پاکستان را Punjab پلیس متوقف می شود با استفاده از تفنگ بی حس کردن و بی حس کردن باطوم در برابر کسانی که از موازین COVID-19 دستورالعمل

لاهور ژوئن 23 پنجاب پاکستان پلیس را متوقف کرده اند با استفاده از تفنگ بی حس کردن و بی حس کردن باطوم در برابر ک

توسط HONARMANDKHABAR در 3 تیر 1399

لاهور ژوئن 23

پنجاب پاکستان پلیس را متوقف کرده اند با استفاده از تفنگ بی حس کردن و بی حس کردن باطوم در برابر کسانی که از موازین COVID-19 مربوط به دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) در استان زیر یک اعتراض ملی و بین المللی حقوق بشر و به طور کلی ،

دولت از این ماه اجازه پلیس به استفاده از 'بحث' تفنگ بی حس کردن و بی حس کردن باطوم در برابر کسانی که نقض coronavirus مربوط به دستورالعملهای عملیاتی استاندارد, تشریح آن کمک خواهد کرد که اجرای این دستورالعملهای عملیاتی استاندارد که در غیر این صورت مردم نمی شد مصرف به طور جدی.

ابزارهای این تحمیل یک شوک با فرکانس بالا به قربانی باعث از دست دادن تعادل و کنترل عضلانی و روانی و سردرگمی و گمگشتگی اگر تنها برای چند ثانیه.

پلیس شاهد با استفاده از بی حس کردن باطوم در جاده های شهر در برابر کسانی که از موازین COVID-19 دستورالعملهای عملیاتی استاندارد, به خصوص کسانی که نمی شد با پوشیدن ماسک.

این حالت جدید از شکنجه های انجام شده توسط پلیس و plainclothesmen, terrorised مردم علاوه بر ایجاد درد به کسانی که اعلام کرد به عنوان متخلفان.

"پلیس به کارگردانی شده نه برای استفاده از آنها" پلیس پنجاب سخنگوی Niyab حیدر گفت PTI در روز سه شنبه.

او گفت: بازرس کل پلیس صادر کرده است جهت در این موضوع.

یک مقام دیگر گفت که پس از یک واکنش قوی از حقوق بدن و پنجاب وزیر عثمان Buzdar به کارگردانی IGP برای جلوگیری از استفاده از این ابزارها فورا.

پیش از این پلیس به حال توجیه استفاده از بی حس کردن باطوم و گفت این خواهد بود مفید در حفظ مردم در داخل خانه در طول همه گیر و آنها را به پیروی از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در اماکن عمومی.

سازمان عفو بین الملل (AI) بوده است مبارزه در سراسر جهان برای منع استفاده و تجارت از شکنجه ابزار مانند بی حس کردن باتون بی حس کردن کمربند سنبله باطوم و گردن کافهای ، این استدلال می کند که هیچ کس نباید سود از درد و رنج مردم است.

هوش مصنوعی نیز خواستار آن است که عضو سازمان ملل متحد باید نسبت به مقررات با هدف پایان دادن به شکنجه ابزار برای تجارت خوب است.

با توجه به هوش مصنوعی اسباب بازی مانند بی حس کردن باتوم دستی آمده برای مقامات دولتی برای تحمیل دردناک شوک الکتریکی به بدن افراد هدفمند و بدون ترک هر گونه طولانی مدت فیزیکی آثار است. PTI

آخرین مطالب