کره جنوبی ماه تماس با ما-کره شمالی نشست قبل از انتخابات آمریکا

سئول, جولای 1 دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شم

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

سئول, جولای 1

دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد باید دوباره دیدار قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در ماه نوامبر سئول رسمی به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

این سخنان ساخته شده بودند طی یک ویدئو کنفرانس با رئیس شورای اروپا چارلز میشل در روز سه شنبه که در طی آن او گفت: یکی دیگر از اجلاس بین تهمت و کیم خواهد کمک به از سرگیری مذاکرات هسته ای مذاکرات است.

"من معتقدم که وجود دارد یک نیاز برای کشور کره شمالی و ایالات متحده سعی کنید dialogue یک بار دیگر قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده," ریاست جمهوری رسمی به نقل از ماه عنوان کرد و گفت.

"مسائل مربوط به برنامه هسته ای و تحریم ها در نهایت باید به حل و فصل از طریق کره شمالی-ایالات متحده آمریکا شد."

ماه را به حال منتقل چنین نمایش ها به واشنگتن و مقامات وجود دارد تلاش برای از سرگیری مذاکرات کره جنوبی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم ملاقات برای اولین بار در سال 2018 در سنگاپور افزایش امید به توافق به پیونگ یانگ به آن سلاح های هسته ای برنامه. اما دومین اجلاس در اوایل سال 2019 در ویتنام سقوط از هم جدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم ملاقات دوباره در منطقه غیرنظامی جدا کردن دو کره در ژوئن 2019 و توافق برای راه اندازی مجدد مذاکرات, اما کار در سطح مذاکرات بین دو طرف در سوئد در ماه اکتبر شکسته شد.

اینتر-کره ای تنش هایش در ماه گذشته پس از شمال منفجر مشترک دفتر ارتباطی قطع خطوط تماس ویژه و تهدید به اقدام نظامی بیش از برنامه توسط پناهنده گروه در جنوب به ارسال anti-کیم جزوات در سراسر مرز. هفته بعد از گرم مبادلات کیم به حالت تعلیق برنامه های نظامی بدون مشخص کردن چرا.

حرکت از پیونگ یانگ دیده می شد با هدف recapturing توجه مغلوب ساختن پیشی جستن و ساخت مجدد فشار برای لغو تحریم ها قبل از انتخابات نوامبر ،

روز دوشنبه ایالات متحده آمریکا معاون وزیر امور خارجه, Stephen Biegun که چراغ کار-سطح مذاکرات با کره شمالی گفت: هنوز زمان برای هر دو طرف به تعامل مجدد و را "پیشرفت قابل توجهی".

Biegun اما به گفته یک فرد در اجلاس دشوار خواهد بود قبل از انتخابات ماه نوامبر با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس که همه اما محو جهان دیپلماتیک, تقویم, تمیز.... — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن