TCS قیمت سهم بازدید بالا تمام وقت پس از JP Morgan منابع مالی اقدام به خرید سهام باید به شما خرید بیش از حد در حال حاضر ؟

آن bellwether برنامه ریزی شده است که اعلام آن در سه ماهه اول (آوریل تا ژوئن) درآمد سال مالی 2020-21 (Q1FY21) د

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399
TCS, TCS share price, TCS sharesآن bellwether برنامه ریزی شده است که اعلام آن در سه ماهه اول (آوریل تا ژوئن) درآمد سال مالی 2020-21 (Q1FY21) در روز پنج شنبه

Tata Consultancy Services (TCS) قیمت سهم ضربه تازه تمام زمان بالا Rs 2,301.85 هر کدام در BSE یک روز پس از JP Morgan بودجه خرید TCS سهم به ارزش نزدیک به 247 تومان کرور روپیه از طریق بازار آزاد معامله. TCS سهام باز در Rs 2,269 و افزایش 1.7 درصد به تماس جدید 52 هفته بالا امروز در بازار مصرف capitalisation به تومان 8,57,176 کرور. TCS قیمت سهم به بسیج 10 درصد فقط در پنج جلسه معاملاتی. با وجود کوتاه مدت عدم قطعیت با توجه به COVID-19 و انتخابات آمریکا و پژوهش و شرکت کارگزاری Motilal Oswal خدمات مالی همچنان به مانند TCS همراه با Infosys و HCL تکنولوژی در میان ردیف اول "این است که منتسب به خود را قوی مدل کسب و کار, بالا, بازگشت, نسبت, قوی, تیم مدیریت و معقول ارزیابی" شرکت کارگزاری گفت.

آن bellwether برنامه ریزی شده است که اعلام آن در سه ماهه اول (آوریل تا ژوئن) درآمد سال مالی 2020-21 (Q1FY21) در روز پنج شنبه. "...یک جلسه هیئت مدیره TCS محدود است و برنامه ریزی شده برگزار می شود در روز پنج شنبه, جولای 9, 2020, میان چیزهای دیگر به تایید و ثبت حسابرسی نتایج مالی این شرکت تحت هندی استانداردهای حسابداری (Ind ع) برای سه ماهه پایان 30 ژوئن سال 2020" TCS گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده.

اخبار مرتبط

آن اضافه شده است که هیئت مدیره را نیز در نظر بگیرید یک اعلامیه موقت سود سهام به صاحبان سهام سهامداران است."ما معتقدیم سفر کم هزینه, عدم وجود سربار (با توجه به کار از خانه) نیز یک حاشیه بافر. تفسیر در بازگشت به پایان رسید بازیابی در رشد درآمد باقی مانده کلیدی" Centrum نهادی تحقیقات گفت. آن افزود و گفت که کاهش نرخ بهره جهانی و کاهش خطر حق بیمه است که منجر به برخی از P/E متعدد توسعه در این بخش با وجود هیچ تغییر عمده در چشم انداز کسب و کار. "TCS سهام در حال حاضر بالاتر از ما قیمت هدف و صبر کنیم برای بهتر نقاط ورود ،

تحلیلگران در IDBI سرمایه گفت که کلید همه چیز را به مراقب شامل به روز رسانی در فعل و انفعالات مشتری در FY21 چشم انداز به خصوص در کلید عمودی – BFSI خرده فروشی و تولید; تفسیر در قیمت گذاری, معامله, تعطیلی مقابله خطوط لوله ساییدگی; بازخورد مشتری در TCS تغییر ساختاری در کار از خانه استراتژی رشد در خدمات دیجیتالی و چشم انداز میان رکود و چشم انداز در تخصیص سرمایه است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب