گلف بازان در حال 'خوشبخت تر از بسیاری از' اما ما هنوز هم می توانید بیرون بروید و بازی کنید. در اینجا یک چک لیست از عوامل

بر خلاف دوره های آموزشی خارج از کشور که در آن کشور یا کشورها موظف سیاست است که باید به دنبال در هر زمین گلف در

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399
بر خلاف دوره های آموزشی خارج از کشور که در آن کشور یا کشورها موظف سیاست است که باید به دنبال در هر زمین گلف در هند که سمت چپ تا حد زیادی به دوره های خود را.

مستند سخت بود در نوسان گلف. اما با توجه به اینکه من دقیقا تنظیم دوره در آتش سه ماه پشت مربی فکر می کند که شکستن شده است دقیقا آنچه را که دکتر دستور داد. "عادات بد خود را آنقدر عمیقا ریشه دوانده آن نیاز به یک اجرا سه ماه گلف پرداخت غرامت به کسانی که از حافظه" او proffers. هنوز مطمئن شوید که چگونه واکنش نشان می دهند به آن است. با تشکر از مربی.

من تابستان سفر گلف است که برنامه ریزی شده بود در ماه ژانویه سال 2020 شده است به خوبی و واقعا مانع. بنابراین برای یک پست-مستند, شب نشینی, من و رفقا من برای چیزی کمی نزدیک تر به صفحه اصلی -- Jaypee Greens Golf & Spa Resort در گریتر نیدا (شورای ملی مقاومت). آن را ممکن است به نظر می رسد مانند یک انتخاب طبیعی با توجه به نزدیکی به پایتخت اما ما رفت و از طریق یک چک لیست از عوامل تعیین که در آن به بازی. در اینجا سریع reckoner برای کسانی از شما که هستید با توجه به رفت و آمد به بازی گلف در آینده نزدیک.

اخبار مرتبط

که در آن به بازی

اگر شما به فکر پرش شهر پس از انجام بررسی در صورتی که دولت شما در حال برنامه ریزی برای وارد است که اجازه می دهد بازدید کنندگان است. اکثر کشورهای در حال اصرار بر یک هفته یا دو هفته قرنطینه که نیست به خصوص مساعد برای گلف مگر اینکه شما در حال برنامه ریزی برای شراب خواری تماشای فیلم آموزش. و از تجربه من, آموزش های بیشتر به شما تماشای این بدتر را بازی می شود. برای ما انتخاب پایین آمد به راجستان و یا شورای ملی مقاومت: گلف واقعا از راجستان قابل توجهی جذبه ساخته شده است که این تصمیم گیری آسان است.

جایی که برای اقامت

انتخاب اول خود را باید به یک گلف رفت و آمد مکرر به دلیل کاهش سفر و در نتیجه غیر ضروری تعامل است. تنها دلیل ما برای انتخاب کردن که من پارانویا از توپ های گلف توفنده از طریق ویندوز. بسیاری از هتل ها در حال ارائه فوق العاده staycation هستید بسته و ما در آنجا ماند در Crowne پلازا در مجاورت این دوره است.

سطح راحتی

همه افراد خود را در همان صفحه که آن را به بیرون رفتن? آن را نمی خواهد کمک کند اگر یک فرد می خواهد برای یک بار در حالی که دیگر راحت نیست با خود انزوا. بررسی آنچه در مناطق شما در حال برنامه ریزی برای بازدید در دسترس هستند و که هستند خارج از محدوده. مجددا تمام پروتکل های ایمنی در مورد ماسک, سیاست در لمس کردن و غیره.

چگونه بسیاری از مردم ؟

بسیاری از ما بخشی از گلف باز گروه برخی از گروه ها به طور منظم سازماندهی tourneys و matchplay حوادث برای کاربران در سراسر شهرستانها و حتی کشور است. این زمان برای کسانی که گروه بزرگی گردش. بزرگتر گروه خود است و سخت تر از همه چیز می شود: از اجتماعی فاصله تنظیم مناسب اسکان و حتی گرفتن بار توپ را روی گوه.

بازپرداخت سیاست

کشور باز است اما همه چیز هنوز هم بسیار نامشخص است. و رفتن تجربه مردم تا به حال با شرکت های هواپیمایی و هتل ها زمانی که مستند تحمیل شد این امر می تواند عاقلانه نه تنها برای بررسی در بازپرداخت اما برای دریافت کنید که در نوشتن. هتل و سفر رزرو با شرکت های هواپیمایی و تفریحی همه کاملا انعطاف پذیر, در حال حاضر, اما شما هنوز هم نیاز به تایید جزئیات. با توجه به گزینه های مختلف شما در واقع ممکن است قادر به صرفه جویی توسط skimping بیمه مسافرتی.

انتظار نداریم که راه گریز در هر چند بار توپ را روی گوه. شکاف بین گروه های افزایش یافته را به حداقل 12 ساعت در اکثر دوره های گلف. شما بعید است برای به دست آوردن یکی دیگر از توپ را روی گوه زمان اگر شما از دست شما.

کتاب خوبی در پیش

این شرح است که برای رزرو بار توپ را روی گوه نیاز می شود ساخته شده به خوبی در پیشبرد. اکثر دوره های دیگر در نظر گرفتن پیاده روی و شما بعید است که به یک گروه رزرو مگر اینکه شما آن را انجام دهید حداقل یک هفته در پیش است. کسانی که با استفاده از co-مارک کارت های اعتباری به کتاب دور نیاز به اضافه کردن یک هفته دیگر برای که.

غذا خوردن

فراموش نکنید ناهار خوری و حتی زمین گلف و رستوران ها تنها اجازه می دهد غذای آماده این روز است. حتی معدود مکان هایی است که اجازه می دهد ناهار خوری نیاز به رزرو بنابراین مطمئن شوید که شما تماس بگیرید و کتاب را قبل از فرود ، آن را آسان در الکل: آخرین چیزی که شما نیاز دارید در حالی که سفر در حال حاضر به بی دقتی.

گرفتن در اطراف

رفته اند روز از اجاره ون از فرودگاه Suvarnabhumi و رانندگی در سراسر تایلند بازی دوره های اطراف بانکوک, پاتایا و هوآ هین. منزوی با فضاهای کوچک تهویه در نظر گرفته شده خطرناک ترین محیط به صرف زمان در. در نظر گرفتن جداگانه اتومبیل.

چرخ دستی, فنجان, پین و محل باشگاه وانجمن قوانین

بر خلاف دوره های آموزشی خارج از کشور که در آن کشور یا کشورها موظف سیاست است که باید به دنبال در هر زمین گلف در هند که سمت چپ تا حد زیادی به دوره های خود را. اگر سفر خود را شامل دوره های متعدد و سپس در لمسی برای به دست آوردن یک سر بر پروتکل های خاص قبل از اینکه شما بازی. جام آستر به ویژه در نفوذ چگونه آمرزنده سبزی می شود: اگر کسانی که در حال بالا و سپس شما واقعا باید به توپ ضربه محکم به وسط. در حالی که شما ممکن است پیدا کردن مواد غذایی و آشامیدنی نقاط عملیاتی در برخی از دوره های شما ممکن است نه در دیگران.

اکثر دوره های حداقل در شورای ملی مقاومت هستند و هنوز هم به شما گزینه ای از کدی. در حال حاضر این حداقل برای من یک معضل واقعی. من واقعا نمی کشیدن ذهن من باشگاه در یک چرخ و نداشتن کدی نیروهای من به نوسان در درون خودم که معمولا ترجمه به نمره بهتر است. اما آنچه در حال ویلچرهای قرار است انجام دهید ؟ چگونه آنها می رود را به یک زندگی اگر هیچ کس با استفاده از خدمات خود را? در Jaypee من کدی بررسی خود را به طور کامل قبل از مصرف شارژ کیف من و نه سوار در سبد خرید. من اصرار بر او نیست پاک کردن باشگاه ها که خودم انجام دادم.

در شمال هند تابستان است و در نهایت افول اما هیدراتاسیون هنوز کلید. این کردم تا کمی پیچیده است زیرا تعدادی از دروس را حذف و یا مسدود کردن دسترسی به آب چشمه و آب سرد کن. مطمئن شوید که شما حمل بطری آب خود را.

بله این پیچیده, و آن را قطعا یک درد است. اما دریغ از یک فکر برای کرکت بازان بازیکنان فوتبال و دیگر, تیم, ورزشی, بازیکنان, برای آنها گرفتن به بازی خود فقط یک pipedream در حال حاضر. گلف بازان واقعا خوش شانس; ما همچنین می خواهم انجام به درک که نمی ظروف سرباز یا مسافر آن را برای هر کس.

یک گلف باز Meraj شاه نیز می نویسد: در مورد بازی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب