اکثر مراکز خرید اقامت بسته در داکا به عنوان معامله گران با احتیاط از coronavirus

برخی از مغازه های کنار جاده ای دوباره راه اندازی کسب و کار در حالی که دیگران که این وضعیت با احتیاط به عنوان ت

توسط HONARMANDKHABAR در 22 اردیبهشت 1399

برخی از مغازه های کنار جاده ای دوباره راه اندازی کسب و کار در حالی که دیگران که این وضعیت با احتیاط به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان افزایش می یابد.

جدید فوق العاده بازار در نزدیکی بازار جدید بازگشایی در صبح اما هیچ یک از قوانین به درستی. تعدادی از مشتریان محقر بود.

اندکی اختلال آغاز شد که حدود 4000 کارگران از 1200 مغازه ها جمع آوری شده برای ورود به بازار. مقامات در زمان وضعیت تحت کنترل بعد شهيد الله, رئیس جمهور جدید و فوق العاده معامله گران بازار ارتباط گفت: bdnews24.com.

سایر مراکز خرید در منطقه جدید از جمله بازار Chandrima, Chandni Chawk, Dhanmondi دستفروشان بازار Badruddoza بازار فوق العاده و Noorjahan بازار بسته شد با توجه به صاحبان انجمن ها و مجریان قانون.

بتا بازار در فیل جاده بازگشایی بازار جدید ایستگاه پلیس بازرس یاسین علی گفت.

جدید بازار فوق العاده مقامات در زمان طرح برای ضد عفونی کردن مغازه ها و مرتب sanitiser برای خریداران و مغازه داران اما دیگر بازار های کوچک را هر جمله گام. پلیس تهدید به بستن آنها را اگر آنها همچنان به نقض قوانین.

"برخی از مد نام تجاری رسانه ها باید بازگشایی شد اما نه بر روی کلید خیابان. ما را به تماشای وضعیت حداقل برای چهار روز قبل از توجه به بازگشایی مغازه های ما," Shishir احمد دبیر کل Dhanmondi مبارک, گذرگاه طاقدار, فروشگاه صاحبان' Association گفت.

Mirpur مرکز خرید یکی از بزرگترین در Mirpur و دیگر مراکز خرید در منطقه بسته باقی ماند. برخی از بوتیک خانه در خیابان در Mirpur-2 را از سر گرفت تجارت, Mirpur مدل ایستگاه پلیس OC Mustafizur رحمان گفت.

همه بیلی جاده ها و مغازه ها و از جمله کسانی که در Navana بیلی ستاره بازگشایی شد.

"ما از سر فروش زیر درخواست از مشتریان ما از طریق تلفن و اینترنت. ما به دنبال همه دستورالعمل توسط دولت" یک مقام رسمی خانه مد صنعتگر گفت.

Mouchak و Anarkoli مراکز نگهداری کرکره پایین در حالی که برخی دیگر از مغازه ها در این منطقه بازگشایی شد. آنها اقداماتی مانند تنظیم دست sanitiser, Ramna ایستگاه پلیس OC Monirul اسلام گفت.

تنها هفت تن از 65 مغازه ها در طلوع آفتاب پلازا در Mirpur جاده بسته شد, بازار معاون مدیر کل Harunur رشید گفت.

"ما بسیار می ترسم. اما در حال حاضر ما ببینید امیدوارم," او گفت:.

مغازه های کوچک به فروش کالا به ارزش Tk 10,000 به طور متوسط در حالی که فروش دو برابر مقدار در بزرگتر مغازه ها با توجه به Harunur.

"صاحبان و کارگران و همه خوشحال هستند. ما قادر به هر یک از کارگران حداقل Tk 1,000," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب