لبناني دولت دستور پلیس پروب به سابق ببرهای تامیل معاون رهبر ادعای قتل 3,000 نیروهای

Colombo, ژوئن 22 این سری لنکایی پلیس دستور داده است تا یک کاوشگر به اتهام بیانیه سابق آزادی Tigers of Tamil Ee

توسط HONARMANDKHABAR در 2 تیر 1399

Colombo, ژوئن 22

این سری لنکایی پلیس دستور داده است تا یک کاوشگر به اتهام بیانیه سابق آزادی Tigers of Tamil Eelam (LTTE) معاون رهبر کارونا امان این ادعا که او به قتل بیش از 2000 نفر از نیروهای امنیتی از طرف تامیل گروه تجزیه طلب, دولت روز دوشنبه گفت:.

این اقدام رئیس پلیس Chandana Wickremaratne به کارگردانی Crime Investigation Department به راه اندازی فوری حمله به امان گفته است با توجه به بیانیه مطبوعاتی صادر شده توسط وزارت دفاع.

در سخنرانی خود در یک تظاهرات سیاسی در هفته گذشته برای انتخابات مجلس آینده در کشور عمان (نام مستعار Vinayagamurthi Muralitharan گزارش گفت که او تا به حال به قتل بیش از 2000 نفر از نیروهای پلیس در طول ببرهای تامیل را جدایی طلب جنگ که به طول انجامید بیش از 3 دهه.

"زمانی که من عضو ببرهای تامیل من کشته شدن برخی از 2000 به 3000 سریلانکا پرسنل ارتش در یک شب در فیل منتقل می کند. من را کشته اند بیشتر در هندلا. که قطعا بالاتر از تعداد زندگی coronavirus ادعا کرده است در سریلانکا" او بیان شد که در این بیانیه است.

این دو بار به تعویق افتاد انتخابات پارلمانی در این کشور برگزار خواهد شد و در آگوست 5.

رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa در مارس 2 محلول مجلس شش ماه جلوتر از برنامه و به نام برای ضربه محکم و ناگهانی سنجی در آوریل 25. اما کمیسیون انتخابات در اواسط ماه مارس به تعویق افتاد انتخابات نزدیک به دو ماه به 20 ژوئن با توجه به شیوع کروناویروس در کشور جزیره.

امان شد معاون ببرهای تامیل supremo Velupillai Prabakaran.

در سال 2004 او راه می رفت از ببرهای تامیل با ولایت کادرها و بعد از تشکیل خود را حزب سیاسی.

امان از خروج از ببرهای تامیل با کادر شدت تضعیف LTTE منجر به شکست نهایی در دست دولت و نیروهای نظامی در سال 2009.

او بعدها پیوست رئیس جمهور سابق ماهیندا Rajapaksa سیاسی حزب وارد پارلمان در سال 2010 شد معاون وزیر.

او سیزده از Akila Ilankai Dravuda ماها سبها از منطقه شرق Digamadulla.

او تصور می شود یک متحد از Rajapaksa-led سریلانکا حزب مردم (SLPP).

خجالت اردن ادعا می کنند در طول مبارزات انتخاباتی به SLPP رسما رد کرده است که او یک متحد. — PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب