عامل حاشیه فولاد شرکت برای کاهش 200 واحد در FY21: Crisil

اولیه فولادسازان کمک به 58% داخلی تولید فولاد است. هند تولید کرده 133 میلیون تن فولاد به پایان رسید در 2019-20

توسط HONARMANDKHABAR در 2 مرداد 1399
اولیه فولادسازان کمک به 58% داخلی تولید فولاد است. هند تولید کرده 133 میلیون تن فولاد به پایان رسید در 2019-20.

عامل حاشیه داخلی اولیه فولادسازان در 2020-21 است که انتظار می رود به کاهش 200 واحد به 15 درصد در کاهش حجم و تحقق بیش از 2019-20. با این حال, این هنوز هم می تواند بسیار بالاتر از decadal کم 9% سنجش زمان در طول قبلی جراحی بخش رکود از سال 2016 رتبه آژانس Crisil گفت: در روز پنج شنبه. "ما انتظار داریم حاشیه عامل که تا به حال تضعیف 400 bps گذشته مالی از یک قله از 21 درصد در سال مالی 2019 به سقوط یکی دیگر از 200 واحد به حدود 15 درصد این مالی گفت:" عشا Chaudhary, مدیر Crisil پژوهش است.

اولیه فولادسازان کمک به 58% داخلی تولید فولاد است. هند تولید کرده 133 میلیون تن فولاد به پایان رسید در 2019-20. Crisil گفت: تقاضا برای فولاد است به احتمال زیاد به بهبود می یابند در طول مدت زمان باقی مانده از جریان مالی رو به با مقید کردن تقاضا هزینه های دولت در مسکن روستایی و جاده ها و رشد در پایین حاشیه صادرات است. اما که نمی خواهد برای از دست دادن در سه ماهه اول سال جاری از دست دادن. "درصد کاهش در حجم فروش در سال است که به احتمال زیاد در بالا تک رقمی" آن گفت:.

اخبار مرتبط

Crisil گفت steelmakers به احتمال زیاد به تاخیر نزدیک به نیمی از آنها برنامه ریزی شده capex این سیاستهای مالی و صرفه جویی در پول نقد به تقویت مالی. در نتیجه ناخالص خود را بدهی است به احتمال زیاد به پایدار باقی می ماند. "ما پیش بینی یک bounce-back در تقاضای فولاد به رشد دو رقمی مالی آینده به دلیل احتمال دارد دولت با فشار به مسکن و زیرساخت ها و بهبود در فروش خودرو. که بهبود صنعت فولاد سود, افزایش بهره پوشش به حدود 2.3 برابر و پشتیبانی اعتباری پروفایل" Crisil گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب