دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید به نظر می رسد مانند رنجر تنها در یک ماسک و امثال آن

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات یک روز پس از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره پیشنهاد کرد که رئیس جمهور یک ماسک برای ت

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399
Donald Trump, Donald Trump in mask,Lone ranger, covid 19 pandemic, White House, Mike Pence, latest news on trump in maskمغلوب ساختن پیشی جستن نظرات یک روز پس از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره پیشنهاد کرد که رئیس جمهور یک ماسک برای تنظیم یک مثال خوب برای آمریکایی ها. (دانیل میرس/اخبار دیترویت از طریق AP)

بعد از مدت ها مقاومت در برابر پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فکر می کند آن را می سازد او نگاه مانند Lone Ranger و او آن را دوست دارد. "من برای همه ماسک. من فکر می کنم ماسک خوب هستند" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس کسب و کار در یک مصاحبه. "مردم از من دیده می شود پوشیدن یکی است." مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات یک روز پس از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره پیشنهاد کرد که رئیس جمهور یک ماسک برای تنظیم یک مثال خوب برای آمریکایی ها.

"اگر من در یک وضعیت با مردم من کاملا" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه. مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی مقاومت در حال عکس برداری در یک ماسک. در اوایل ماه آوریل مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با صدور یک توصیه که مردم می پوشند پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات بودند دشوار است برای حفظ.

اخبار مرتبط

مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله تضعیف CDC ارشاد با صراحت بیان کرد که او نمی تواند پس از آن نشان می دهد این امر می تواند نا زیبا برای فرمانده کل قوا به پوشیدن ماسک به عنوان او در دیدار با سران کشورها. روز چهارشنبه او به صدا در تن های مختلف گفت: "من تا به حال یک ماسک. من مرتب از دوست game, این راه من نگاه کرد. OK. من فکر می کردم خوب بود. آن را سیاه و تاریک و من فکر کردم آن را نگاه خوب است. "آن نگاه مانند رنجر تنها" او ادامه داد: یک مرجع به داستانی قانون نظم و شخصیت از قدیمی غرب آمریکا که عینک سیاه چشم ، "من هیچ مشکلی با آن است و اگر مردم احساس خوبی در مورد آن, آنها باید آن را انجام دهد."

در روزهای اخیر بسیاری از جمهوری خواهان و اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار تیم شده اند بیشتر در دفاع از آمریکایی ها به پوشیدن ماسک صورت در تنظیمات عمومی به عنوان عفونت باید رسید و در ردیف هایی از جنوب و غرب است.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن هفته گذشته گفت که او را دنبال خواهد فدرال دستور ماسک صورت انتخاب شدن.اما مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به قاب ماسک پوشیدن به عنوان یک ماده از انتخاب است.

"اگر مردم احساس خوبی در مورد آن, آنها باید آن را انجام دهید" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. کاخ سفید مشاور ارشد کلیان کانوی در روز چهارشنبه اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور منظم آزمایش coronavirus به عنوان دستیاران خود را. کاخ سفید بازدید کنندگان و اعضای رسانه ها که در مجاورت نزدیک به او و معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز تست شده است.

"من گفته ام آنها را می پوشند اولین بانوی گفت: آنها را می پوشند دولت رئیس جمهور گفت: آنها را می پوشند کانوی گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: فاکس کسب و کار است که مردم دیده اند من پوشیدن یک.تنها یک تصویر ظاهر شده از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک ماسک او ملبس به یک بخشی از یک تور از یک فورد تسهیلات در میشیگان در ماه گذشته.

دیگر رهبران جهان از جمله کانادا جاستین ترودو و فرانسه از امانوئل پاکسازی را فرسوده ماسک در تشویق به استفاده از آنها. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه نیز ادامه داد: به فشار در برابر این تصور که برخی از ایالت ها ممکن است بیش از حد سریع برای باز کردن. چندین ایالت از جمله فلوریدا و نیویورک و تگزاس را متوقف یا آهسته بازگشایی میان افزایش اخیر در موارد تایید شده.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد دموکرات ها hyping نگرانی در مورد سنبله به لحاظ سیاسی آسیب او.

"من فکر می کنم دموکرات ها می خواهم برای دیدن این کشور بسته ماندن تا زمانی که ممکن است به خاطر آنها شکل است که احتمالا برای انتخابات به دلیل آن خواهد بود بد کمی برای شغل و شاید بسیاری برای شغل" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب