قیمت استخر بادی در چه رنجی است؟

با این تنوع، هرکسی میتواند استخری مطابق سلیقههای خود پیدا کند. گاهی اوقات بزرگسالان فقط می خواهند یک استخر با

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

با این تنوع، هرکسی میتواند استخری مطابق سلیقههای خود پیدا کند. گاهی اوقات بزرگسالان فقط می خواهند یک استخر بادی برای خود بخرند، بنابراین استخر بادی باید متناسب با اندازه و وزن چند بزرگسال باشد. برای باد کردن یک استخر بادی به یک پمپ بادی برقی یا دستی نیاز است و تنها چند دقیقه طول می کشد تا یک استخر بادی نسبتا بزرگ را باد کنید. استخر بادی کودک معمولا سایز کوچکتری دارند و قیمت پایین تری را دارا می باشند. این استخر دارای پشتی قوسی شکل رنگین کمانی است که علاوه بر تامین راحتی کودک محیطی ئنج و راحت راحت را برای او فراهم می آورد. استخر بادی یکی از محصولات پرفروش و پرطرفدار است که امروزه به دلیل تمایل بیشتر افراد به تفریحات آبی مورد استفاده قرار می گیرد و به راحتی قابل استفاده است. برای خرید هر یک از محصولات اورجینال مانند استخر بادی بزرگسال، همیشه باید به سراغ یک منبع معتبر رفت که تمامی محصولات خود را با بالاترین کیفیت ارائه کرده باشد و بتواند رضایت مخاطب را به خوبی جلب کند.

تنها کافی هست حلقههای استخر را باد کنید، در صورتی که استخر بزرگ هست میلههای فلزی مرتبط به آن را نصب کنید و سپس درون استخر آب بریزید.اگر استخر بزرگ هست میلههای فلزی مرتبط به آن را نصب کنید و سپس درون استخر آب بریزیدزیبایی و نگه داری آسان استخر بادیتمیزکردن و نگه داری از استخرهای بادی بسیار کم هزینه و آسان هست. جابجایی استخر بادی به دلیل وزن کم آن آسان است. استخر بادی بزرگسال اینتکس با شکل دایره ای از حدود یک میلیون تا 3 میلیون تومان متغیر است و برخی از مدلهای ارتفاع خیلی بلند و با پمپ تصفیه شنی حدود 25 میلیون تومان به بالا می باشد. کارایی بیشتر اجازه میدهد تا بخش بیشتری از انرژی فوتون در ترکیبات ذخیرهسازی، یعنی کربوهیدراتها ذخیره شود. بهعنوان مثال، انرژی باد در سال ۲۰۱۵، ۴۲٪ از تقاضای برق در دانمارک، ۲۳٫۲٪ در پرتغال و ۱۵٫۵٪ در اروگوئه را تأمین کرد. در پایان سال ۲۰۱۹، ظرفیت زمینگرمایی جهانی ۱۴ گیگاوات بود. زمینگرمایی مستقیم برای گرمکردن نیز به سرعت در حال رشد است. اگر این دیدگاه اشتباه باشد، استخرهای بادی بزرگسالان نیز توسط برندهای اینتکس و بست وی تولید و روانه بازار شده که این عامل باعث شده است که بزرگسالان نیز بتوانند از این دسته از استخرهای بادی استفاده کنند.  Th​is post was written by GSA C onte​nt G​en er ator D emoversi᠎on.

استخر بادی در سایزها و اندازه های مختلف موجود می باشد. به عنوان یک بزرگسال، ممکن است علاقه ای به استفاده از استخر بادی نداشته باشید و فقط بخواهید آن را برای کودک خردسال خود تهیه کنید، بنابراین اندازه استخر بادی نباید برای بزرگسالان مناسب باشد. نصب آسان استخر بادینصب استخرهای بادی بسیار آسان هست. این استخرها در ابعاد متنوع (گاهی به بزرگی یک استخر خانگی) عرضه میشوند و در عین حال استفاده از آنها بسیار آسان است. همچنین این استخرها به شکل شخصیسازی شده نیز در بازار عرضه میشوند. استخر بادی با برند های اینتکس و بست وی در کشور چین تولید میشوند و در ایران توسط نمایندگی های اصلی اینتکس و بست وی مثل شرکت اینتکس لند با قیمت های ارزان به فروش می رسد و قیمت آنها نیز نسبت به سایز و ارتفاع و جنس بدنه آن متفاوت می باشد. این محصول یک وسیله ی بسیار مناسب برای آبتنی کردن است که میتوانید در زمستان نیز یک استخر کاملا عالی داشته باشید. این شهربازی هم یکی دیگر از شهربازی های بندر عباس محسوب میشود که اوقات خوشی را برای فرزندانتان مهیا میکند و حتی خودتان هم میتوانید یک گوشه و کناری بنشینید و حرفتان را با همسرتان بزنید و خیالتان هم از خوشگذرانی کودکتان با ماشین و موتور شارژی، سرسره، لگوبازی، جورچین، استخر توپ، تاب، تور پرشی و…

برپایی استخر در حیاط خانه باعث میشود که خانواده شما در زمان استفاده از استخر، احساس امنیت کند. همچنین استخر تنها توسط شما و اطرافیانتان استفاده میشود که به نظافت آن کمک میکند. همچنین بعضی از آنها را میتوان به راحتی حمل و در مسافرت و مقاصد تفریحی استفاده کرد. همچنین با توجه به اندازه کوچک آنها، گرم نگهداشتن آب استخر کار چندان سختی نیست. اگر تصمیم به خرید استخر بادی دارید ابتدا باید انواع آن را به خوبی بشناسید و با توجه به نیاز خود استخر بادی مناسبی تهیه کنید. در این ویدیو عکس هایی از استخر بادی کودک intex 57181 را مشاهده می نمایید . در این ویدیو معرفی استخر بادی مستطیلی اینتکس را مشاهده می کنید . استخرهای بادی از موادی به نام PVC و پلاستیک فشرده ساخته می شوند. پس با مطالعه چند نکته ایمنی ساده، میتوان کودکان را به راحتی و با آسایش خاطر برای آب تنی آماده کرد. استخر های بادی بزرگسال از جنس بدنه پی وی سی تولید میشوند و از چند قسمت مجزا باد میشوند که برای باد کردن آنها می توانید از انواع پمپ باد اینتکس و بست وی استفاده کنید. بیشتر این سامانهها در ساختمانهای آپارتمانی چند خانوادگی نصب شده و بخشی از نیاز به آب گرم حدود ۵۰ تا ۶۰ میلیون خانوار را در چین تأمین میکنند.

آخرین مطالب