Sujoy جولان می پیوندد Affle به عنوان رئیس بازاریابی و omnichannel سیستم عامل

قبل از این جولان بود VP و رئیس بازاریابی در Lendingkartمصرف کننده فناوری اطلاعات شرکت Affle (هند) محدود است من

توسط HONARMANDKHABAR در 30 اردیبهشت 1399
Prior to this, Golan was the VP and head of marketing at Lendingkartقبل از این جولان بود VP و رئیس بازاریابی در Lendingkart

مصرف کننده فناوری اطلاعات شرکت Affle (هند) محدود است منصوب Sujoy جولان را به عنوان رئیس بازاریابی و omnichannel سیستم عامل برای تقویت رهبری آن تیم است. در نقش خود جولان منجر بازاریابی عملکرد و کمک به درایو کسب و کار رشد Affle را omnichannel سیستم عامل در نرم افزار/Platform-as-a-Service مدل های کسب و کار.

با بیش از 14 سال تجربه در رانندگی و پوسته پوسته شدن بالا-رشد کسب و کار در سراسر Fintech SaaS AdTech و e-commerce industries, جولان بوده است بخشی از رهبری تیم در Lendingkart, Unbxd, InMobi, Flipkart و Directi, کمک به رشد آنها پس از مراحل اولیه است. در اخیر از روی لئامت دادن با Lendingkart او نقش کلیدی را در ساختمان MSME fintech به عنوان معاون و رئیس بازاریابی. قبل از Lendingkart او رئیس بازاریابی در Unbxd و جهانی سر از بازاریابی دیجیتال در InMobi عامل رشد بازاریابی در سراسر کسب و کار و جغرافیای.

اخبار مرتبط

با توجه به Anuj Khanna Sohum رئیس MD و مدیر عامل شرکت Affle, Sujoy تجربه در fintech, e-commerce و SaaS کسب و کار را تقویت verticalization استراتژی برای omnichannel سیستم عامل و تخصص خود را در بازاریابی جهانی خواهد سوق بین المللی رشد نام تجاری به طور قابل توجهی."

جولان نیز به طور فعال درگیر در مربیگری راه اندازی و کسب و کار دانش آموزان و کمک کرده است تا طراحی دیجیتال بازاریابی البته در IIM-Calcutta. او دارای دیپلم تکمیلی در مدیریت (PGDM) از IIM-کالیکوت. "من مشتاقانه منتظر به رهبری جهانی بازاریابی و کمک به رشد برای Affle کسب و کار استراتژیک با تاکید بر omnichannel سیستم عامل" Sujoy جولان مدیر ارشد بازاریابی و omnichannel سیستم عامل Affle گفت.

به تازگی Affle نیز منصوب Tarun Aditya به رهبری علوم اطلاعات تیم و Pranesh شارما که پیوست منجر به مدیریت محصول برای Platform-as-a-Service کسب و کار به منظور تقویت رهبری آن تیم در کشور است.

دفعات بازدید: همچنین: Housejoy منصوب Gaurav Joshi به عنوان معاون ارشد رشد و استراتژی

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب