پست Coronavirus مستند سناریو: کارگران کمتر اما بهتر است پس از نگاه بیشتر ماهر

اعداد بزرگ هستند—حتی اگر در حدود 60-70 ٪ از حدود 100 میلیون مهاجر به بازگشت به ایالات متحده که در آن آنها شد ک

توسط HONARMANDKHABAR در 22 خرداد 1399
migrant workers, agri rural economy, industrial centres, Larsen &Toubro, Covid-19 pandemic, NSDC, living conditions of workers, Dharavi, skilling programmesاعداد بزرگ هستند—حتی اگر در حدود 60-70 ٪ از حدود 100 میلیون مهاجر به بازگشت به ایالات متحده که در آن آنها شد که 60-70 میلیون نفر—بنابراین وجود دارد می تواند هیچ یک شبه راه حل. (یعنی عکس)

با توجه به اینکه چگونه آنها رنج می برد در طول مستند دوره آن است که به احتمال زیاد خوب بسیاری از کارگران مهاجر را به عقب ماندن در روستاهای خود ترجیح می دهند برای کسب درآمد و امرار معاش در کشاورزی-اقتصاد روستایی. با توجه به بسیار محدود فرصت های هر چند به خصوص در زمانی که اقتصاد کرم اکثریت احتمالا هیچ گزینه ای جز قطار به مراکز صنعتی. در واقع Larsen & Toubro دیده است نیروی کار خود را افزایش می دهد به 1,20,000 از 70,000 در دو هفته گذشته است و با اضافه کردن 2,500-3,000 کارگران در هر روز است. با توجه به خطرات ناشی از Covid-19 pandemic, مهم این است که آنها قرار دارد در محل و تحت پوشش برای سلامت و پزشکی مزایای. که آیا آنها محلی کارگران, زندگی نزدیک به محوطه کارخانه و یا مهاجران از هم اکنون کارفرمایان خواهد شد که هیچ گزینه ای جز اطمینان حاصل شود که کارگران پس از نگاه.

به عنوان S Ramadorai رئیس کمیسیون ملی توسعه مهارت های سازمان (NSDA) و همچنین ملی مهارت شرکت توسعه (NSDC) اشاره کرد در مصاحبه ای به این مقاله شرایط زندگی کارگران در شهرستانها واقعا وحشتناک; این غیر قابل قبول است که چهار ده نفر هستند های یک توالت و در محله های فقیرنشین مانند Dharavi. اعداد بزرگ هستند—حتی اگر در حدود 60-70 ٪ از حدود 100 میلیون مهاجر به بازگشت به ایالات متحده که در آن آنها شد که 60-70 میلیون نفر—بنابراین وجود دارد می تواند هیچ یک شبه راه حل. اما هند Inc و محلی باید با هم کار کنند برای شروع به پرداختن به نیازهای خود را.

اخبار مرتبط

وجود مشوق های مالیاتی در دسترس برای شرکت های که می خواهید به راه اندازی مسکن برای کارگران, اما خوابگاهها نیز می تواند توسط اشخاص ثالث می گویند در مراکز صنعتی به طوری که مقیاس طول می کشد مراقبت از اقتصاد است. دولت باید رفع PDS و مطمئن شوید که کارگران باید دسترسی به امکانات بهداشت عمومی است. آیا شرکت کردهاید کارخانه های خود را در مکان های که در آن کارگران در دسترس هستند در اعداد بزرگ و یا اینکه کارگران مهاجرت به دور متحده در جستجوی یک امرار معاش استانداردهای زندگی نیاز به بهبود.

بیشتر انتقادی به عنوان اتوماسیون اجازه می دهد تا شرکت ها برای استفاده کمتر از نیروی کار کارگران باید ماهر برای مشاغل مختلف. در روستاها تلفن همراه, مراکز آموزشی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش آنها و مهارت های نقشه برداری به صورت الکترونیکی به طوری که آنها را می توان شنود گذاشته باشند. این در حال حاضر اتفاق می افتد در بسیاری از مناطق در این کشور با خانه های سازمانی نقش و برخی از برنامه ها مانند یکی در Jharkhand اند موفق بوده اند.

اما این طرح در حال ناامیدانه ناکافی در رابطه با تعدادی از کارگران که نیاز به آموزش داده می شود. هند احتمالا صرف کمتر از 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی در skilling در حالی که چیزی کمتر از 5-10% کافی است اگر کشور بنادر جاه طلبی های از تبدیل شدن به بخشی از زنجیره تامین جهانی.

بیش از چند سال آینده فرصت های شغلی به شمار می رود ایجاد شده از جمله در زمینه کشاورزی و مواد غذایی پردازش که در آن اصلاحات در حال نورد. آن است تا به شرکت ها و دولت به سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و skilling برنامه به طوری که برای ایجاد یک نیروی کار قادر به شاغل در صنایع با تکنولوژی بالا. نیز وجود دارد این فرصت را به ترکیب skilling در MNREGA با توجه به طرح خود برسد و بودجه. در تمام این اتحادیه های کارگری باید همکاری کنند به طوری که کارگران به طور فزاینده ای مولد است. مگر ما گام تا تلاش های ما برای آموزش کارگران شاید با ترکیب skilling به برنامههای درسی چند سال پایین جاده ما به پایان خواهد رسید تا با تعداد زیادی از هر دو بیکار و بیکار.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن