چین گزارش جدید 25 coronavirus موارد

پکن, مارس 18 چین در گزارش جدید 25 COVID-19 بیماران مقامات بهداشت گفت: به عنوان 14 بدون علامت موارد شناسایی شده

توسط HONARMANDKHABAR در 30 اردیبهشت 1399

پکن, مارس 18

چین در گزارش جدید 25 COVID-19 بیماران مقامات بهداشت گفت: به عنوان 14 بدون علامت موارد شناسایی شده در ووهان اولین کانون coronavirus که در آن شهرستان را 11 میلیون نفر در حال آزمایش گرفتن تعداد این عفونت در شهرستان به 337 بالاترین در کشور است.

مرگ و میر در چین باقی مانده در 4,634 روز یکشنبه با جدید مرگ و میر گزارش شده است.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش هفت جدید تایید موارد COVID-19 و 18 موارد بدون علامت در روز یکشنبه.

Jilin استان که در آن دولت به اجرا در کنترل دقیق اقدامات در چند روز گذشته پس از گزارش از خوشه موارد در جیلین شهرستان گزارش دو مورد در روز یکشنبه در حالی که شهر شانگهای گزارش کرده است است.

یکشنبه کلی موارد تایید شده در چین رسیده بود 82,954 از جمله 82 بیمارانی که هنوز در حال درمان و 78,238 افرادی که از بيمارستان مرخص شده پس از بهبودی.

همچنین در روز یکشنبه 18 جدید بدون علامت موارد از جمله دو نفر از خارج از کشور گزارش شده در چین در نظر گرفتن تعداد کل تحت آزمایشات پزشکی به 448 های NHC گفت.

بدون علامت موارد به عنوان یک مشکل مطرح بیماران تست شده COVID-19 مثبت اما توسعه هیچ علائمی مانند تب و سرفه یا گلو درد. اما آنها در برخواهد داشت خطر گسترش این بیماری به دیگران.

ووهان است که تحت تست توده در این شهر از کل بیش از 11 میلیون جمعیت به منظور تعیین شیوع این ویروس در گزارش جدید تایید موارد اما 14 جدید بدون علامت عفونت در نظر گرفتن تعدادی از این موارد در این شهرستان به 337 بالاترین در کشور با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط سازمان بهداشت محلی کمیسیون در روز یکشنبه.

مرگ و میر در استان هوبئی در ایستاده بود 4,512 از جمله 3,869 در ووهان. این استان تا کنون گزارش شده 68,134 تایید COVID-19 موارد در مجموع از جمله 50,339 در ووهان با توجه به مقامات آمار و ارقام.

به عنوان موارد کاهش یافته است چین روز یکشنبه معاف مردم در پکن از پوشیدن ماسک سیگنالینگ که این ویروس را تحت کنترل در سرمایه های ملی.

به عنوان ویروس مصاحبه در کشور چین باز است تا همه آن کسب و کار از جمله سرگرمی مراکز مانند شانگهای Disneyl و نشان می دهد که در آن موفق به کنترل این ویروس مخوف در حالی که جهان در حال مبارزه با آن را با مستندات و عظیم تلفات.

رمان coronavirus که سرچشمه در ووهان در ماه دسامبر سال گذشته ادعا کرده 315,185 زندگی و آلوده به بیش از 4.7 میلیون نفر در سطح جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. — PTI



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de