'ایمنی بدن سلول های درگیر در حفاظت در برابر COVID-19 شناسایی'

لس آنجلس, ژوئن 27 بیماران مبتلا به درد شدید علائم تنفسی با توجه به این رمان coronavirus عفونت می تواند به سرعت

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

لس آنجلس, ژوئن 27

بیماران مبتلا به درد شدید علائم تنفسی با توجه به این رمان coronavirus عفونت می تواند به سرعت ایجاد یک پاسخ ایمنی در قالب ویروس-حمله به سلول های T نشان می دهد یک مطالعه جدید که ممکن است منجر به واکسن جدید توسعه استراتژی در برابر COVID-19.

مطالعه منتشر شده در مجله علم ایمونولوژی ارزیابی سلول های T از 10 COVID-19 بيمار تحت مراقبت و درمان.

به گفته محققان از جمله کسانی که از دانشگاه کالیفرنیا در آمریکا دو نفر از 10 نفر از افراد سالم بدون قبل از قرار گرفتن در معرض ویروس نیز پناه SARS-CoV-2-واکنش سلول های T.

بر اساس این مشاهدات آنها گفت: این سلول های T ممکن است متقابل در واکنش به این رمان coronavirus SARS-CoV-2 با توجه به گذشته عفونت های مرتبط با coronaviruses است که باعث سرماخوردگی علائم.

نتايج به گفته محققان, آدرس درک ضعیف سوال که آیا SARS-CoV-2-خاص سلول T پاسخ متفاوت در بیماران در طول زمان بسته به شدت بیماری.

آنها گفتند: این مطالعه ممکن است کمک به درک این که آیا بیماران با علائم شدید می تواند تولید محافظ ویروس خاص سلول های T و ارائه سرنخ در مورد سلول های مسئول بیش از حد پاسخ ایمنی بدن است که منجر به مرگ بسیاری از COVID-19 بيمار.

در این تحقیق دانشمندان از جمله Daniela Weiskopf از لا جللا موسسه ایمونولوژی در ایالات متحده استخراج سلول های خونی از 10 بيمار در فواصل هفتگی شروع به زودی پس از آنها بستری در ICU برای COVID-19.

آنها در معرض این سلول ها به "megapools" از شناخته شده SARS-CoV-2 پروتئین قطعات در یک روش به منظور جذب بخش بزرگی از مجموع ویروسی-واکنش سلول های T.

محققان دریافتند که SARS-CoV-2-خاص CD4+ یاور سلول های T فعال بودند در تمام 10 بيمار و CD8+ "قاتل" سلول های T در حال حاضر در 8 از 10 بيمار.

آنها نیز مشخص می شود سلول های تولید خاص التهاب و تحریک سلول-سلول مولکول های سیگنالینگ به نام سايتوکاين.

به گفته این دانشمندان, قوی ترین پاسخ به کارگردانی شدند به ویروس " سنبله (S) سطح پروتئین, حمایت از, قبل از کار است که با اشاره به این پروتئین به عنوان یک هدف امیدوار کننده برای وادار کردن ویروس های خاص سلول های T.

در غربالگری تمام بیماران در 0 7 و 14 روز پس از ورود در این مطالعه نشان داد که SARS-CoV-2-خاص سلول های T در حال حاضر نسبتا زود در طول دوره عفونت و افزایش در این بیماران در طول زمان است.

با استفاده از همان سلول T تحریک تکنیک در سن همسان سالم محققان دریافتند SARS-CoV-2-واکنش سلول های T در 2 نفر از 10 نفر است.

آنها معتقدند یک مطالعه آینده چگونه از قبل موجود SARS-CoV-2-خاص سلول های T در افراد سالم مرتبط به حفاظت در برابر COVID-19 می تواند کمک به ریختن نور بیشتر در مورد این بیماری و "و همچنین اطلاع واکسن طراحی و ارزیابی است." PTI

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن