بازار زنده: SGX بسیار خوب نکات در خفیف شروع مثبت برای شاخصهای; کاهش رتبه های اعتباری در هند امتیاز به Baa3

بسیار خوب قراردادهای تجاری در 9,816 در سنگاپوری ارزبه اشتراک گذاری اخبار بازار امروز | Sensex بسیار خوب, به اش

توسط HONARMANDKHABAR در 13 خرداد 1399
Share Market Today, Share Market Liveبسیار خوب قراردادهای تجاری در 9,816 در سنگاپوری ارز

به اشتراک گذاری اخبار بازار امروز | Sensex بسیار خوب, به اشتراک گذاری, قیمت زنده: داخلی بازار سهام معیار BSE Sensex و جذاب 50 به احتمال زیاد به یک محتاط شروع روز سه شنبه به عنوان روند در SGX بسیار خوب نشان می دهد ملایم شروع مثبت برای شاخص با 40 امتیاز و یا 0.41 درصد به دست آورید. بسیار خوب قراردادهای تجاری در 9,816 در سنگاپوری ارز. 30-به اشتراک گذاری Sensex بسته جلسه 880 امتیاز یا 2.71 درصد بالاتر در 33,303 در حالی که گسترده تر بسیار خوب 50 شاخص مستقر در 9,826 به دست آوردن 245 امتیاز یا 2.57 درصد در روز دوشنبه. بازارهای سهام آسیا و تجارت بود که تحت فشار در سه شنبه ردیابی ضرر و زیان در وال استریت آتی به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به استفاده از زور برای پایان دادن به خشونت, اعتراضات در شهرهای آمریکا با توجه به انتخاب. اما در یک شب تجارت در وال استریت شاخص های سهام ایالات متحده ارسال شده سود به عنوان نشانه روند بهبود اقتصادی ایالات متحده کمک کرد تا جبران وحشت بیش از به طور فزاینده ای خشونت آمیز ناآرامی های اجتماعی در میان یک بیماری همه گیر در حال انجام و رو به افزایش چین-آمریکا تنش است. میانگین صنعتی داو جونز رز 0.36% به 25,475.02 S&P 500 به دست آورد 0.38% به 3,055.73 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 0.66% به 9,552.05.

در عمده شکست مودی امروز کاهش داد و هند رتبه بندی اعتباری مستقل توسط یک درجه به Baa3' در حالی که حفظ چشم انداز منفی با استناد به خطرات ناشی از پایدار رشد پایین در میان دلایل دیگر. 'Baa3' است که کمترین سرمایه گذاری-کلاس رتبه در مودی رتبه اعتباری مقیاس.

Wipro اعلام کرد انتصاب تیری Delaporte به عنوان مدیر عامل جدید موثر جولای 6. Delaporte را تجربه کرده است ترکیب التقاطی از افقی تخصص و عمق عمودی. اروپا یک کلید سنگر و استحکامات از رشد برای این صنعت که در آن Wipro تلاش کرده است در سالهای اخیر و در آن Delaporte را تجربه خواهد بود استفاده بسیار زیاد نیز هست. Wipro ساخته شده گام های قابل توجهی تحت عابد در زمینه اتوماسیون و محلی سازی با حساب معدن بهبود اخیرا نیز: ICICI اوراق بهادار

دفعات بازدید: داستان کامل

تخت Q4FY20 رشد EPS گزارش شده توسط KEC بین المللی (KEC) در دیدار اجماع هوا و دلگرم کننده است در برابر پس زمینه از Covid-19 چالش های مربوط به. همچنین در نظر قوی, درآمد, دید از 1.7 x با 50,000 تومان کرور روپیه ارزش مناقصات در خط لوله. کتاب به منظور قرار گرفتن در معرض از 80 درصد به بخش/جغرافیای حداقل نهفته Covid-19: Edelweiss

دفعات بازدید: داستان کامل

در عمده شکست مودی امروز کاهش داد و هند رتبه بندی اعتباری مستقل توسط یک درجه به Baa3' در حالی که حفظ چشم انداز منفی با استناد به خطرات ناشی از پایدار رشد پایین در میان دلایل دیگر. 'Baa3' است که کمترین سرمایه گذاری-کلاس رتبه در مودی رتبه اعتباری مقیاس. "تصمیم به جمع و جور در هند رتبه بندی نشان دهنده مودی مشاهده است که این کشور سیاست گذاری موسسات چالش کشیده خواهد شد در تصویب و اجرای سیاست های که به طور موثر کاهش خطرات ناشی از یک دوره پایدار و نسبتا کم رشد قابل توجهی وخامت بیشتر در دولت به طور کلی موقعیت مالی و استرس در بخش مالی" مودی گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

دفعات بازدید: داستان کامل

30-به اشتراک گذاری Sensex بسته جلسه 880 امتیاز یا 2.71 درصد بالاتر در 33,303 در حالی که گسترده تر بسیار خوب 50 شاخص مستقر در 9,826 به دست آوردن 245 امتیاز یا 2.57 درصد در روز دوشنبه.

روند در SGX بسیار خوب نشان می دهد خفیف شروع مثبت برای شاخص با 40 امتیاز و یا 0.41 درصد به دست آورید. بسیار خوب قراردادهای تجاری در 9,816 در سنگاپوری ارز.

به اشتراک گذاری در بازار امروز | Sensex بسیار خوب BSE NSE قیمت سهم در بازار سهام, اخبار به روز رسانی های زنده


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب