اطلاعات خصوصی از 2.9 کرور هندی جویای کار به بیرون درز در وب 2,000 Aadhaar داده ها نیز به بیرون درز کرد: گزارش

در ابتدا سایبر هوش شرکت اعتقاد بر این است که اطلاعات به بیرون درز شد توسط یک رزومه خبرخوان.نشت داده ها: Cyber

توسط HONARMANDKHABAR در 4 خرداد 1399
data leak, indian data leak, cyble cyber intelligence, indian jobseekers data leak, aadhaar data leak, dark web, secure data, unsecure dataدر ابتدا سایبر هوش شرکت اعتقاد بر این است که اطلاعات به بیرون درز شد توسط یک رزومه خبرخوان.

نشت داده ها: Cyber intelligence شرکت Cyble روز جمعه اعلام کرد که در طول آن رفت و برگشت از وب تاریک آن را در بر داشت به بیرون درز اطلاعات از بیش از 2.9 کرور روپیه هند جویندگان کار برای مجرمان اینترنتی برای گرفتن. در یک پست وبلاگ این شرکت اعلام کرد که آن را آمد در سراسر 2.3 GB فایل فشرده در یک نرم فروم. تهدید بازیگر گفته بود که فایل های داده شامل نام و آدرس ایمیل شناسه و شماره تلفن و زمینه شغل کنونی حقوق و کارفرمایان در میان سایر جزئیات از جویندگان کار.

این شرکت گفت که این بیش از معمولا داده های استاتیک که در دسترس است در چنین مرجع تخصصی.

اخبار مرتبط

یک screengrab از داده های فایل هایی که آپلود شده در این پست وبلاگ نشان داد فایل ها از دهلی, West Bengal, Karnataka, Pune, Tamil Nadu, بنگلور و بمبئی و چنای و احمدآباد, در میان دیگران. این فایل ها همچنین شامل داده ها با توجه به سیستم عامل که در آن جویندگان کار تا به حال آپلود جزئیات خود را مانند Naukri.com بار شغل و Monster.com.

در ابتدا سایبر هوش شرکت اعتقاد بر این است که اطلاعات به بیرون درز شد توسط یک رزومه خبرخوان بر اساس مقدار داده ها و اطلاعات که به بیرون درز شد. اما روز یکشنبه این شرکت نوشته شده در به روز رسانی که اظهار داشت که آنها دریافت یک ناشناس tip-off که نشت به دلیل محافظت نشده الاستیک جستجو نمونه و گفت: آنها همچنین مطلع شده است که نمونه ای در دسترس نیست دیگر. Cyble گفت: آنها در حال بررسی این ادعا است.

به همین دلیل است که نشت داده ها خیلی مهم ؟

توضیح در مورد داده های نشت Cyble گفت که هکرها و مجرمان سایبری همیشه در تلاش به دنبال اطلاعات شخصی به طوری که آنها می تواند به افراط در فعالیت هایی مانند سرقت هویت سازمانی جاسوسی و کلاهبرداری است.

یکی دیگر از نشت داده ها

در آن به روز رسانی در يكشنبه Cyble گفت که دیگر بازیگر به بیرون درز Aadhaar کارت از 2000 نفر از شهروندان در یکی دیگر از نرم فروم. این کارت متعلق به مردم, Madhya Pradesh, و این شرکت گفت که آنها به دنبال نشت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب