لیورپول جراحی امتیاز: خرید با قیمت هدف 240 تومان

در حالی که هدف بلند پروازانه به نظر می رسد تلاش است که به وضوح قابل مشاهده است.1QFY21 تثبیت EBITDA بود که در ت

توسط HONARMANDKHABAR در 4 مرداد 1399
While the target seems ambitious the effort is clearly visible.در حالی که هدف بلند پروازانه به نظر می رسد تلاش است که به وضوح قابل مشاهده است.

1QFY21 تثبیت EBITDA بود که در تمام زمان بالا آمد و در 32 درصد جلوتر از ما تخمین می زنند. هیچ اجازه دهید تا در deleveraging به عنوان بدهی خالص کاهش یافته Rs 13.2 میلیارد دلار (-4% q-o-q) و نسبت اهرم بهبود یافته به 4.29 x. تمرکز بر deleveraging و حجم outperformance پشتیبانی از لیورپول جراحی و قدرت سرمایه گذاری
مورد; تکرار '' خرید امتیاز و 240 تومان TP.

عملکرد قوی همچنان به عنوان مستقل و تثبیت نتایج ضرب و شتم انتظارات: JSP تحویل نتایج قوی در 1QFY21 با رکورد تثبیت Ebitda تومان 23.8 میلیارد دلار (+10% y-o-y), 32% جلوتر از ما تخمین می زنند که هر دو مستقل و قدرت کسب و کارهای مثبت را شگفت زده کرد. گزارش Ebitda اما شامل سود کم هزینه سنگ آهن از Sarda معادن که ما به عنوان استثنایی (فرض کنیم سود به Rs 1.5 میلیارد دلار). تنظیم برای یک تثبیت Ebitda هنوز 24 درصد جلوتر از ما تخمین می زنند. مستقل Ebitda تومان 18.3 میلیارد دلار افزایش یافت 14 ٪ y-o-y و 33 درصد جلوتر از ما برآورد (22% ضرب و شتم پس از تنظیم برای یکی کردن). مستقل ضرب و شتم رانده شد بالاتر از حد انتظار واقعیات (2 درصد جلوتر از ما انتظار) و همچنین پایین تر از انتظار می رود هزینه های. مستقل Ebitda/t Rs 11,720 شد تا 10% y-o-y ضربه زدن به کمترین سطح در 8 چهارم. لیورپول قدرت (JPL) همچنان به نفع پایین تر از زغال سنگ هزینه های آن را به عنوان گزارش Ebitda تومان 3.68 bn (+4% y-o-y), 46 درصد بالاتر از ما تخمین می زنند.

اخبار مرتبط

مدیریت را حفظ کرده اند بدهی های خود را کاهش تعهد با هدف پایین آوردن بدهی به تومان 250bn در دو سال آینده. در حالی که هدف بلند پروازانه به نظر می رسد تلاش است که به وضوح قابل مشاهده است. JSP باقی مانده انتخاب ما در آهنی فضا: تکرار '' خرید امتیاز و 240 تومان TP: ما در حال تغییر ما تخمین می زند و ما به تکرار تومان 240 TP برای JSP. آن اکثریت قرار گرفتن در معرض طولانی محصولات انعطاف پذیری از برق پایدار در کسب و کار, دوره outperformance و متین تمرکز بر deleveraging باعث می شود JSP ما تنها 'خرید' دارای سهام در هند در بخش فولاد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن