هندی, چینی, فرماندهان نگه parley در مرز خواستار رشد به تحریم کالاهای چینی

یک منبع دولتی گفت: فرماندهان سپاه از هر دو طرف در ملاقات Moldo بر طرف چینی از خط کنترل واقعی عملا مرز تقسیم هن

توسط HONARMANDKHABAR در 2 تیر 1399

یک منبع دولتی گفت: فرماندهان سپاه از هر دو طرف در ملاقات Moldo بر طرف چینی از خط کنترل واقعی عملا مرز تقسیم هند Ladakh منطقه از چین برگزار عکاسی چانه بالا در غرب هیمالیا.

افسران پایین رتبه حضور داشتند اولین parley پنج شنبه گذشته پس از برخورد وحشیانه ژوئن 15, وقتی سربازان مبارزه با سنگ و میله های فلزی و چوبی باشگاه است.

در حالی که سرزنش یکدیگر را برای خونریزی دو دولت به دنبال جلوگیری از هر گونه تنش است که می تواند خطر درگیری بیشتر بین دو هسته ای مسلح متحده است.

تحت مشاهده پروتکل هر دو ارتش خودداری از شلیک سلاح و آخرین بار وجود دارد مرگبار درگیری در مرز مورد مناقشه بود در سال 1967.

هند وزارت امور خارجه است اما در توصیف این مبارزه که در سمت چپ 20 سربازان هندی کشته و حداقل 76 مجروح به عنوان یک "قبل از عبادت و اقدام برنامه ریزی شده" توسط چین است.

برای آن بخش چین را متهم هندی نیروهای نقض نظامی و تحریک و حمله به نیروهای خود در Galwan ولی در Ladakh. چین اعلام نشده چگونه بسیاری از تلفات آن رنج می برد هر چند یک وزیر است گفت: حدود 40 چینی سربازان ممکن است کشته شده اند.

شوکه و خشمگین مرگ خود را سربازان هندی را خواستار شده است برای نخست وزیر نارندرا ملی دولت هند نشان می دهد را نمی توان مورد آزار واقع تلخی به خاطر سپردن چگونه چین humiliated کشور خود را در جنگ در سال 1962.

اعضای هند معامله گران بدن شعله ور مجموعه توده ای از کالاهای چینی در دهلی نو در بازار, فشار برای یک کشور تحریم محصولات از همسایه شمالی خود.

کنفدراسیون همه هند معامله گران (گربه) که نشان دهنده برخی از 70 میلیون معامله گران خواسته است دولت های فدرال و دولت برای حمایت از تحریم کالاهای چینی و لغو قراردادهای دولتی اعطا شده به شرکت های چینی.

"تمام ملت پر شده است با خشم و شدت به یک قوی در خور پاسخ به چین نه تنها از نظر نظامی بلکه از نظر اقتصادی" CAIT ملی, دبیر Praveen Khandelwal نوشت: در نامه ای به رئیس وزرای برخی از کشورهای هند است.

چین و هند دومین شریک تجاری با تجارت دو جانبه به ارزش $87 میلیارد دلار در سال مالی پایان مارس 2019 و تجارت کسری بودجه از $53.57 میلیارد دلار در چین به نفع وسیع ترین هند با هر کشور است.

معامله گران بدن که طرفداران خود تکیه شده است و آوازی حامی مودی ملی, سیاست نیز خواسته فدرال وزارت بازرگانی برای اصلاح قوانین و آن را اجباری برای سیستم عامل های تجارت الکترونیک به علامت گذاری به عنوان کشور مبدا برای تمام محصولات.

"بسیاری از پورتال تجارت الکترونیکی در حال فروش کالاهای چینی که برای مصرف کننده غافل می ماند," CAIT در بیانیه ای گفت.

این editor-in-chief چین جهانی روزنامه تایمز هشدار داد که "ملی گرایان هند نیاز به خنک کردن است." جهانی تایمز منتشر شده است روزانه مردم, روزنامه رسمی حزب کمونیست چین.

"تولید ناخالص داخلی چین 5 بار است که از هندوستان, هزینه های نظامی است 3 زمان" جهانی بار ویرایشگر هو Xijin گفت: در یک پست در توییتر.

پس از به قدرت رسیدن در سال 2014 مودی به دنبال بهبود روابط با چین, میزبانی رئیس جمهور چین اخیرا برای یک نشست رسمی در جنوب هند در سال گذشته است.

رویارویی در هیمالیا به معنی مودی در حال حاضر به ارزیابی مجدد روابط با چین نما احتمالا سخت ترین سیاست خارجی سوال او مواجه شده است.

"در این لحظه ما ایستاده تاریخی تقاطع" نخست وزیر مانموهان سینگ در بیانیه ای گفت: "ما دولت تصمیمات و اقدامات جدی داشته بلبرینگ در آینده چگونه نسل ما درک."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب