دهلی نو Coronavirus به روز رسانی: جنگ به اتاق آمد تا در سرمایه های ملی را به نگه داشتن چشم در شهر مبارزه با ویروس

مقامات گفت که "COVID-19 اتاق جنگ' نیز پرچم اختلاف در این مناطق جایی که مقامات می توانند اقدام به تهیه یک سیستم

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399
Delhi Coronavirus Update, covid 19 war room, novel coronavirus, Delhi Secretariat, coronavirus cases in delhi, latest updates on coronavirus outbreakمقامات گفت که "COVID-19 اتاق جنگ' نیز پرچم اختلاف در این مناطق جایی که مقامات می توانند اقدام به تهیه یک سیستم قوی. (یعنی عکس)

دولت دهلی نو خواهد شد راه اندازی یک "COVID-19 اتاق جنگ' که 24×7 نظارت بر شهر را مبارزه با رمان coronavirus و پیشنهاد اقدامات به طور موثر مقابله با وضعیت حاکم در انتخابات گفت: در روز یکشنبه.

این 'COVID-19 اتاق جنگ' است که در حال راه اندازی در دهلی نو دبیرخانه خواهد بود سرنشین دار توسط حدود 25 کارشناسان. انتظار می رود برای تبدیل شدن به عملیاتی در چند روز آینده.

اخبار مرتبط

با توجه به طرح جدید استراتژیک تسهیلات را پوشش تمام جنبه های مانند تست, تخت, قدرت, تجهیزات پزشکی و آمبولانس زیرساخت ها و مهار نمایند.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

آن را نشان دهنده یک تصویر لحظهای از این شهر موقعیت وقتی که می آید به مقابله با COVID-19 وضعیت این مقامات گفت که دبیر کل Vijay Dev کارگردانی کرده است مقامات برای راه اندازی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

مقامات گفت که "COVID-19 اتاق جنگ' نیز پرچم اختلاف در این مناطق جایی که مقامات می توانند اقدام به تهیه یک سیستم قوی.

"این 'COVID-19 اتاق جنگ' از نزدیک خواهد شد نظارت بر اقدامات گرفته شده توسط مقامات. آن را نیز به پروژه آینده نیازهای پزشکی زیرساخت ها برای مقابله با افزایش coronavirus موارد است. "برای مثال در صورت وجود کمبود آمبولانس در این شهرستان آن را به اطلاع مقامات در مورد آن," او گفت:.

یک مقام دیگر اشاره کرد که دولت های منطقه بوده و گام برداشتن در زمینه های مربوطه خود را و که جنگ اتاق عمل در یک متمرکز شیوه ای برای هماهنگی بهتر میان مناطق.

"یک افسر IAS داده شده است این مسئول این اتاق جنگ برای هماهنگی بهتر با مقامات بالاتر در دولت است.این COVID-19 اتاق جنگ را 20-25 کارشناسان که کار خواهد کرد round-the-clock" مقام گفت.

روز شنبه در دهلی نو ثبت 2,505 تازه coronavirus موارد مصرف چوب خط حساب کردن در این شهر به بیش از 97,000 در حالی که مرگ و میر از بیماری های نصب شده به 3,004. پنجاه و پنج مرگ و میر ثبت شد در روز شنبه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب