نفت سقوط در ترس از coronavirus موج دوم

قیمت نفت خام برنت به پایین بود 74 سنت یا 2.4% در $30.23 هر بشکه توسط 1012 GMT در حالی که ما خام وست تگزاس اینت

توسط HONARMANDKHABAR در 22 اردیبهشت 1399

قیمت نفت خام برنت به پایین بود 74 سنت یا 2.4% در $30.23 هر بشکه توسط 1012 GMT در حالی که ما خام وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافت و 55 سنت یا 2.2% به $24.19.

ممکن است نشانه هایی از موج دوم عفونت نگران سرمایه گذاران به عنوان ووهان مرکز از شیوع کروناویروس در چین روز دوشنبه گزارش خود را برای اولین بار مجموعه ای از عفونت پس از این شهر مستند برداشته شد یک ماه پیش.

جدید کروناویروس عفونت تسریع در آلمان تنها چند روز پس از آن سست محدودیت های اجتماعی نگرانی که همه گیر می تواند دوباره لغزش خارج از کنترل است. کره جنوبی نیز هشدار داد موج دوم ویروس در روز یکشنبه.

"نگرانی بیش از یک دوم موج نزدیک به 50% در سال در سال رها کردن در تقاضا برای نفت در ماه آوریل و احتمال افزایش بیشتر قیمت نفت موجودی می سازد این هفته به احتمال زیاد وزن در قیمت نفت در آغاز این هفته گفت:" تحلیلگر UBS جیووانی Staunovo.

هند تقاضای سوخت در مارس پایین بود 45.8% در سال در سال به دلیل یک مستند در سراسر کشور. مصرف سوخت یک پروکسی برای تقاضای نفت بالغ 9.93 میلیون تن پایین ترین سطح از سال 2007 دولت داده ها نشان داد در روز شنبه.

تقاضای جهانی نفت سقوط کرده است حدود 30% به عنوان همه گیر شده محدود جنبش در سراسر جهان ایجاد موجودی جهانی است.

به کاهش عرضه بیش از حد این سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متفقین تولید کنندگان - یک گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ - توافق برای کاهش تولید از مارس 1 در حدود 10 میلیون بشکه در تلاش برای حمایت از قیمت ،

"با وجود تولید curtailments که آغاز این ماه, معامله گران در حال شروع به درک که حجم عرضه و تقاضا تعادل برگ اتاق کمی برای خوش بینی" گفت: Rystad انرژی از نفت در بازارهای Bjornar Tonhaugen.

"ذخیره سازی در ایالات متحده همچنان به پر کردن با نفت خام و ما در آینده نزدیک به مخزن تاپس روز به روز."

ترس که ایالات متحده در حال اجرا از فضای ذخیره سازی باعث یک تصادف با قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت به قلمرو منفی در ماه گذشته باعث برخی تولیدکنندگان در ایالات متحده برای مهار خروجی.

تعدادی از عامل نفت و گاز چاه در جهان بزرگترین تولید کننده نفت کاهش یافت و به 374 در این هفته به مارس 8, یک رکورد کم با توجه به اطلاعات قصد بازگشت به سال 1940 از خدمات انرژی شرکت بیکر هیوز Co.

هر دو معیار را بریده دستاوردهای بیش از دو هفته گذشته به عنوان سوخت تقاضا تقویت فروتنی به عنوان برخی از محدودیت های مسافرتی کاسته.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب