Covid-19 شیوع: احمدآباد این شهر واقعا نگران

از نظر تست احمدآباد نمی انجام هر گونه بهتر است. (بازنمودی تصویر:فردا نیوز)در حالی که افزایش عفونت سطوح در دهلی

توسط HONARMANDKHABAR در 20 خرداد 1399
Ahmedabad, covid 19 in Ahmedabad, Covid-19 infections, Covid death rates, Covid hospital beds, covid 19 deaths in ahmedabad, latest news on coronavirus outbreakاز نظر تست احمدآباد نمی انجام هر گونه بهتر است. (بازنمودی تصویر:فردا نیوز)

در حالی که افزایش عفونت سطوح در دهلی نو بمبئی و چنای — سه شهرستانها حساب برای 40 درصد از هند Covid-19 عفونت — باید برداشت عناوین احمدآباد است که به سرعت در حال ظهور به عنوان به طور بالقوه حتی بیشتر نگران کننده است. همراه با Kolkata این میان بالاترین Covid نرخ مرگ و میر در کشور; کلکته مرگ نرخ 9 درصد در حالی که احمدآباد سوابق هفت مرگ و میر برای هر 100 نفر. دهلی نو و بمبئی از سوی دیگر کاهش نرخ مرگ و 2.9 درصد و 3.4 درصد بود. نرخ مرگ بالا است شواهد به صورت کلی و عفونت سطح بودن سرکوب — به عنوان پایه را افزایش می دهد میزان مرگ و میر پایین می آید — یا بسیار ضعیف امکانات بیمارستان و مدیریت سلامت از آلوده.

بیشتر نگران کننده از مرگ و میر در احمدآباد رز به 7.1 درصد در سه شنبه 5 ٪ از یک ماه پیش به این معنی که مرگ و میر شده است افزایش سریع تر از این موارد است. این جای تعجب نیست پس از آن که احمدآباد با وجود داشتن کمتر مورد در هر میلیون — 1,797 در هر میلیون نفر در برابر 3,316 در بمبئی و 3,229 در چنای — دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در میان کشور های برتر شهرستانها. احمدآباد ثبت 128 مرگ و میر در هر یک میلیون برابر 113 در بمبئی 43 در دهلی نو و 31 در چنای.

اخبار مرتبط

از نظر تست احمدآباد نمی انجام هر گونه بهتر است. حتی اگر آن را آزمایش کرده است 11,254 نفر در هر میلیون نفر تا به امروز این است که هنوز بسیار پایین تر از 16,903 آزمون توسط چنای و 14,352 توسط بمبئی. در واقع با توجه به اینکه احمدآباد سوابق 22 جدید Covid عفونت برای هر 100 نفر در این آزمون وجود دارد یک دلیل بسیار خوبی برای افزایش تست در این شهرستان است.

وضعیت بدتر هنگامی که شما را به حساب Covid تخت در دسترس است. احمدآباد 12 Covid تخت بیمارستان برای هر 100 نفر است. این نسبت است 27 در دهلی نو و 19 در بمبئی. اگر چه داده ها برای استفاده در دسترس است برای تمام روز, در ژوئن 1, احمدآباد گزارش شده بود 1,931 بستری موارد نزدیک به ظرفیت کامل. بنابراین باید به عفونت افزایش سطوح به آنها داده خواهد احمدآباد به عفونت هستند و نیمی از آنان از Mumbai — در واقع در هر دو دهلی نو و بمبئی به احتمال زیاد برای دیدن سطح افزایش چند برابر از کسانی که در حال حاضر — در این شهر نمی خواهد به اندازه کافی تخت; حتی در حال حاضر آن است که در تلاش برای کنار آمدن.

در حالی که داده ها نشان می دهد کلکته است نه مواجهه با هر گونه کمبود تخت های غیر دسترس بودن داده ها از شهر است که یک نگرانی بزرگ است. در 202 در هر میلیون نفر از مردم این شهر Covid عفونت یک دهم احمدآباد را ساخت اعداد کاملا باور نکردنی است. از نظر Covid تخت به ازای هر میلیون نفر کلکته تنها 174 تخت به ازای هر میلیون برابر 618 در بمبئی و 399 در دهلی نو. یک بار دیگر که باعث می شود شهر آسیب پذیر به خصوص هنگامی که عفونت سطح شروع به افزایش است. هر دو شهرستانها نیاز به برنامه ریزی بیمارستان ظرفیت و نه ترک آن را خیلی دیر به دهلی و بمبئی به نظر می رسد انجام داده اند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن