مانند Infinite, UC Browser و Uffin شده است به خصوص محبوب در غیر شهری بازار. و برنامه هایی مانند مرورگر UC در واقع آمده از قبل در تلفن های هوشمند کم پایان در نتیجه تبدیل شدن به مرورگر پیش فرض برای بسیاری از کاربران است. "تبلیغ به دنبال بازارهای هدف در شهرهای کوچک و شهرستانها نیاز به تجدید نظر در استراتژی های بازاریابی خود را. ما انتظار یک تغییر نسبت هندی از جمله برنامه های Jio سیستم عامل برای تبلیغات و جریان ویدئو" Shamsuddin Jasani گروه MD Isobar جنوب آسیا گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب