شیک ترین بانوان اول در تاریخ که سمت چپ یک علامت خود را با گزینه های مد

یکی از قدرتمند ترین زن سیاه و سفید و چهره های با نفوذ ترین بانوی اول سابق آمریکا برگزار شد از سال 2009 تا سال

توسط HONARMANDKHABAR در 28 تیر 1399
یکی از قدرتمند ترین زن سیاه و سفید و چهره های با نفوذ ترین بانوی اول سابق آمریکا برگزار شد از سال 2009 تا سال 2017.

توسط Reya Mehrotra

ژاکلین اف کندی

جکی کندی بود که همسر رئیس جمهور سابق آمریکا جان اف کندی. با تشکر از گزینه های مد خود او به دست آورد عنوان "بین المللی آیکون سبک و فرهنگ". او boatneck عروسی سفید لباس شب شد و چشم به صورت چاپگر. شیک, کوتاه, تنگ bodice لباس مروارید, سینه کریستین دیور لباس, تغییر لباس, Chanel, مناسب, او سعی کردم همه آنها را و ایستاده بود در هر یک از آنها. در واقع او در صورتی Chanel کت و شلوار شناخته شده به عنوان 'معروف کت و شلوار صورتی که برای همیشه خواهد بود جاسازی شده در آمریکا تاریخی وجدان'.

اخبار مرتبط

میشل اوباما

یکی از قدرتمند ترین زن سیاه و سفید و چهره های با نفوذ ترین بانوی اول سابق آمریکا برگزار شد از سال 2009 تا سال 2017. او همچنین اولین آفریقایی-آمریکایی بانوی اول ایالات متحده است. او آماده و برازنده سبک عناوین ساخته شده تا کنون از او آمد به محل موردتوجه وتماشای عموم. اوباما در آغوش همه رنگ و آنها را میپوشید با elan مو منظمی انجام می شود. در سال 2018 در یک کالج, جشنواره, او ملبس به یک دو جین ژاکت کمیاب برای اولین بار خانمها. در سال 2011 هنگامی که او و باراک اوباما در بازدید از کاخ باکینگهام برای یک دولت ضیافت او مطرح ظرافت و خسروانه کنار همسر و ملکه و شاهزاده فیلیپ در تمام سفید آویخته لباس شب با دستکش سفید و مو در مستی.

نانسی ریگان

فیلم بازیگر و همسر سابق آمریکا رئیس جمهور رونالد ریگان بود, او اولین بانویی از 1981 تا 1989. او تا به حال یک بازی ساده و زیبا و سبک لباس پوشیدن و در لباس ساده سایه ها. طراحان مانند Oscar de la Renta مدل دهید ، او ترجیح داده به دور ماندن از زواید و fusses' و ملبس به این نگاه انجام نگرفته است. عشق او را برای امضای قرمز لباس های بسیار محبوب شد که رنگ به دست می آمد به عنوان شناخته شده 'ریگان Red'. او همچنین دریافت یک جایزه یک عمر دستاورد " را از شورای طراحان مد آمریکا در سال 1988.

هیلاری کلینتون

نامزد سابق ریاست جمهوری هیلاری کلینتون خدمت کرده است به عنوان بانوی اول از سال 1993 تا 2001. کلینتون که همیشه sported کوتاه و میله های لباس رسمی در حال حاضر حیرت زده با گزینه های مد خود را در روز. در سال 1993 برای بیل کلینتون در مراسم تحلیف توپ او رفت و همه گلم را با او نکردم عمیق بنفش لباس شب طراحی شده توسط سارا فیلیپس. به عنوان اولین بانوی گیر زنانه به نظر می رسد با مروارید کمربند و نقاشی با مداد رنگی رنگ مانند صورتی روشن. طلا جواهرات و اشیای قیمتی و نرم رنگ بودند ، در حال حاضر در 70s او بیشتر مردد برای نفس نفس زدن کت یا کاپشن و مداد دامن. در حالی که در حال اجرا برای ریاست جمهوری او جابجا او مداد دامن برای رسمی تر
پانسمان: شلوار.

فرانسیس کلارا کلیولند

کلیولند همسر رئیس جمهور سابق استیفن گراور کلیولند بود و بانوی اول ایالات متحده از سال 1886 تا سال 1889 و دوباره از سال 1893 تا 1897. در 21 او باقی می ماند جوانترین همسر یک رئیس جمهور ، بانوی جوان از trendsetter برای او با اعتماد به نفس گزینه های مد. او در سمت چپ او گردن و شانه های لخت در لباس او. لباس عروسی خود را بیش از حد شد صحبت از شهر. یک زن زیبا با یک چشم مد شده بود همه برای آمریکا dressmakers. او در کاخ سفید در کمد لباس باقی می ماند و جلوتر از زمان خود.

النور روزولت

رئیس جمهور سابق Franklin D روزولت به یک شکل سیاسی, فعال دیپلمات و طولانی ترین خدمت بانوی اول ایالات متحده از سال 1933 تا 1945. او ترجیح ساده و درجه یک لباس که او می تواند accessorise. او همچنین ترویج آماده برای پوشیدن لباس های اما هشدار داد در برابر خرید از کارگاههای. او در مراسم تحلیف لباس شب ساده بود تخته سنگ آبی ابریشم دوزی کرپ با برگ و گل طراحی در موضوع طلا.

Rosalynn کارتر

همسر رئیس جمهور سابق آمریکا جیمی کارتر او بانوی اول از سال 1977 تا 1981. سیاسی درگیر در تصمیم گیری با شوهرش در طول زمان او یک مدافع برای علل مختلف. او همچنین لباس های مورد استفاده برای انتشار بیانیه های سیاسی. برای شوهرش ریاست جمهوری و مراسم تحلیف او همان شب او تا به حال فرسوده در مراسم تحلیف خود به عنوان گرجستان فرماندار. او ثابت کرد که برای اولین بار بانوان می تواند بیش از فقط آیکون مد و می تواند درگیر در مسائل سیاسی کشور نیز هست. او ترجیح محافظه کار و لباس های ساخته شده در امریکا است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب