جلعاد می دهد نگاه اجمالی به تب دارو در بازار

شروع در پایین. هزینه های حاشیه ای از تولید remdesivir است که احتمالا کمتر از 600 دلار با توجه به موسسه بالینی

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

شروع در پایین. هزینه های حاشیه ای از تولید remdesivir است که احتمالا کمتر از 600 دلار با توجه به موسسه بالینی و اقتصادی بررسی مستقل و غیر انتفاعی. اما شرکت ها باید صرف به شدت به تحقیق و توسعه مواد مخدر. عامل در جلعاد توسعه هزینه برای سال 2020 و هزینه افزایش به 1600 دلار.

مواد مخدر با بسیاری از هزینه های دیگر بیش از حد از جمله نیاز به subsidide محصولات است که شکست خورده و در حال توسعه است. تافتز مرکز مطالعات توسعه مواد مخدر تخمین زده می شود در سال 2014 متوسط جدید مبارزه با مواد مخدر در مورد هزینه $2.6 میلیارد دلار برای توسعه همه. اگر شرکت های دارویی نگه داشتن 40 درصد از درآمد خود را به عنوان سود جلعاد را به فروش حدود 3 میلیون دروس remdesivir برای پوشش هزینه های خود را که در آن $قیمت 2,300.

یک جایگزین سوال است آنچه در آن هزینه اما آنچه ارزش آن را دارد. این دارو نشان داده شده است برای کمک به شدت بیمار بیماران بهبود می یابند چهار روز سریع تر است. جلعاد اجرایی دانیل o'day می گوید چهار روز در یک بیمارستان در آمریکا هزینه در حدود 12000 دلار. واقعی در حد بالایی به آنچه که بازار می تواند تحمل برای remdesivir ممکن است حتی بالاتر از آنجا که هیچ اثبات شده جایگزین و Covid-19 بالقوه برای پایمال کردن بخش های مراقبت ويژه.

جلعاد عاقلانه است نه به این حد. ما هزینه های بهداشت و درمان در حال حاضر در حال متورم و شارژ چه مردم ممکن است پرداخت خواهد ایجاد یک میدان مین سیاسی. اکثریت رای دهندگان آمریکایی گفت: هزینه بهداشت و درمان یکی از مهم ترین مسائل در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای با توجه به pollster KFF. پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری دلار و 94 میلیارد داروسازی گروه خویشتن داری ممکن است کمک به آن را جمع آوری سرمایه سیاسی است. پیشگیری بهتر از درمان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب