مطالعه پس از 12: اینجا چرا IIM را IPM البته یکی از بهترین انتخاب ها

این یک ترکیب منحصر به فرد که هیچ دیگر برنامه های تحصیلات تکمیلی می تواند مطابقت.By Ankit کاپوربا این وضعیت فعل

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399
This is a unique combination that no other graduate program can match.این یک ترکیب منحصر به فرد که هیچ دیگر برنامه های تحصیلات تکمیلی می تواند مطابقت.

By Ankit کاپور

با این وضعیت فعلی پر از ابهامات و احاطه شده توسط بحران همه گیر دانش آموزان بعد از کلاس دوازدهم قطعا به دنبال یک شغل پایدار. و با همه شانس در حمایت از پنج سال مدیریت یکپارچه برنامه در IIM ارزش شرط بندی. IIM IPM یکی از مهمترین و به دنبال پس از دوره های آموزشی برای مدیریت هر مشتاق ،

اخبار مرتبط

هند موسسه مدیریت (IIM) انجام آن ملی آزمون استعداد یک بار در هر سال و بیش از 20 ، 000 دانش آموزان ظاهر می شود سالانه است. این آزمون استعداد تسهیل ورود به آنها 5 سال برنامه یکپارچه در مدیریت است. روند پذیرش متشکل از IPM, آزمون استعداد, در نقل و برش که برای دانش آموزان اقدام برای دور بعدی نوشته شده توانایی تست (وات) و مصاحبه (PI).

IPM یک دوره منحصر به فرد ساختار فراهم می کند که یک توسعه جامع و نه فقط مهارت های مدیریتی. این یک ترکیب منحصر به فرد که هیچ دیگر برنامه های تحصیلات تکمیلی می تواند مطابقت.

حرفه ای پس از دوازدهم – چرا IIM IPM?

در حالی که در دوره مدیریت کردم محبوبیت زیادی در طی یک دوره از زمان نسبت به این واقعیت است که آن است که یک جریان خنثی گزینه های حرفه ای یکی از مورد علاقه انتخاب برای دانشجویان با ارائه فرصت کافی به دانش آموزان و احترام در جامعه است.

آماده شدن برای آزمون ورودی IPMAT – IIM است که هیچ علم موشک و به درک چگونگی آن است که همیشه بهتر است برای شروع به تهیه یک سال قبل از به آخرین لحظه استرس است. هنگامی که شما در مورد زندگی حرفه ای شما می خواهید برای دریافت به این برنامه درسی به نظر می رسد بسیار بزرگه اما زمانی که تفکیک شده و برنامه ریزی شده کاملا آن را بسیار آسان تر می شود.

IPM فرآیند انتخاب یک فرآیند دقیق از انتخاب دانش آموزان با متنوع اوراق بهادار. آنها را انتخاب کنید کرم د لا کرم از برنامه های دریافت شده. این عطر گل را در خود فراهم می کند یک رایحه ی منحصر به فرد است که پیشینی. بله, آن نیاز به کار سخت برای حفظ در برنامه اما در پایان آن منعکس شده است در شخصیت خود را هنگامی که شما آماده به چهره جهان با چالش های.

ارزش نام تجاری از IIM شده است در یک رشد از زمان آغاز آن. این است که با توجه به آن به خوبی حک شده فارغ التحصیلان پایه. این ارزش نام تجاری آشنایی مقدار زیادی از اعتبار به عنوان یک دانش آموز از نظر حرفه ای و شخصی رشد است که آن را فراهم می کند. با توجه به این ساختار پژوهشگاه دانش آموزان ساخته شده برای نقش های رهبری و موقعیت و مسئولیت.

5 سال برنامه یکپارچه برای مدیریت – منحصر به فرد

یک دیدگاه چند بعدی – کل 5 سال دوره به دو قسمت تقسیم شده و سه سال و دو سال. سه سال اول در حال فشرده بنیاد سنگ/ستون که گذاشته با دقت. این امر شامل درک درستی از علوم انسانی افراد به عنوان فلسفه, روانشناسی, ریاضیات و آمار و اقتصاد است. بعد از دو سال در همگام سازی با گربه دانش آموزان انتخاب شده. IIM IPM معتقد است در شکل دادن به مدیران که به لحاظ اجتماعی آگاه و مرتبط در سناریوی امروز. پنج سال مدت بسیار با دقت طراحی شده است که آن را فراهم می کند بالا و تحلیلی ظلم را از طریق ریاضیات و کار و مسئولیت اجتماعی مدیران با درک درستی از علوم انسانی. این باز یک دیدگاه چند بعدی.

در طول این پنج سال شما را در تماس با برخی از درخشان ترین ذهن در نظر دانش آموزان گروه همسالان اعضای هيأت علمی و بالاتر از همه مهمان ها ، این را در ابعاد دیگر افق و چشم انداز دیگری به فرایند یادگیری است. مهمان این سخنرانی ها از تمام خطوط و طول صنایع به ادارات دولتی. این است منحصر به فرد به تنها چند کالج و IIM IPM به رخ کشیدن می تواند از آن.

اجتماعی کارآموزی – به عنوان بسیاری از دانش آموزان در هند پس از طبقه دوازدهم, لازم نیست که قرار گرفتن در معرض به کار پژوهشگاه را فراهم می کند یک فرصت منحصر به فرد برای درک کار فرهنگ و اخلاق با کمک اجتماعی کارورزی پس از پایان سال اول. برای همگام سازی پس از پایان هر سال یک دانش آموز می رود به صورت های مختلف برنامه های کارآموزی. دانش آموزان از IPM نیز باید از این فرصت برای رفتن به فرصت مطالعاتی برای حداکثر دو سال است. این دو سال ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن تجربه, کسب درآمد و یا هر چیز دیگری که کمک خواهد کرد که یک دانش آموز رشد می کنند.

ارز خارجی برنامه ها – ارز برنامه یکی دیگر از پر در کلاه. هنوز بسیاری از برنامه ها جدا از IPM را چنین بیان برنامه های تبادل. این دانشگاه در بخشی از اروپا و تایوان و برزیل. این ارز خارجی برنامه محدوده از سه تا پنج ماه و دانشجویی مشتق یک بعد جدید به درک روند. ذهن دانش آموز را به کسب این برنامه و آن را به دانشجو به عنوان یک Suo-motu تابع.

پردیس دادن – سرمایه گذاری پردیس برای پژوهشگاه دانش آموزان در همتراز با بسته های که از PGDM. بنابراین به هیچ وجه تمايز و یا تبعیض. علاوه بر این بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند به قالب نامزدها با توجه به نیاز خود, از این رو شرکت ها ترجیح می دهند غیر نامزدها با تجربه. پرداخت بسته هستند فقط یک شاخص ارزش imbibed در یک دانش آموز.

بهترین بخش این است که شکل گیری یک دانش آموز در IPM شروع از ابتدا. آیا شما ریاضی یا نه, آیا شما را مدیریت و یا در کلاس یازدهم/دوازدهم بیاهمیت است اما شما نیاز به اثبات فطرت خود را تنها از طریق پذیرش در آزمون و مصاحبه. به دنبال سطح دشواری از کاغذ و تعداد دانش آموزان ظاهر می شود برای تست vis-à-vis کرسی آن نیاز به 24 ماه به 12 ماه مطالعه سیستماتیک برنامه ریزی است که باید در همگام سازی خود را با کلاس یازدهم و کلاس دوازدهم مطالعه طرح است.

(نویسنده مدیر عامل Pratham آمادگی آزمون. نظرات بیان شده شخصی هستند.)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب