سنگاپور PM برادر میله اول خانواده ردیف به سیاست

Lee Hsien یانگ برادر کوچکتر از نخست وزیر Lee Hsien Loong و مدرن در سنگاپور بنیانگذار, بنیانگذار و گفت: هفته گذ

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399

Lee Hsien یانگ برادر کوچکتر از نخست وزیر Lee Hsien Loong و مدرن در سنگاپور بنیانگذار, بنیانگذار و گفت: هفته گذشته او عضو جدید پیشرفت سنگاپور حزب (PSP). او گفت: حزب خلق که اداره سنگاپور از زمان استقلال در سال 1965 بود "خود را از دست داده راه" بدون پدر مرحوم.

جوان لی 62 - شرح داده شده توسط افراد نزدیک به او به عنوان خجالتی و دور از قدرتمند خود را برادر اما ترس برای به چالش کشیدن وضع موجود - ساخته شده است که هیچ سیاست یا اظهارات گفت که آیا او اجرا خواهد شد برای چیزی نامزدها برای جولای 10 انتخابات باید اعلام کند در روز سه شنبه.

روشن است که اگر حرکت خود را می توانید تقویت نیروهای اپوزیسیون است که دارای فقط شش مجلس با 89 کرسی است و انتظار نمی رود به تغییر چشم انداز برای یک کج حزب حاکم برنده شوید.

اما Lee Hsien یانگ نمایشی حرکت ارائه سنگاپوری رای دهندگان وارون این کمپین که PAP ارائه شده است به عنوان نخست وزیر لی, 68, آماده به بازنشستگی در سال های آینده.

حزب حاکم را به تصویر می کشد دولت تهاجمی پاسخ به COVID-19 همه گیر به این نسل قهرمان قربانی harking به "پیشگام نسل" به رهبری لی کوان یو که جعلی جزیره کوچک از یک نقطه در بریتانیا استعماری نقشه به اول اقتصاد جهان است.

Lee Hsien یانگ را ملامت: این است که پدر ما PAP.

"من هرگز به دنبال محل موردتوجه وتماشای عموم و اکثر مردم می دانند که در واقع من ارزش خود من حریم خصوصی" Lee Hsien یانگ به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه در یک PSP رویداد در دادگاه های غذایی. "من اینجا هستم چون من فکر می کنم گاهی اوقات ما نیاز به صحبت می کنند حقیقت به قدرت است."

او را مورد انتقاد قرار PAP دولت برای تماس با یک انتخابات در طول یک بیماری همه گیر و پاسخ آن به COVID-19 شیوع است که در آن هزاران نفر از سنگاپور کارگران مهاجر آلوده شده اند. او همچنین انتقاد یک 2019 "خبر جعلی" قانون استفاده شده است که در برابر دولت مخالفان و گفت: PAP رنج می برد از "گروه محدود-فکر می کنم" و به طور عمده در خدمت نخبگان در جامعه است.

حزب حاکم کاهش یافته است به نظر.

"تحت برادرش سایه"

لی برادران نمی شد دید اما تا به حال هیچ اصلی نزاع بیشتر از زندگی خود گفت: یک فرد نزدیک به جوان لی. شریک کسب و کار گفت: Lee Hsien یانگ بود خفیف ادب اما دفاعی در مورد پدر و مادر خود را.

او بارها و بارها گفت که او علاقه مند بود در سیاست است.

این تغییر پس از مرگ پدرش در سال 2015 زمانی که Lee Hsien یانگ و خواهر او اتهام خود را برادر می خواستم برای حفظ خانه و خانواده سیاسی برای به دست آوردن وجود پدر خود درخواست آن تخریب شد.

جوان لی گفت: طولانی دشمنی نیست انگیزه او را برای پیوستن به مخالفان.

برادران که کاهش یافته است به مصاحبه برای این مقاله هر دو ارتش سرتیپ-ژنرال اما حرفه خود را در غیر این صورت جدا.

Lee Hsien Loong اول انتخاب شد و در سال 1984 شد معاون نخست وزیر در سن 38 و باعث شده است تا PAP برای 16 سال است. Lee Hsien یانگ شد مدیر عامل شرکت ارتباطات از راه دور شرکت Singtel و رئیس نوشیدنی های کنگلومرا F&N.

بزرگ خاندان لی کوان یو شناخته شده به عنوان LKY نوشت: کمی در خاطرات خود در مورد پسر جوان خود را نسبت به اشاره از زمان نخست وزیر اما گفت: در سال 2011 مصاحبه Lee Hsien یانگ بود "معقول و عملی انسان" بود که "تحت برادرش سایه."

با یک همجنسگرا, پسر, Lee Hsien یانگ در سال گذشته با حضور غرور مارس در محافظه کار دولت شهر که در آن رابطه جنسی بین مردان است ممنوع است.

می توانید این قلمه زدن تصویر با لمس عادی تفاوت دارد ؟

Loke کج بیل زدن Yeong, نویسنده سابقه سنگاپور مخالفت گفت: Lee Hsien یانگ ورود را ببخشید و احزاب مخالف اما همچنین می تواند خشم رای دهندگان که فکر نمی کنم یک خانواده تف بیش از یک خانه باید پخش publicly.

سابق PAP مجلس Inderjit سینگ گفت: Lee Hsien یانگ حضور در اپوزیسیون می تواند نوسان برخی از رای دهندگان که همواره داده می شود حزب حاکم حداقل 60 درصد آرا.

"زمانی که مردم LKY را تعویض اردوگاه مخالفان این ممکن است به ایجاد شک و تردید...که PAP حاضر نیست همان PAP از گذشته" سینگ گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب