هری پاتر دانیل رادکلیف ستاره در پاسخ به رولینگ جیر واکنش

لس آنجلس ژوئن 9 در واکنش به نویسنده جی کی رولینگ است. در فراجنسیتی مردم "هری پاتر" دانیل رادکلیف ستاره گفته اس

توسط HONARMANDKHABAR در 20 خرداد 1399

لس آنجلس ژوئن 9

در واکنش به نویسنده جی کی رولینگ است. در فراجنسیتی مردم "هری پاتر" دانیل رادکلیف ستاره گفته است که "زنان تغییر جنسیت زنان هستند" و آن را در حال حاضر تبدیل به مهم تر از همیشه به "نه باعث آسیب بیشتر" به جامعه.

در ژوئن 6, رولینگ به خود جلب کرد خشم در توییتر هنگامی که از او انتقاد کنم که با استفاده از عبارت "افرادی که عادت ماهانه" و فرض شده است که بحث از هویت و نادانی بیولوژیکی ،

رادکلیف که بازی عنوانی پسر جادوگر در فیلم حق رای دادن بر اساس انگلیسی نویسنده پرفروشترین کتاب برای 10 سال گذراند افکار خود را در یک مقاله برای وب سایت Trevor Project, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به مداخله در بحران و خودکشی پیشگیری از تجاوز مردم است.

در ابتدای مقاله منتشر شده روز دوشنبه 30 ساله بازیگر همچنین اذعان کرد که رسانه ها ممکن است رنگ خود را به عنوان بیانیه "در مبارزه با" بین او و رولینگ.

در حالی که او روشن بود که نویسنده "بدون شک مسئول" برای این دوره از زندگی خود او احساس نیاز به صحبت کردن او توضیح داد.

"به عنوان کسی که افتخار کار کردن با و همچنان به کمک به Trevor پروژه دهه گذشته و فقط به عنوان یک انسان است. من احساس می کنم مجبور به گفتن چیزی در این لحظه است."

"زنان تغییر جنسیت زنان هستند. هیچ بیانیه ای بر خلاف پاکسازی هویت و عزت مردم تغییر جنسیت می رود و در برابر همه مشاوره داده شده توسط حرفه ای مراقبت های بهداشتی انجمن ها که به مراتب بیشتر تخصص در این موضوع از یا جو یا من" رادکلیف اضافه شده است.

این بازیگر بریتانیایی اشاره کرد که 78 درصد از نما و nonbinary جوانان گزارش داده اند که آنها شده اند تبعیض به دلیل هویت جنسیتی.

"روشن است که ما نیاز به انجام بیشتر برای حمایت از تغییر جنسیت و nonbinary مردم باطل هویت خود را و باعث آسیب بیشتر," او نوشت.

در توییت رولینگ گفته بود اگر جنسیت واقعی نیست هیچ هم جنس جاذبه است.

"اگر جنسیت, نیست, واقعی, زندگی واقعی زنان در سطح جهان پاک شده است. من می دانم و عشق اطلاعرسانی اما پاک کردن مفهوم جنسیت حذف توانایی های بسیاری به طور معنی داری بحث در مورد زندگی خود را. آن را از آنها بدم میاید به حقیقت صحبت می کنند," او نوشت.

"این ایده که زنان مثل من که بوده ام همدلانه به اطلاعرسانی دهه احساس خویشاوندی چرا که آنها آسیب پذیر در همان راه به عنوان زنان — یعنی به خشونت مردان — 'نفرت' ترانس مردم چون آنها فکر می کنم که واقعی است و در زندگی عواقب — یک مزخرف," او گفت.

رولینگ توییتهایی درو خشم از جامعه تجاوز و دیگران که ناراحت شدند با نظرات او در رسانه های اجتماعی با بسیاری از "هری پاتر" طرفداران ابراز ناامیدی است که نویسنده تا به حال مخدوش عشق خود را برای او کتاب.

به طور مستقیم خطاب به طرفداران رادکلیف گفت که او "عمیقا متاسف" برای درد این دیدگاه باعث شده امید است که این کلمات را نمی خواهد بیش از حد "لکه دار کردن" به معنای "هری پاتر" کتاب برای آنها.

"من واقعا امیدوارم که شما لازم نیست به طور کامل از دست دادن چیزی با ارزش بود در این داستان به شما.

"اگر این کتاب به شما آموخت که عشق قوی ترین نیروی در جهان قادر به غلبه بر هر چیزی; اگر آنها به شما آموخت که قدرت در تنوع و ایده های جزمی از تمیزی منجر به سرکوب گروه های آسیب پذیر; اگر شما بر این باورند که یک شخصیت خاص است trans nonbinary یا جنسیتی مایع و یا که آنها همجنسگرا و یا دو جنسی; اگر شما یافت هر چیزی در این داستان که طنین انداز با شما و کمک به شما در هر زمان در زندگی خود را -- پس از آن است که بین شما و این کتاب است که شما به عنوان خوانده شده و آن مقدس است. و به نظر من هیچ کس نمی تواند لمس است که" او گفت:. — PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن