Decriminalising جزئی جرائم apt استراتژی برای احیای تمایلات کسب و کار: Assocham

Sood گفت که اصل اساسی در کاهش بار انطباق و بازگرداندن اعتماد در کسب و کار است که به خوبی گرفته شده توسط هند In

توسط HONARMANDKHABAR در 23 خرداد 1399
Sood said that the underlying principle of reducing the burden of compliance and restoring trust in businesses, is well taken by India Inc, which would feel encouraged in this difficult time of global pandemic.Sood گفت که اصل اساسی در کاهش بار انطباق و بازگرداندن اعتماد در کسب و کار است که به خوبی گرفته شده توسط هند Inc که احساس تشویق در این زمان دشوار جهانی همه گیر.

این مرکز تصمیم به decriminalise جزئی جرائم است "apt COVID-19 دیدگاه استراتژی" نسبت به احیای تمایلات کسب و کار در کشور, صنعت, بدن Assocham گفت: در روز جمعه.

در اوایل این هفته وزارت مالیه پیشنهاد کرده بود به decriminalise جزئی جرائم از جمله کسانی که مربوط به چک گزاف گویی و بازپرداخت وام در عنوان بسیاری از مصوبات 19.

اخبار مرتبط

"ابتکار عمل را از وزارت مالیه برای decriminalisation از جرائم جزئی که مالا-فیده و ممکن است سهوا رخ داده است در مطابق با مراحل طولانی تحت قوانین مختلف مناسب COVID-19 دیدگاه استراتژی برای احیای تمایلات کسب و کار," Assocham دبیر دیپاک Sood در بیانیه ای گفت.

او گفت: اتاق خواهد رسیدن به تمام اعضای خود و متفاوت بخشی ملی شوراها برای پاسخ به وزارت مالیه پیشنهاد برای decriminalisation جزئی شرکت داشت.

از نظر حس فوریت در حال نشان داده شده است برای اصلاحات اقدامات به خصوص پس از شیوع بیماری همه گیر "ما انتظار داریم روند ذیربط مشاوره به پایان خواهد رسید در اسرع وقت و اصلاحات در قوانین آورده به زودی" او اضافه شده است.

او در ادامه گفت: دولت باید قدردانی کرد که این اقدامات اعلام کرد تحت آتما Nirbhar بهارات طرح های در حال اجرا مورد نیاز به صورت جدی و با سرعت. "این نشان داده شده است در اخیر کشاورزی اصلاحات که برخی از آنها در آورده از طریق فرمان راه."

Sood گفت که اصل اساسی در کاهش بار انطباق و بازگرداندن اعتماد در کسب و کار است که به خوبی گرفته شده توسط هند Inc که احساس تشویق در این زمان دشوار جهانی همه گیر.

وزارت پیشنهاد کرده بود به decriminalise جزئی جرائم در قوانین مانند مذاکره ابزار عمل SARFAESI عمل LIC عمل PFRDA عمل RBI عمل, NAH, قانون مقررات بانکی عمل می کنند و دخترک بودجه عمل می کنند.

دیگر قوانین مشخص برای اصلاحات مناسب به decriminalise جزئی جرائم بیمه, قانون پرداخت و شهرک سازی سیستم های عمل NABARD عمل, دولت, مالی شرکت, عمل, اعتبار اطلاعات شرکت (تنظیم) عمل می کنند و مقاطعه و مقررات عمل می کنند. وزارت را نهایی نظر در مورد این پیشنهاد پس از دریافت بازخورد از ذینفعان که می توانید با ارسال نظرات خود را در ماه ژوئن 23.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب