شرکت نیویورک تایمز نام مردیت Kopit Levien به عنوان رئیس اجرایی

Levien, 49, خواهد موفقیت مارک تامپسون رئیس اجرایی از سال 2012 در سپتامبر 8. Levien همچنین خدمت در هیئت مدیره ش

توسط HONARMANDKHABAR در 1 مرداد 1399

Levien, 49, خواهد موفقیت مارک تامپسون رئیس اجرایی از سال 2012 در سپتامبر 8. Levien همچنین خدمت در هیئت مدیره شرکت.

AG Sulzberger ناشر و عضو هیئت مدیره به نام Levien "درخشان و دگرگون کرد."

"همه چیز او را لمس کرده است در این سازمان او ساخته شده است بهتر" Sulzberger گفت.

Levien پیوست و این بار در سال 2013 به عنوان رئیس آن از تبلیغات است. او پیشنهاد شد به معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس درآمد افسر در سال 2015 شد و رئیس اجرایی در سال 2017. که او را در خط به موفقیت تامپسون که کمک کرد تا تبدیل زمان به دیجیتال-محور اخبار عملیات.

در یک مصاحبه Levien گفت که "یک افتخار یک عمر" نام برد و به این کار است. او فرض خواهد شد کنترل کسب و کار شرکت در زمانی که یک کشور تقسیم شده و در تلاطم یک بیماری همه گیر سر به ماه های آخر ریاست جمهوری مبارزه است.

هیئت مدیره این شرکت رای دادند به اتفاق آرا به تعیین Levien به پست در طول یک جلسه در روز سه شنبه.

پس از شروع جستجوی خود را برای یک مدیر اجرایی حدود یک سال پیش بار اعضای هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند که "واقعا وجود دارد هیچ یک دیگری" تامپسون, 62, در مصاحبه ای گفت:.

به عنوان رئیس اجرایی Levien گفت: او را همچنان به گسترش این شرکت استراتژی "اشتراک-اولین روزنامه نگاری" یک برنامه است که کمک کرده است تا بار آب و رکود در تبلیغات در حالی که بهبود وضع مالی خود و اقبال.

این بار به تازگی در صدر 6 میلیون پرداخت خوانندگان قرار دادن آن بیش از نیمه راه به سمت شرکت هدف بلند پروازانه از هدف قرار دادن 10 میلیون مشترک تا سال 2025. مانند اخبار دیگر ناشران این بار دچار ضربه به آن تبلیغات کسب و کار به دلیل بیماری همه گیر. این شرکت پیش بینی می کند که درآمد تبلیغات ادامه خواهد داد به کاهش به میزان 55 درصد برای سه ماهه دوم سال 2020 است. (این بار را گزارش سه ماهه دوم نتایج on Aug 5.)

Levien تاکید کرد که این بار ادامه خواهد داد به سرمایه گذاری به شدت در آن روزنامه نگاری و اضافه کرد که او نیز مورد علاقه, علاوه بر بازی های دیجیتال و دیگر غیر-محتوای اخبار. همراه با آن, اصلی, اخبار, ارائه, بار جذب مشترکین با یک جدول کلمات متقاطع برنامه و سایت پخت و پز.

"ما واقعا بزرگ برای جاه طلبی های نیویورک تایمز و ما جاه طلبی به صورت مستقل روزنامه نگاری و به طور کلی" او گفت:.

این بار شانس بهتر از بسیاری از اخبار دیگر سازمان ها از خوانندگان شروع به نشان دادن یک اولویت برای گرفتن اخبار خود را در صفحه نمایش به جای چاپ. روزنامه ناشران بسیاری در حال حاضر تحت صندوق های تامینی مالکیت را قطع کرده و کارکنان و منابع در سال های اخیر است. تقریبا نیمی از تمام روزنامه مشاغل حذف شد از سال 2004 تا سال 2019.

این بار شرکت. سالم در ترازنامه با حدود 687 میلیون دلار پول نقد در دسترس. Levien گفت که او نمی خواهد رد ادغام در حالی که اضافه کردن که بازار های اضافی برای مشترکین گسترده بود — به طور بالقوه به عنوان بسیاری از 100 میلیون نفر, او گفت:.

"این بار یک فرصت بزرگ برای رفتن پس از آن," او گفت:.

Levien بود که رئیس درآمد افسر فوربس در رسانه ها قبل از پیوستن بار گفت که او شک و تردید در ابتدا زمانی که او با نزدیک شدن به عضویت در این مقاله هفت سال پیش.

"من از مردم برای مشاوره و فقط احساسات بود که آن بزرگ روزنامه نگاری شرکت اما شاید بهترین روز از آن کسب و کار شد و در پشت آن" او گفت:.

"اما در پایان" او افزود: "من دوست دارم و من دوست دارم این ماموریت است."

در حال رشد در ریچموند, ویرجینیا, او به طور منظم دسترسی به, بار, او گفت:. هنگامی که پدر و مادر او هر دو بومی نیویورک گاهی اوقات به ارمغان آورد و کاغذ آن را زده و او را به عنوان های مختلف از محلی روزانه او برای خواندن استفاده می شود.

"یکی بود در مورد چیزهایی که ما در حال حاضر می دانستم که" او گفت:. "دیگر جهان بود."

Levien ضربه دست انداز در افزایش مداوم هنگامی که او نامگذاری شد در یک تبعیض دعوی در آورده 2016 توسط دو زن که مشغول به کار در زمان. در کت و شلوار زنان گفت که Levien بود "ساخته شده آن را بسیار روشن است که او به دنبال یک بسیار خاص نیروی کار است که پر شد با 'xxx آماتور,' یعنی کارکنان جوان و بدون خانواده بودند که سفید است."

کت و شلوار حل و فصل شد در ماه دسامبر. "این بار اعتراف کند و نه به هر گونه مسئولیت" مقاله در بیانیه ای گفت در آن زمان است. Levien گفت: این ادعا در دست کت و شلوار "تا به حال هیچ شایستگی."

در طول تامپسون هشت سال تصدی این بار' دیجیتال خوانندگان به شروع به پریدن کرد بیش از 5 میلیون مشترک از 640,000. این شرکت درآمد های دیجیتال در حال حاضر در صدر 800 میلیون دلار در سال است. در سال 2015 زمانی که فروش آنلاین تا به حال صرفنظر گذشته 400 میلیون تامپسون گفت که او امیدوار است به آمار 800 میلیون دلار تا سال 2020.

"من احساس می کنم ما به دست آورده ام همه چیز ما امیدوار به رسیدن به" تامپسون گفت.

تامپسون اضافه شده است که او تا به حال هیچ فوری حرفه ای طرح کرد و گفت "من شما را به کشف کردن آنچه که من انجام بعدی پس از من تا به حال برخی از زمان به عقب برگردد."

تامپسون ساخته شده $17.4 میلیون در حقوق و دستمزد و سهام جایزه و پاداش از سال 2017 تا 2019. Levien ساخته شده حدود 9.6 میلیون دلار در همان دوره است. جدید قرارداد کار است که به احتمال زیاد شامل یک دست انداز در پرداخت.

یک مدیر کل سابق بریتانیا پخش Corp. لندن متولد تامپسون گفت که او به احتمال زیاد به باقی می ماند در ایالات متحده است. او دارای سه فرزند بزرگسالان که آغاز شده مشاغل اینجا, و همسرش آمریکایی است که همچنین دارای تابعیت بریتانیا.

از تامپسون میراث Sulzberger گفت: "من فکر نمی کنم شما پیدا کردن یکی دیگر رهبر که انجام می شود بیشتر برای اثبات یک مسیر رو به جلو در دنیای رسانه های دیجیتال است." او افزود: "من واقعا از دست علامت است."

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب