Foodtech افزایش طول Covid-19 بحران

برای پردازش مواد غذایی به عنوان یک بخش زمان Covid-19 دشوار بود.صنایع غذایی ظرفیت و مهارت ابتکار (FICSI) یک بخش

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399
For food processing as a sector, the timing of the Covid-19 was tough.برای پردازش مواد غذایی به عنوان یک بخش زمان Covid-19 دشوار بود.

صنایع غذایی ظرفیت و مهارت ابتکار (FICSI) یک بخش مهارت شورای پردازش مواد غذایی به تازگی اعلام کرد راه اندازی سیستم مدیریت آموزش (LMS) تحت نام 'FICSI آنلاین آموزش و ارزیابی آکادمی' با هدف ارائه skilling در پردازش مواد غذایی.

Sunil مروه مدیر FICSI می گوید که این ایده predated این مستند اما مستند تسریع این روند است. "ما در حال حرکت به سمت یادگیری تلفیقی," او می گوید.

اخبار مرتبط

پردازش مواد غذایی است که دست در مهارت ساختمان, ورزش, بنابراین در حالی که FICSI ایجاد کرده است تجربه کلاس درس از طریق آموزش دیجیتال محتوا برای تجربه یک فرد برای رفتن به یک آزمایشگاه یا یک کارخانه یا یک مرکز آموزش—بیایید می گویند برای پخت ، مروه می گوید FICSI است تلاش برای کاهش در معرض قرار گرفتن یک فرد به گروه بزرگی رابط. "رفتن به جلو ما را کاهش دسته ای حجم; پیش از آن 30 دانش آموزان در حال حاضر ما خواهد شد نگاه در 20 یا تا هنگامی که مستند است" او اضافه می کند.

این FICSI نیز آموزش خصوصی ارائه دهندگان تحت Pradhan Mantri Kaushal Vikas Yojana (PMKVY) و با توجه به این مشاوره به آنها.

برای پردازش مواد غذایی به عنوان یک بخش زمان Covid-19 دشوار بود. "کشاورزی چرخه (rabi) بود بیش از آن زمان برای خرید مواد اولیه اما با توجه به مستند که تهیه کردم نهفته است. در مرحله دوم سهام دروغ گفتن با توزیع کنندگان نیز متوقف; هنوز هم بسیاری از شرکت ها در حال مبارزه با تجارت مطالبات. ثالثا مردم باید به سرعت حرکت می کند به سمت کالاهای اساسی مانند daal (عدس) و aata (آرد) به جای پایان بالاتر محصولات و ضربه خرید اقلام مانند نوشیدنی و بستنی را کاهش داده است. چهارم و مهمان نوازی و کمک به حدود 40 درصد از پردازش مواد غذایی و بسیاری از این رو نهفته است. به طور کلی این خوب نیست صحنه" مروه می گوید.

رفتن به جلو FICSI با هدف کمک به ایجاد بیشتر و بیشتر موضعی شغل. واحدهای کوچک مانند پخت نان می توان با پایتخت فقط تومان 2-3 لاخ و که می تواند به تهیه محلی مورد نیاز به طوری که یک فرد می تواند تبدیل به خود کافی است. "Skilling از 75,000 مردم در کارت های," او می گوید. "علاوه بر این, به, پخت, تولید ترشی papad, مربا, ژله, سس گوجه فرنگی و غیره می تواند به راحتی راه اندازی کنید. ایده این است برای ایجاد معیشت."

این FICSI تشویق مردم به فراموش خانه و شرکت در برخی از مناطق به خصوص برای کسانی که گذاشته شده است و باید مقداری از سرمایه اما بسیاری از تردید. "ما را شناسایی کرده اند خانه پخت به عنوان یک منطقه است. از آن خواهد شد حاوی آموزش" مروه می گوید. "Artisanal مواد غذایی و سفارشی سازی مواد غذایی است یکی دیگر از منطقه امیدوار کننده."

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب