واردات انسداد: برای کمک به کره ای, ژاپنی, شرکت های ایالات متحده; چینی هنوز گیر

ردیف 3 است که بالاترین رده و واردکنندگان را به این درجه پس از سال های طولانی و برجسته ضبط آهنگ است. (تصویر نما

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399
Tier 3 is the highest category and importers make to this grade after long years and distinguished track record.ردیف 3 است که بالاترین رده و واردکنندگان را به این درجه پس از سال های طولانی و برجسته ضبط آهنگ است. (تصویر نماینده)

یک هفته پس از مقامات گمرکی را پایین نگه داشته در واردات محموله های آینده از چین در معرض آنها را به فیزیکی چک گزارش در هشدار از برخی از قاچاق وجود دارد برخی از مهلت برای حدود 11 شرکت که شامل امثال ال جی, الکترونیک, سامسونگ, هند, Toyota Kirloskar هوندا اتومبیل های زیمنس و HP هند است.

این شرکت تحت ردیف 3 AEO (مجاز اقتصادی اپراتورها) وارد و پس از نمایندگی الکترونیک, بدن, هند تلفن همراه و الکترونیک انجمن (ICEA) مقامات myket خود ایستاده و توافق به موضوع محموله خود را به 100% فیزیکی چک.

اخبار مرتبط

این شرکت که با وجود بودن یک ردیف 3 AEO شده مجاز آرامش است Foxconn اما فقط برای آن کارخانه که تولید کننده گوشی های اپل. محموله خود را برای دیگر کارخانه که تولید گوشی های به شرکت چینی Xiaomi شده اند اعطا آرامش و همچنان در گیر در بنادر.

از مجموع 3,503 AEOs در کشور تنها 11 از ردیف 3 دسته. این AEOs اساسا کانال سبز واردکنندگان که تحت شرایط عادی ترخیص کالا به طور خودکار و بدون هر گونه سؤال. واردکنندگان در حال طبقه بندی به عنوان ردیف 1 2 و 3 بر اساس اندازه و سابقه گذشته. ردیف 3 است که بالاترین رده و واردکنندگان را به این درجه پس از سال های طولانی و برجسته ضبط آهنگ است.

نتیجه این رویکرد انتخابی اتخاذ شده توسط مقامات گمرکی تضمین کرده است که گیاهان از کره جنوبی در رشته های ال جی و سامسونگ یا ژاپنی تویوتا و هوندا و یا ما مبتنی بر اپل را رنج می برند نیست اما تولید شده است به شدت ضربه از شرکت های چینی مانند Xiaomi, Oppo, Vivo, Realme ، هر چند مدیران این شرکت باقی مانده است کم حرف, صنعت, منابع گفت که مجموع توقف تولید است و نه حکومت خود را در موارد ظرف چند روز آینده.

اگر چه چند بخش صنعتی شده است ضربه سخت به دلیل تاخیر در ترخیص کالا از گمرک از واردات محموله بزرگترین خرج کردن است که احساس الکترونیک بازیکنان – تولید کنندگان گوشی های هوشمند, تبلت ها و لپ تاپ – به عنوان آنها عمل بسیار نازک سهام به سختی از چند روز. هر گونه تاخیر در پاکسازی محموله می اندازد کل تولید برنامه از دنده.

با توجه به Pankaj Mohindroo رئیس ICEA "این صنعت در حال حاضر در بسیار عمیق پریشانی از دست داشتن تولید بیش از 40,000 تومان کرور روپیه است و تنها بهبود پیدا کرد و به کمتر از 40 درصد از عادی. ما فقط شروع به لنگی بازگشت به حالت عادی پس از مجموعه ای عظیم از ضرر و زیان برای سه ماه – و در حال حاضر این است. هند در یک لحظه حساس با راه اندازی تولید مرتبط تشویقی طرح و دیگر طرح های است که نیاز به سطح بالایی از انگیزه در مقر جهانی و شرکت های محلی است."

فروشندگان و تولید کنندگان خودرو نیز منبع قطعات از چین اما خود را به سطح موجودی در حال از چند هفته بنابراین آنها نمی در هر صورت فوری بحران اما اگر تاخیر اجرا می شود به یک دوره طولانی تر از زمان آنها بیش از حد احساس خرج کردن.

با توجه به راجان Wadhera رئيس جمهور از جامعه هند تولید کنندگان ماشین "مفرط تاخیر در ترخیص کالا از گمرک به دلیل ازدحام در بنادر در نهایت می تواند تاثیر تولید خودرو در هند است. صنعت چیدمان خود را با هم به رشد است و شلی کمر. هر گونه اختلال در این مقطع بهتر است اجتناب شود."

مهندسی دیگر بخش ها مانند جراحی و غیره منبع عمده قطعات و ماشین آلات از چین که در آن فراوانی است که شاید دو بار در سال به طوری که آنها بهتر قرار داده شده است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب