طول lockdown برای تعیین عملکرد دارایی: DSP مدیران سرمایه گذاری

این خواهد بود که همراه با مازاد نقدینگی با توجه به محرک های مالی اقدامات انجام شده توسط بانک های مرکزی در سراس

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399
This would be accompanied by excess liquidity due to the fiscal stimulus measures taken by central banks all over the world and this would lead to a V-shaped recovery in stock prices.این خواهد بود که همراه با مازاد نقدینگی با توجه به محرک های مالی اقدامات انجام شده توسط بانک های مرکزی در سراسر جهان است و این امر منجر به یک V-شکل بهبودی در قیمت سهام.

در زمان همه گیری آن سخت است برای پیش بینی که چگونه دارایی های مختلف کلاس های کرایه خواهد شد. دو سناریو وجود دارد که به احتمال زیاد به بازی کردن به عنوان اقتصاد شروع بازگشایی بر اساس مدت زمان این مستند با توجه به DSP مدیران سرمایه گذاری.

با توجه به DSP مدیران سرمایه گذاری است که اگر کوتاه مستند که طول می کشد بین سه تا شش ماه و اقتصاد شروع به باز کردن وجود خواهد داشت مقید کردن تقاضا است که کسب و کار را شاهد باشیم. این خواهد بود که همراه با مازاد نقدینگی با توجه به محرک های مالی اقدامات انجام شده توسط بانک های مرکزی در سراسر جهان است و این امر منجر به یک V-شکل بهبودی در قیمت سهام.

اخبار مرتبط

Kalpen Parekh رئیس DSP مدیران سرمایه گذاری گفت: "اولین سناریو این است که یک دوره کوتاه از مستند سه تا شش ماه و به دنبال آن اقتصاد به تدریج باز کردن. با توجه به مقید کردن تقاضا و حضور بیش از حد نقدینگی در بازار این سناریو تا حد زیادی بازی کردن. این منجر به یک V-شکل بهبودی در قیمت سهام. در این سناریو دارایی که به احتمال زیاد به خوبی انجام شامل صندوق های سهام و اوراق قرضه وجوه. بهداشت و درمان به عنوان یک موضوع است که به احتمال زیاد به خوبی انجام دهد."

اگر گسترش در رمان Coronavirus نیست موجود و کشورهایی که از گسترش موجود است شروع به شاهد دوم و موج سوم از رمان Coronavirus موارد این ممکن است منجر به بیشتر مستندات. در چنین سناریو DSP مدیران سرمایه گذاری اظهار داشت که وجود دارد می تواند استرس در بخش مالی. این امر نیز نتیجه در طولانی مدت رکود و رکود اقتصادی گفت: مدیریت دارایی شرکت است.

"یکی دیگر از سناریو است که می تواند بازی را تمدید مستند که در آن وجود دارد دو یا سه موج از رمان Coronavirus. این سناریو که در آن دولت متوسل به اقدامات سخت می تواند منجر به طولانی رکود, رکود بازار خرس تظاهرات و دوره های طولانی تر از اصلاح. در چنین سناریو دارایی مانند بخش کوچکی از بازار سهام است که شرکت های با جریان نقدی آزاد به خوبی انجام خواهد داد. صندوق های تامینی است که اهرم پوزیشن های خرید و فروش در بازار به خوبی انجام خواهد داد. بدهی بودجه با رول کردن سررسید و طلا نیز کرایه بهتر" گفت: Kalpen Parekh.

DSP مدیران سرمایه گذاری نیز ذکر شده است که سرمایه گذاران باید از سرمایه گذاری با در نظر گرفتن تمام احتمالات مختلف است که می تواند بازی.

علاوه بر این آنها باید تنوع سراسر همبستگی پایین دارایی. سرمایه گذاران نیز باید رفتن اضافه وزن خاص دارایی در ذهن نگه داشتن نرخ های پایه و خطرات و حاشیه ایمنی. صندوق خانه همچنین پیشنهاد کرد که نرخ بهره نزدیک به پایین ترین و بنابراین باید برنامه ای برای افزایش نرخ بهره.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب