COVID-19: تولید کنندگان داخلی می تواند تولید 2.5 لاخ PPE, 2 لاخ N-95 ماسک هر روز GoM مطلع

از قم اطلاع داده شد که نزدیک به 9 کرور کاربران تا به حال دریافت Aarogya Setu برنامه. (بازنمودی تصویر)تولید کنن

توسط HONARMANDKHABAR در 17 اردیبهشت 1399
coronavirus, coronavirus impact, coronavirus in india, covid-19, coronavirus pandemic, coronavirus outbreak, coronavrius india, coronavirus ppe india, n95 masks indiaاز قم اطلاع داده شد که نزدیک به 9 کرور کاربران تا به حال دریافت Aarogya Setu برنامه. (بازنمودی تصویر)

تولید کنندگان داخلی باید به ظرفیت تولید نزدیک به 2.5 لاخ PPE و 2 لاخ N-95 ماسک در هر روز است که به اندازه کافی برای پاسخگویی به این کشور نیاز در برخورد با رمان coronavirus همه گیر در آینده نزدیک این گروه وزیران (GoM) در COVID-19 است مطلع شده است.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

این قوم که خود را برگزار 14 جلسه تحت ریاست اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan روز سه شنبه در مورد جنبه های مختلف مربوط به "عملکرد تاثیر و مزایای" از Aarogya Setu نرم افزار.

آن را نیز برجسته نیاز برای حصول اطمینان از اندازه گیری دقیق و کنترل کیفیت از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), ماسک, هواکش, در میان دیگران.

از قم اطلاع داده شد که نزدیک به 9 کرور کاربران تا به حال دریافت Aarogya Setu برنامه به عنوان در مارس 4.

"مردم باید آگاهانه در مورد وضعیت سلامت خود را در نرم افزار است که کمک کرده است تا در ردیابی کسانی که مبتلا به هر گونه علائم برای COVID-19 مهار" یک بیانیه از وزارت بهداشت گفت.

"این قوم نیز مطلع شد که یک مکانیسم است ابداع شده است برای رسیدن به افرادی که از تلفن ثابت و یا تلفن های ویژه از طریق تعاملی صدای پاسخ سیستم (IVRS) در زبان محلی برای نتایج بهتر ،

Vardhan گفت: استفاده از تکنولوژی جدایی ناپذیر است و برای مهار استراتژی و کمک به دولت برای مدیریت این بیماری کشنده در شیوه ای موثر.

تصادفی نمونه گیری دسته ای برای حصول اطمینان از رعایت و پایبندی به استانداردهای کیفیت نیز تاکید بر توسط GoM بیانیه ای گفت:.

آن گفت: ارائه دقیق در حال حاضر وضعیت COVID-19 نفر در سطح جهان و در داخل کشور ساخته شده بود به قم و متحده خواسته شد تا به دنبال بیشتر و تقویت برنامه های احتمالی برای مبارزه با عفونت بر اساس طبقه بندی مناطق.

چند دیگر اقدامات در مورد تقویت ظرفیت دولت از جمله اختصاص منابع کافی برای ایجاد اختصاصی COVID-19 بیمارستان و تجهیز موسسات پزشکی با تعداد کافی از PPE پنکه و دیگر تجهیزات ضروری بودند نیز مورد بحث در این نشست است.

این GoM مطلع شد که میزان مرگ و میر از COVID-19 بيمار در حدود 3.2 درصد در حالی که بهبود نرخ بیش از 25 درصد است که ممکن است گرفته شده به عنوان یک اثر مثبت این مستند در کشور همراه با خوشه مدیریت و مهار استراتژی بیانیه ای گفت:.

این GoM نیز مطلع شد که توالی ژنوم گونه از رمان coronavirus جدا شده از بيماران در نقاط مختلف کشور آغاز شده است.

اتحادیه دبیر خانه Ajay Kumar Bhalla رئیس تقویت گروه -11 اطلاع GoM که آنها در حال نظارت و نظارت راهبردی مسائل ورود از اقدامات انجام شده تا کنون در مهار این بیماری همه گیر.

او همچنین مطلع در گم است که در مراحل مختلف در طول این مستند تصمیم گیری مدرج آزادسازی گرفته شد و پس از مشاوره با ذینفعان و برش در سراسر وزارتخانه ها و دیگر قدرت گروه در بیانیه ای گفت:.

ارائه ساخته شده بود آجی Sawhney, منشی, MeitY و رئیس تقویت گروه-9 خرید و فروش با راه حل های فن آوری و مدیریت داده ها برای مبارزه با COVID-19 بیانیه ای گفت:.

"این GoM همچنین گفته شد که تحت نخست وزیر Garib Kalyan بسته (PMGKP) به عنوان در مارس 4, 29.38 لاخ تن از foodgrain توزیع شده به 58.77 کرور ذینفع توسط 36 متحده/UTs به عنوان اولین ماه (مارس) حق.

"در مجموع 5.82 لاخ تن از foodgrain توزیع شده به 11.63 کرور سود 20 متحده و UTs به عنوان دومین ماه (مارس) حق تا کنون" بیانیه ای گفت:.

در مجموع 66.08 لاخ تن مواد غذایی دانه برداشته شده توسط 36 متحده و UTs از مواد غذایی شرکت از هند تا کنون آن را گفت.

در مجموع 66.08 لاخ تن مواد غذایی دانه برداشته شده توسط 36 متحده و UTs از مواد غذایی شرکت از هند تا کنون آن را گفت.

"یک مقدار Rs 6,868.74 کرور منتقل شده به Ujjwala (PMUY) ذینفع. همچنین 4.98 کرور PMUY سیلندر رزرو شده اند و 4.72 کرور تحویل داده شده اند در طول ماه آوریل ،

"مالی و تحریم برای 8.18 کرور ذینفع (کشاورزان) در 2,000 تومان هر تولید شده در طول 2020-21 و Rs 16,364 کرور شده اند در زیر منتشر شد DBT نقل و انتقالات پول نقد به کشاورزان در طول همان دوره" در این بیانیه اضافه شده است.

به عنوان پشتیبانی برای شهروندان ارشد, زنان بیوه و 'divyang', اولین قسط از بودجه در 500 تومان در هر ذینفع منتشر شده به 2.812 کرور حساب های واجد شرایط ذینفع به مقدار Rs 1,405 کرور. قسط بعدی از 500 تومان خواهد رفت و در دوم دو هفته یکبار بیانیه ای گفت:.

"همانطور که در تاریخ 20.05 کرور Pradhan Mantri Jan Dhan Yojana حساب از زنان هستند که با اعتبار 500 تومان به ازای هر حساب به عنوان پول نقد, نقل و انتقالات تحت Pradhan Mantri Garib Kalyana بسته ( PMGKP). علاوه بر 9.27 لاخ اعضای کارکنان اندیش صندوق سازمان (EPFO) تا به حال availed تسهیلات آنلاین خروج به مقدار Rs 2,895 کرور روپیه" به آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن