هند و آمریکا: روابط میان تنش در چین لاک زدن برجسته جهان دموکراسی بحث مبارزه با Covid-19 مشترک نظامی دریل و بیشتر

به تازگی هند رسیده به همه دوستانه سازمان ملل اصرار آنها را به تسریع در تحویل تجهیزات نظامی سفارشات برای آن قرا

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399
India-US ties,LAC, Covid-19, joint military drills, Rajnath Singh, Mark Esper, India-US Military Cooperation, Galwan Valley, COMCASA,defence news, indian armyبه تازگی هند رسیده به همه دوستانه سازمان ملل اصرار آنها را به تسریع در تحویل تجهیزات نظامی سفارشات برای آن قرار داده شده اند.

هند و آمریکا بحث دوباره در شب جمعه و ادامه تنش در امتداد خط کنترل واقعی با چین مطرح شد و در طول. تماس ساخته شده در درخواست از آمریکا و وزیر دفاع Rajnath Singh و وزیر دفاع علامت Esper صحبت برای تقریبا 20 دقیقه است.

در طول بحث سینگ مشترک اطلاعات بیشتر در مورد هند موقعیت در مرز تنش و همچنین در مورد مهاجم ذکراست توسط چینی ها. طرف شده اند به طور منظم در تماس شده اند و بحث در مورد مسائل مربوط به منافع متقابل و تقویت بیشتر هند و آمریکا همکاری نظامی. امروز مذاکرات نزدیک در دور بعدی از فرماندهان ارشد مذاکرات در اواخر این ماه و همچنین امروز ساز و کار برای مشاوره و هماهنگی در هند-چین مرز امور (WMCC).

اخبار مرتبط

منابع همچنین تایید کرد که سینگ و Esper صحبت در مورد هند و آمریکا روابط نظامی و از سرگیری تمرینات نظامی مشترک بود که در انتظار قرار داده با توجه به همه گیر جهانی از COVID-19.

دو مورد از سرگیری این تمرین نظامی بود که در انتظار قرار داده با توجه به همه گیر جهانی از COVID-19 و آینده 2+2 هند ما وزرا گفت و گو است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر در دهلی نو. همچنین دو مورد صحبت دریایی دامنه آگاهی های هند و اقیانوس آرام و مداوم تهدید به بر اساس قوانین بین المللی به منظور.

این تقریبا هشت هفته; ارتش نیروهای هند و چین تا به حال عمده برخورد در Galwan دره که در آن 20 هندی پرسنل ارتش کشته شدند.

هند و آمریکا همکاری نظامی

به تازگی هند رسیده به همه دوستانه سازمان ملل اصرار آنها را به تسریع در تحویل تجهیزات نظامی سفارشات برای آن قرار داده شده اند.

هر دو کشور هند و آمریکا امضا چندین موافقت نامه از جمله بنیادی توافق متقابل پشتیبانی لجستیک — تدارکات تبادل تفاهم نامه توافق (LEMOA); ارتباطات سازگاری و توافق نامه امنیتی COMCASA) و صنعتی امنیت فرعی.

در حالی که این دو هنوز به امضای اساسی ارز و قرارداد همکاری (چ) این دو کشور در ماه دسامبر گذشته به تصویب رسید روش عملیاتی استاندارد (SOP) چارچوبی برای DTTI.

تجهیزات نظامی

امروز ما هوافضا بوئینگ شرکت اعلام کرده است که در نهایت تحویل تمام 15 چند ماموریت سنگین-آسانسور CH 4 Chinook هلیکوپتر حمل و نقل و 22 AH 64E (من) آپاچی هلیکوپتر.

وجود دارد حدود هشت آپاچی که در حال مسلح با آتش دوزخ هوا به سطح موشک. این انتظار می رود برای کمک به نیروهای هند در ضد تانک قابلیت های.

هند در حال حاضر در انتظار پهپادها از General Atomics. سه خدمات در حال رفتن به دریافت ده هر طریق فروش نظامی خارجی مسیر.

توپخانه برای ارتش هند

این M777 نور فوق العاده Howitzers از ما مبتنی بر BAE Systems در حال حاضر پذیرفته و این به مونتاژ شده در هند طبق قرارداد.

تحت خرید `جهانی' رده .50 کالیبر تفنگ تیرانداز از خفا M95 MS Berrett.

SIG Sauer را SiG 716 تفنگ خودکار جدید در راه هستند برای ارتش هند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب