Milton Glaser, طراح, یاد, NY آرم و دیلن پوستر مرده است در 91

باعث شد سکته مغزی با توجه به شرلی. او همچنین نارسایی کلیوی.Glaser آورده شوخ طبعی تلون مزاج روایت و ماهر نقاشی

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

باعث شد سکته مغزی با توجه به شرلی. او همچنین نارسایی کلیوی.

Glaser آورده شوخ طبعی تلون مزاج روایت و ماهر نقاشی به هنر تجاری در زمانی که تبلیغات تحت سلطه بود شدید تنگی مدرنیسم از یک سو و دنج واقع گرایی از مجلات مانند شنبه شب پست دیگر.

در فشار پین Studios که او و چندین سابق کوپر یونیون همکلاسی های تشکیل شده در سال 1954 او باز طراحی به شمار تأثیرات و سبک است که شروع به گرفتن توجه از مجلات و آژانس های تبلیغاتی تا حد زیادی از طریق استودیو تاثیرگذار تبلیغاتی, انتشار, فشار پین Almanack (بعد از تغییر نام فشار پین ماهانه گرافیک).

"ما هیجان زده بودند با این ایده که ما می تواند استفاده از هر چیزی در ویژوال تاریخ بشر به عنوان نفوذ" Glaser که در طراحی بیش از 400 پوستر در طول دوره زندگی حرفه ای او در مصاحبه ای گفت: برای کتاب "فشار پین گرافیک: یک ربع قرن از طراحی نوآورانه و تصویر" (2004).

"هنر نو چینی, رسم شستشو, آلمانی woodcuts آمریکا ابتدایی نقاشی های وینی تجزیه و کارتون '30s شد یک منبع بی پایان از الهام," او اضافه شده است. "تمام چیزهایی که دکترین ارتدوکس مدرنیسم به نظر می رسید که برای تحقیر — تزئینات روایت تصویر, ابهام بصری — جذب ما است."

Glaser خوشحال در ترکیب عناصر بصری و سبک نقوش از دور پرت منابع است. برای یک سال 1968 میلادی برای Olivetti او اصلاح 15 قرن نقاشی های پیرو دی Cosimo نشان دادن عزاداری سگ و درج شرکت ایتالیایی جدیدترین ماشین تحریر قابل حمل در پای مرده پوره در آثار هنری اصلی است.

برای Dylan پوستر تبلیغاتی قطعه گنجانده شده در سال 1967 آلبوم "باب دیلن را Greatest Hits" او ایجاد یک طرح ساده از این خواننده را بر اساس یک سیاه-و-سفید self-portrait شبح توسط مارسل دوشان و افزود ضخیم موجی باند رنگ برای مو, اشکال او وارد شده از هنر اسلامی.

نزدیک به 6 میلیون پوستر ساخته شده راه خود را به خانه ها در سراسر جهان است. بی وقفه تکثیر تصویر یکی از ویژوال امضا از دوران است.

"من (قلب) نیویورک" آرم خود را برای یک سال 1977 کمپین برای ترویج گردشگری در ایالت نیویورک به دست آورد و حتی گسترده تر ارز. ترسیم در پشت یک پاکت نامه را با مداد قرمز در طول یک تاکسی سوار آن چاپ شده بود در حروف سیاه در یک چاق, بدون سریف فونت با یک گیلاس-قلب قرمز ایستاده در کلمه "عشق." تقریبا بلافاصله آرم شد فورا به رسمیت شناخته شده نماد شهر نیویورک به عنوان بناست به عنوان ساختمان امپایر استیت یا مجسمه آزادی.

"من مات و مبهوت از آنچه اتفاق افتاده است به این کمی ساده هیچ چیز از یک ایده" Glaser گفت: Village Voice در سال 2011.

پس از حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001, تی شرت مزین به آرم فروخته شده در هزار نفر به عنوان مهمان به این شهرستان کشف و ضبط بر روی آن به عنوان راهی برای ابراز همبستگی. Glaser طراحی شده و یک نسخه اصلاح شده — "I (HEART) نیویورک بیشتر از همیشه" با تیره و کبودی بر روی قلب — که توزیع شده به عنوان پوستر در سراسر شهر و تکثیر در جلو و پشت صفحات اخبار روزانه در سپتامبر. 19.

Milton Glaser متولد شد و در تاریخ 26 ژوئن سال 1929 در برانکس به یوجین و النور (برگمن) Glaser, مهاجران از مجارستان. پدر او صاحب یک خشک شویی و خیاطی فروشگاه; مادرش خانه دار بود.

زمانی که میلتون بود یک پسر جوان یک پسر عموی خود جلب کرد یک پرنده در کنار یک کیسه کاغذی مات و متحیر کردن او را. "ناگهان من تقریبا غش با تحقق است که شما می توانید ایجاد زندگی با یک مداد," او گفت:, Inc. مجله در سال 2014. "و در آن لحظه تصمیم گرفتم که چگونه من که قرار بود به صرف زندگی من است."

او در زمان کلاس نقاشی با رافائل و موسی Soyer اجتماعی واقع گرا هنرمندان قبل از ثبت نام در دبیرستان از موسیقی و هنر در منهتن (در حال حاضر Fiorello H. لاگاردیا دبیرستان از موسیقی و هنر و هنرهای نمایشی). پس از دو بار شکست در آزمون ورودی برای Pratt Institute او در یک بسته-شرکت طراحی قبل از اینکه پذیرفته شده توسط کوپر یونیون برای پیشرفت علم و هنر است.

در حالی که در کوپر یونیون او و همکلاسی ها — سیمور Chwast ادوارد Sorel و Reynold Ruffins — اجاره بخشی از یک انبار در روستای گرینویچ و ایجاد یک شرکت طراحی به علاوه. آنها به اتمام یکی از پروژه: چوب پنبه تشک محل با ابریشم به نمایش طراحی که آنها به فروش می رسد به Wanamaker فروشگاه.

پس از فارغ التحصیلی از کوپر یونیون در سال 1951 و کار در ارتقاء بخش در رواج مجله Glaser برنده یک بورس تحصیلی فولبرایت به آکادمی هنرهای زیبای بولونیا, ایتالیا, جایی که او مورد مطالعه اچ با, هنوز هم زندگی, نقاش, Giorgio Morandi و در زمان مفتخر راه درو از قالب گچی. تجربه چپ او را ملتهب مؤمن در این رشته از نقشه کشی و دشمن از تصاویر یافت و کلاژ در طراحی کار می کنند.

"یک طراح است که باید با تکیه بر cutouts و مرتب به ایجاد اثرات که نمی تواند رسیدن به این تصویر خاص و یا ایده او می خواهد با نقشه دچار مشکل است," او گفت: مجله Graphis در سال 1960.

بازگشت به نیویورک Glaser خود را از سر گرفت و با همکاری همکلاسی های سابق خود که تا به حال ایجاد فشار پین Almanack برای تبلیغ کار خود و اجازه می دهد آنها را برای آزمایش. زمانی که آنها تاسیس فشار پین Studios در سال 1954 Glaser نامگذاری شد رئیس جمهور آن است. این استودیو به سرعت تبدیل شد به رسمیت شناخته شده برای آن رنگ های روشن حقیقی juxtapositions و اغراق آمیز پهن اشکال دیده می شود در کتاب کت (Glaser طراحی شده همه را پوشش می دهد برای تثلیث کلاسیک شکسپیر سری), مجله تصاویر, رکورد, را پوشش می دهد تبلیغات تلویزیونی و تایپوگرافی.

او ازدواج شرلی Girton خود را تعویض در بسته بندی-طراحی شرکت است که برای اولین بار در استخدام او در سال 1957. زن و شوهر, همکاری در کتاب های کودکان "اگر سیب تا به حال دندان" (1960) و "Alphazeds" (2003) و "مسابقه بزرگ" (2005). Glaser که در منهتن زندگی می کردند و ووداستاک نیویورک جان سالم به در با همسر خود.

Glaser که نیوزویک یک بار به نام "یکی از معدود نوابغ در تصویر-ساخت تجارت" بود که به طور گسترده ای با اعتبار ایجاد گوشتالو کارتونی به سبک شناخته شده به عنوان "زیردریایی زرد" هنر محبوبیت توسط 1968 متحرک Beatles فیلم اما تمرین در فشار پین از اواخر 1950s.

Glaser نیروهای با ویرایشگر رس Felker در سال 1968 به مجله نیویورک جایی که او رئیس جمهور و مدیر طراحی تا 1977 تحمیل بصری فرمت است که هنوز هم تا حد زیادی زنده می ماند. با دوستان خود جروم اشنايدر هنر مدیر علمی آمریکا نوشت و بودجه-ناهار خوری ستون "زیر زمینی, خوراک شناس" برای نیویورک هرالد تریبون و بعد, New York magazine. ستون باعث یک کتاب به همین نام در سال 1966 و "زیرزمینی خوراک کتاب آشپزی" در سال 1975.

Glaser آغاز شده خود شرکت طراحی, Milton Glaser, Inc., در سال 1974. یک سال بعد او به سمت چپ فشار پین فقط به عنوان او داده می شود خود را نشان می دهد در موزه هنر مدرن.

"در یک نقطه خاص ما پذیرفته شد و هنگامی اتفاق می افتد که همه چیز را می شود کمتر جالب," او در مصاحبه ای گفت: برای "طراحی گرافیک در امریکا: یک زبان بصری تاریخ" یک نمایشگاه در مرکز هنر واکر در مینیاپولیس در سال 1989.

او استخدام شد توسط سرمایه دار خیلی مهم جیمز زرگر در سال 1978 به طراحی مجدد فضای داخلی بیرونی و بسته بندی گراند اتحادیه های زنجیره ای و سوپر مارکت ها که زرگر بود فقط به دست آورد. Glaser طراحی چندین پروژه برای رستوران جو Baum بیشتر فراموش نشدنی بزرگ غذا آشپزخانه دادگاه در زمین-طبقه تلاقی چند خیابان یا جاده از مرکز تجارت جهانی 1990 طراحی مجدد ویندوز در جهان وجود دارد و اتاق رنگین کمان در مرکز راکفلر.

در سال 1983 با والتر Bernard Glaser تشکیل WBMG, یک, انتشار, شرکت طراحی است که بازنگری شده ده ها تن از روزنامه ها و مجلات در ایالات متحده و خارج از کشور از جمله واشنگتن پست و O Globo در برزیل. او و برنارد بعد از همکاری در سابقه خود کار طراحی "مجله مردان: 50 سال از ساخت و مجلات" بود که در ماه دسامبر منتشر شده.

او موفق به اقامت فعلی. در اواخر 1980s او طراحی ایدز آرم برای سازمان بهداشت جهانی و لوگو و بسته بندی برای بروکلین آبجوسازی با استفاده از سرمایه B با الهام از قدیمی بروکلین داجرز. او طراحی لوگو برای تونی کوشنر را برنده جایزه پولیتزر بازی "فرشتگان در آمریکا" و پوستر برای Vespa را 50th anniversary در سال 1996 و برای نهایی فصل از مجموعه تلویزیونی "مردان دیوانه" در سال 2014.

Glaser که کتاب شامل "Milton Glaser, پوستر کتاب" (1977), "هنر کار" (2000) و "رسم تفکر" (2008) تدریس برای بسیاری از سال را در دانشکده هنرهای تجسمی در منهتن. او این موضوع از سال 2008 در فیلم مستند "Milton Glaser: برای اطلاع رسانی و لذت است."

در سال 2004 او موفق به دریافت جایزه یک عمر دستاورد از کوپر–هویت ملی طراحی موزه (در حال حاضر Cooper Hewitt اسمیتسونین موزه طراحی) و در سال 2009 او اولین طراح گرافیک به دریافت مدال ملی هنر.

"من یک فرد است که معاملات با مواد بصری هر آنچه در آن است — معماری یک شی در یک مجموعه ای از صفحات wallpaper — در حال حاضر من انجام T-shirts," او گفت: Aileen Kwun و Bryn اسمیت خود را برای کتاب "بیست و بیش از هشتاد: مکالمات در یک عمر در معماری و طراحی" (2016). "من می دانم که بسیاری در مورد راه همه چیز نگاه کنید و به عنوان یک نتیجه, من سعی می کنم تا ببینید چقدر از این دنیا من می توانم در آغوش."

©2020 شرکت نیویورک تایمز

آخرین مطالب