'Lionhearted' دختر دوچرخه پدر و سراسر هند و الهام بخش یک ملت

در طول دو ماه گذشته تحت هند coronavirus مستند میلیون ها نفر از کارگران مهاجر و خانواده های آنها باید ریخت هند

توسط HONARMANDKHABAR در 3 خرداد 1399

در طول دو ماه گذشته تحت هند coronavirus مستند میلیون ها نفر از کارگران مهاجر و خانواده های آنها باید ریخت هند شهرستانها از جان گذشته و بی پول به عنوان آنها سعی کنید به عقب بر گردیم به روستاهای بومی خود که در آن آنها می توانند با تکیه بر شبکه های خانواده برای زنده ماندن.

نه بسیاری از آن ساخته شده است. برخی از آنها شده است خرد شده و توسط قطار; دیگران بیش از اجرا توسط کامیون. یک چند به سادگی فرو ریخت در حالی که trudging از پایین بلند و بزرگراه مرده از خستگی. اما در میان این همه درد و غم و اندوه در حال حاضر ظهور یک داستان از خود گذشتگی و مستقیم شن. هند مطبوعات توقیف کرده است بر این احساس خوب, داستان احساساتی در مورد Jyoti به "lionhearted."

و چند روز پیش این داستان رو حتی بهتر است.

در حالی که استراحت در روستای Jyoti دریافت تماس از فدراسیون دوچرخه سواری هند است. متقاعد شده او تا به حال حق چیزهای Onkar سینگ فدراسیون رئیس او را دعوت به دهلی نو برای یک ازمایش با تیم ملی.

"او استعداد بزرگ" سینگ گفت.

با تلفن رسیده روز جمعه در روستای Sirhulli در بیهار هند یکی از فقیرترین کشورهای Jyoti گفت: در یک خارش صدا به سختی بالای زمزمه چرا که او هنوز هم صدا خسته شده اند: "من وجد آمدیم, من واقعا می خواهید برای رفتن است."

به عنوان هند مبارزه با کروناویروس و شدید اقدامات برای مهار آن وضع اسفناک ملت را کارگران مهاجر تبدیل به یک بحران در بحران است.

در عرض چند ساعت از یک ملی مستند های اعمال شده در مارس 25, هزاران نفر بر هزار نفر از کارگران مهاجر شروع به پیچ از شهرستانها. بسیاری تا به حال جذب به مناطق شهری برای کار و زندگی دست به دهان به عنوان کالسکه pullers چای فروشندگان آجر روگرفت در سایت های ساخت و ساز.

اما پس از آن که مستند eviscerated شانس خود را از گرفتن هر کار آنها می ترسید در حال اجرا از پول و مواد غذایی و شروع طولانی خائنانه سفر به روستاها.

دانشمندان تخمین می زنند که دهها میلیون نفر در حال حرکت, بزرگترین مهاجرت از انسان ها در سراسر شبه قاره پس از تجزيه هند و پاکستان در سال 1947.

هنگامی که آن را تبدیل به یک ماده از بقا گفت: پریا Deshingkar استاد از مهاجرت و توسعه در دانشگاه ساسکس کارگران مهاجر "را امتحان کنید برای رفتن به صفحه اصلی به دلیل این است که خود واقعی شبکه امنیت اجتماعی نهفته است."

که دقیقا به همین دلیل Jyoti جاده.

پدرش موهان Paswan یک راننده ریکشا از یک پله پایین تر از هند طبقه, سیستم, شد, زخمی در یک حادثه ترافیکی در ماه ژانویه و در حال اجرا از پول حتی قبل از این مستند. او در میان سپاه از کارگران مهاجر انجام مشاغل در سایه Gurugram های ماهواره ای در شهر دهلی نو و خانه به دالان سوسو زننده برج های شیشه ای و بسیاری از میلیونرهای.

Jyoti آمد از روستای خود را در بیهار برای مراقبت از Paswan. او تا به حال از مدرسه کاهش یافته است از یک سال پیش به این دلیل که خانواده نمی به اندازه کافی پول. همه چیز رو حتی بدتر پس از مستند با صاحبخانه خود تهدید به ضربه آنها را خارج و سپس قطع برق خود را.

زمانی که Jyoti آمد تا با طرح فرار او پدر سرش را تکان داد.

بعد از ورود به روستای خود را آخر هفته گذشته پدر خود رفت و به یک مرکز قرنطینه در بسیاری از کشورهای هند تلاش کرده اند به جدا کردن کارگران مهاجر از بازگشت از شهرستانها برای جلوگیری از coronavirus از رسیدن به روستا. چقدر خوب است که کار نامشخص است.

به عنوان این مستند است آرام عفونت ها افزایش سرعت. هند گزارش شده در حدود 120.000 آن منحنی یکی از شدیدترین میان کشورهای بزرگ است. بسیاری از کارشناسان بهداشت بر این باورند که اعداد حقیقی هستند و حتی بالاتر اما پنهان چون هند نرخ نسبتا پایین از تست.

Jyoti را متقاعد بزرگان روستا به او اجازه قرنطینه در خانه. او خسته بود و به زودی محاصره توسط خبرنگاران.

سپس چند روز بعد در روز پنج شنبه صبح به او تلفن کردم.

فدراسیون دوچرخه سواری هند که پیشاهنگی استعداد جوان می فرستد و بهترین ها را به مسابقات بین المللی از جمله المپیک ردیابی او را از طریق یک روزنامه نگار. Singh, رئیس, گفت که او تا به حال منتقل شده است و تا چه حد او pedalled یک فرد در پشت. "و توشه" سینگ سریع برای اضافه کردن.

فدراسیون در حال برنامه ریزی برای آوردن او به دهلی نو از طریق "چیزی راحت مثل AC قطار," او گفت: با اشاره به تهویه مطبوع خدمات. او را پس از انجام یک سری از دوچرخه سواری انجام شد.

همانطور که برای چه او در واقع سوار در مقابل کمک او دریافت از کامیون سینگ اذعان کرد که شاید این داستان تا به حال تبدیل شدن به یک کمی کشیده, کاملا قابل فهم در زمان هایی از این.

اما یک چیز بود و نه در شک سینگ گفت.

"او جرات."

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن