ساعت مودی در دیدار رئیس جمهور رام نات Kovind به بحث در مورد مسائل مختلف: Rashtrapati Bhavan

پس از جلسه Rashtrapati Bhavan توییتی "نخست وزیر @narendramodi به نام رئیس جمهور Kovind و جریان او را در مسائل

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399
modi meets president, narendra modi,ram nath kovind, Rashtrapati Bhavan, Chinese troops, LEh,india china standoffپس از جلسه Rashtrapati Bhavan توییتی "نخست وزیر @narendramodi به نام رئیس جمهور Kovind و جریان او را در مسائل ملی و بین المللی اهمیت..." (آنی عکس)

نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه به نام رئیس جمهور رام نات Kovind و رهبران دو کشور در مورد مسائل ملی و بین المللی اهمیت Rashtrapati Bhavan مقامات گفت. در این جلسه پس از نخست وزیر تا به حال بازدید له در اوایل این هفته و خطاب به سربازان پس از 15 ژوئن درگیری در بالاتر می رسد که منطقه با نیروهای نظامی که در آن 20 پرسنل ارتش خود را قربانی زندگی برای ملت است.

پس از جلسه Rashtrapati Bhavan توییتی "نخست وزیر @narendramodi به نام رئیس جمهور Kovind و جریان او را در مسائل ملی و بین المللی اهمیت..."

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب