تاج تاثیر: نگران بانکداران می خواهید به تابع در 50% قدرت

PSBs در حال ارائه جبران تومان 20 lakh-50 لاخ به خانواده متوفی.توسط Ankur Mishraافزایش مداوم تعداد زیادی از بان

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399
PSBs are offering compensation of Rs 20 lakh-50 lakh to families of the deceased.PSBs در حال ارائه جبران تومان 20 lakh-50 لاخ به خانواده متوفی.

توسط Ankur Mishra

افزایش مداوم تعداد زیادی از بانکداران تبدیل شدن به آلوده Covid-19 و نزدیک به 25 مرگ و میر است و نگرانی در جامعه بانکی. تمام هند کارکنان بانک' Association (AIBEA) نوشته شده است به دبیر کل از ماهاراشترا و بانک های انجمن (IBA) اجازه می دهد تا بانک ها به تابع در 50% قدرت است.

اخبار مرتبط

در این نامه می گوید: "دولت در سطح بانکداران کمیته (SLBC) ماهاراشترا صادر کرده است خود را پشیمانی که بانک ها باید کاربردی به طور معمول و با 100 درصد از کارکنان. نیاز به 100 ٪ از کارکنان به حضور است و نه فیزیکی و نه امکان آن را بهتر است با توجه به SOP اجتماعی فاصله مورد نیاز و غیره."

CH Venkatachalam, عمومی, منشی, AIBEA گفت: "ما از دست داده اند حداقل 25 کارکنان بانک و حدود 400 آلوده توسط Covid-19 تا کنون. ما از ترس اعداد بیشتر افزایش خواهد یافت اگر کارکنان به ادامه آمده در قدرت کامل است." AIBEA نشان داد به FE که SLBC (سطح دولت بانکداران کمیته) خواسته است در بخش عمومی بانک ها به اطمینان حاصل شود که شاخه های خود را به طور کامل سرنشین دار. در سر و دفاتر و کارکنان مجاز به کار از خانه برای چند هفته از ماه.

بانک دولتی هند (SBI) بوده است چرخش کارکنان در آن دفتر شرکت در بمبئی پس از چهار کارکنان آزمایش مثبت است. یک SBI سخنگو گفت: "ما پاسخ سریع تیم به رهبری توسط یک مدیر کل (GM) است به طور مداوم نظارت بر وضعیت در کل کشور و پروتکل است که به دنبال آن در صورت هر گونه عفونت است." بسیاری از این بانک اعضای هیات بودند که آلوده را بهبود او بیشتر اضافه شده است.

اگر چه خدمات قطار محلی از سر گرفته اند در صورت محدود در بمبئی AIBEA است از این دیدگاه که بانک ها باید با ارائه خدمات حمل و نقل در شهرهای بمبئی ، PSBs در حال ارائه جبران تومان 20 lakh-50 لاخ به خانواده متوفی. در باب قرار دادن در محل بیمه جبران خسارت مالی پوشش از 50 تومان lakh و نیز گره خورده است تا با چند بیمارستان های زنجیره ای در انتخاب شهرها برای خانه قرنطینه پزشکی بسته برای کارمندان, سخنگوی گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب