مطالعه از 17 میلیون شناسایی مهم عوامل خطر ابتلا به کروناویروس مرگ و میر

مقاله منتشر شده در چهارشنبه, طبیعت, انعکاس گزارش از کشورهای دیگر است که شناسایی افراد مسن مردان نژادی و اقلیت

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399

مقاله منتشر شده در چهارشنبه, طبیعت, انعکاس گزارش از کشورهای دیگر است که شناسایی افراد مسن مردان نژادی و اقلیت های قومی و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی در میان بیشتر جمعیت های آسیب پذیر.

"این موضوع بر بسیاری از آنچه ما در حال حاضر می دانیم در مورد COVID-19" گفت: Uchechi Mitchell, بهداشت عمومی کارشناس در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو بود که درگیر در مطالعه است. "اما بسیاری از علوم است و در مورد تکرار. اندازه این مطالعه به تنهایی یک قدرت است و نیاز به ادامه مستند نابرابری."

محققان استخراج یک گنجینه از د-شناسایی اطلاعات است که شامل پرونده سلامت از حدود 40 درصد از انگلستان جمعیت جمع آوری شده توسط بریتانیا خدمات بهداشت ملی. از 17,278,392 بزرگسالان ردیابی بیش از سه ماه 10,926 کردهاند از COVID-19 یا COVID-19-عوارض مربوط.

"مقدار زیادی از کار قبلی است با تمرکز بر بیماران که در حال حاضر در بیمارستان گفت:" دکتر بن Goldacre از دانشگاه آکسفورد یکی از نویسندگان در مطالعه است. "که مفید و مهم است اما ما می خواستیم به یک درک روشنی از خطرات روزمره فرد است. ما شروع استخر است که به معنای واقعی کلمه همه است."

Goldacre تیم دریافتند که در بیماران مسن تر از 80 شد حداقل 20 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از کسانی که در 50s خود را و صدها بار بیشتر احتمال دارد به مرگ از کسانی که در زیر سن 40. مقیاس این رابطه بود "فک" Goldacre گفت.

علاوه بر این مردان زده با این ویروس تا به حال یک احتمال بالاتر از مرگ نسبت به زنان هم سن و سال. شرایط پزشکی مانند چاقی و دیابت و آسم شدید و خطر بیافتد ایمنی نیز در ارتباط به نتایج ضعیف در همراهی با دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در ایالات متحده است. و محققان اشاره کرد که شانس فرد را از مرگ نیز تمایل به پیگیری و با عوامل اجتماعی و اقتصادی مانند فقر.

داده ها تقریبا آینه آنچه مشاهده شده در سراسر جهان هستند و نه لزوما تعجب گفت: Avonne کانر متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز بود که درگیر در مطالعه است. اما دیدن این الگوها ظهور در staggeringly مجموعه داده های بزرگ "حیرت انگیز است" و "می افزاید: یک لایه دیگر به تصویر می کشد که در معرض خطر است" در طول این همه گیر کانر گفت.

به خصوص قانع کننده بودند يافتههای حاصل از مطالعه بر نژاد و قومیت گفت: Sharrelle آرایشگر متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه بود که درگیر در مطالعه است. حدود 11 درصد از بيماران با ردیابی و تحلیل شناسایی به عنوان nonwhite. محققان دریافتند که این افراد — به خصوص سیاه و جنوب آسیا مردم بودند در معرض خطر بالاتر مرگ از COVID-19 از سفید بيماران است.

این روند ادامه داشت و حتی پس از Goldacre و همکارانش ساخته شده آماری تنظیمات به حساب عواملی مانند سن و جنس و شرایط پزشکی نشان می دهد که عوامل دیگر در حال بازی نقش عمده ای.

تعداد فزاینده ای از گزارش با اشاره به فراگیر اجتماعی و ساختاری نابرابری است که به طور نامتناسبی مزاحمت نژادی و گروه های اقلیت های قومی در سراسر جهان با coronavirus را بدترین اثر است.

برخی از کارشناسان با اشاره به نقص در محققان روش ساخته شده است که آن را دشوار است برای تعیین دقیق خطرات روبرو شده توسط اعضای گروه های آسیب پذیر شناسایی شده در این مطالعه است. برای مثال برخی از شرایط پزشکی که می تواند باعث تشدید COVID-19 مانند بیماری های قلبی مزمن هستند بیشتر شایع در میان مردم سیاه و سفید از مردم سفید.

محققان حذف این متغیر به تمرکز صرفا بر اثر نژاد و قومیت. اما به دلیل سیاه افراد نیز بیشتر احتمال دارد به تجربه استرس می شود و دسترسی به مراقبت های پزشکی در بسیاری از نقاط جهان تفاوت در میزان بیماری های قلبی ممکن است خود را تحت تاثیر نژادپرستی گفت: Usama بلال متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه بود که درگیر در تجزیه و تحلیل. نادیده گرفتن سهم از بیماری های قلبی و پس از آن می تواند در نهایت سهوا تنزیل بخشی از بين نژاد و قومیت و COVID-19-مربوط به مرگ و میر.

این مطالعه همچنین تنظیم نشده تا به طور قطعی نشان می دهد علت و اثر روابط بين عوامل خطر و COVID-19 مرگ و میر.

صرف نظر از روش اشکالاتی از این مطالعه کارشناسان معتقدند که "علل نابرابری آیا در COVID-19 یا دیگر جنبه های سلامت در حال پیچیده مرتبط به سازه نژادپرستی" میچل گفت.

در ایالات متحده آمریکا لاتین و آفریقایی ساکنان سه بار به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده به ویروس coronavirus به عنوان ساکنان سفید و تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به مرگ است.

بسیاری از این افراد کار به عنوان خط مقدم کارکنان و یا وظیفه ضروری در فرد شغل است که جلوگیری از آنها را از پناه در محل در خانه است. برخی از زندگی در multigenerational خانواده است که می تواند سازش موثر فیزیکی فاصله. دیگران باید به مقابله با موانع زبان و ضمنی تعصب زمانی که آنها به دنبال مراقبت های پزشکی.

هر مطالعه انتشار داده های مداوم و سریع-تغییر همه گیر ناچار خواهد بود ناقص جولیا گفت Raifman متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون بود که درگیر در مطالعه است.

اما مقاله جدید کمک می کند تا آدرس "واقعی کمبود اطلاعات در مسابقه" Raifman اضافه شده است. "این اختلافات هستند و نه فقط اتفاق می افتد در ایالات متحده است."

© 2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب