ایلان جنگ cry: ما را به پیروزی هر ماشین شمارش مدیر عامل شرکت تسلا می گوید کارکنان

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk. (عکس: رویترز)مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk ارسال انگیزشی ایمیل به تمامی کارکنان

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399
Tesla CEO Elon Musk called amazon CEO Jeff Bezos copycat on Twitter, this is the reasonمدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk. (عکس: رویترز)

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk ارسال انگیزشی ایمیل به تمامی کارکنان خود وسیله نقلیه الکتریکی شرکت در روز دوشنبه و فقط یک روز قبل از پایان سه ماهه دوم او تحت فشار قرار دادند و کارکنان خود را به سطح شیب دار بالا تولید خودرو به این شرکت کمک به جلوگیری از از دست دادن. "حتی شکستن است که به دنبال فوق العاده تنگ است. واقعا باعث تفاوت برای هر ماشین شما ساخت و تحویل. لطفا همه را به اطمینان حاصل شود پیروزی" Elon Musk نوشت: به همه کارکنان شرکت CNBC گزارش شده است. تسلا تا به حال در مورد 48,000 کارکنان در پایان سال گذشته و مدیر عامل Elon Musk مربوط غالبا با تسلا کارگران به فشار آنها را به کار سخت تر است.

در پالو آلتو-بر اساس شرکت است که انتظار می رود به گزارش خود را در سه ماهه دوم تولید خودرو و تحویل اعداد قبل از 4 جولای. در حالی که این شرکت پیشتر گفته است که این ظرفیت نصب شده به آمار پنج لاخ خودرو تحویل در سال 2020 تسلا بعد پس گرفت و در همان ابتدا خود را در درآمد سه ماهه به روز رسانی در این سال با توجه به کروناویروس وضعیت و گفت که آن نامشخص باقی مانده است که چگونه به سرعت خود را به ما کارخانه خودرو و تامین کنندگان می تواند تا سطح شیب دار تولید زیر محدودیت دولت. این شرکت تا به حال نیز در آن تجدید نظر کوتاه مدت سود هدایت و گفت که آن را "در خود نگه دارد". برای افزایش حاشیه سود تسلا ممکن است نیاز به فروش تعداد معینی از وسایل نقلیه در طول سه ماهه.

اخبار مرتبط

تسلا به نظر می رسد برای گنجاندن در S&P 500 اما همان نیاز به حداقل چهار دوره متوالی از سودآوری است. این شرکت در حال حاضر گزارش سود در آن سه چهارم با سه ماهه اول سود خالص گزارش شده نزدیک به 16 میلیون دلار. اما coronavirus وضعیت ضعیف امیدوار است این بار به عنوان تسلا مجبور به تعطیل کردن عملیات خود را در اصلی مرکز تولید در فرمونت کالیفرنیا برای بیش از یک ماه به عنوان غیر ضروری عملیات کارگردانی شد بسته شود. Elon Musk و تسلا تا به حال پس از آن نیز درگیری با مقامات بیش از محدودیت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب